Meciuri arbitrate
Sambata, 3 Iunie 2017, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 34
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 3 Iunie 2017, 12:00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 27 Mai 2017, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 33
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 27 Mai 2017, 14:00
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 23 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 32
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 23 Mai 2017, 18:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 23 Mai 2017, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 32
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 23 Mai 2017, 16:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 20 Mai 2017, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 31
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 20 Mai 2017, 13:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 13 Mai 2017, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 30
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 13 Mai 2017, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 6 Mai 2017, 14:00
Juniori B 1, etapa 12
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 6 Mai 2017, 14:00
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 29 Aprilie 2017, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 27
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 29 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 22 Aprilie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 26
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 22 Aprilie 2017, 13:00
Teren: Central / Albeşti
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 16:30
Juniori E, etapa 22
Teren: Central / Mangalia
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 16:30
Teren: Central / Mangalia
Vineri, 14 Aprilie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 25
Teren: Central / Techirghiol
Vineri, 14 Aprilie 2017, 15:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 8 Aprilie 2017, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 24
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Central / Albeşti
Marti, 4 Aprilie 2017, 18:00
Juniori E, etapa 20
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Marti, 4 Aprilie 2017, 18:00
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Sambata, 1 Aprilie 2017, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 23
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 23
Teren: Central / Agigea
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 25 Martie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 22
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 25 Martie 2017, 11:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 25 Martie 2017, 09:30
Juniori E, etapa 19
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Sambata, 25 Martie 2017, 09:30
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 11 Martie 2017, 10:00
Juniori E, etapa 17
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Sambata, 11 Martie 2017, 10:00
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Sambata, 3 Decembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 3 Decembrie 2016, 12:00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: Central / Agigea
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 09:00
Juniori E, etapa 14
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 09:00
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 29 Octombrie 2016, 10:00
Juniori D, etapa 9
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 29 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 22 Octombrie 2016, 10:30
Juniori E, etapa 10
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 22 Octombrie 2016, 10:30
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 15 Octombrie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 15 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 15 Octombrie 2016, 16:30
Juniori C, etapa 7
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 15 Octombrie 2016, 16:30
Teren: Central / Mangalia
Duminica, 9 Octombrie 2016, 10:00
Juniori D 3, etapa 3
Teren: Central / Mangalia
Duminica, 9 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 8 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 8 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 2 Octombrie 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 2 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Central / Cerchezu
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central / Cerchezu
Sambata, 24 Septembrie 2016, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 24 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
Juniori E, etapa 5
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 24 Septembrie 2016, 11:00
Juniori D 3, etapa 1
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 24 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central / Mangalia
Duminica, 18 Septembrie 2016, 10:00
Juniori E, etapa 3
Teren: Central / Mangalia
Duminica, 18 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 17 Septembrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 17 Septembrie 2016, 15:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 17 Septembrie 2016, 10:00
Juniori D, etapa 3
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 17 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Central / Mangalia
Miercuri, 14 Septembrie 2016, 10:00
Juniori C, etapa 2
Teren: Central / Mangalia
Miercuri, 14 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Central / Mangalia
Miercuri, 14 Septembrie 2016, 11:30
Juniori D, etapa 2
Teren: Central / Mangalia
Miercuri, 14 Septembrie 2016, 11:30
Teren: Central / Mangalia
Marti, 13 Septembrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 13 Septembrie 2016, 15:00
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 11 Septembrie 2016, 09:00
Juniori C, etapa 1
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 11 Septembrie 2016, 09:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Juniori D, etapa 1
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Sambata, 3 Septembrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 3 Septembrie 2016, 15:00
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 30 August 2016, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 30 August 2016, 16:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 27 August 2016, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 27 August 2016, 15:00
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 21 August 2016, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: SPARTA / TECHIRGHIOL
Duminica, 21 August 2016, 09:00
Teren: SPARTA / TECHIRGHIOL