Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 15 Iunie 2014, 11:00
Liga V-a, Seria Sud, etapa 26
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 15 Iunie 2014, 11:00
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 15 Iunie 2014, 14:00
Liga V-a, Seria Sud, etapa 26
Teren: Central / Valea Dacilor
Duminica, 15 Iunie 2014, 14:00
Teren: Central / Valea Dacilor
Duminica, 8 Iunie 2014, 11:00
Liga V-a, Seria Est, etapa 25
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 8 Iunie 2014, 11:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 8 Iunie 2014, 14:00
Liga V-a, Seria Est, etapa 25
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 8 Iunie 2014, 14:00
Teren: Lanurile / Bărăganu
Marti, 3 Iunie 2014, 18:00
Liga IV, Play Out Seniori, etapa 9
Teren: /
Marti, 3 Iunie 2014, 18:00
Teren: /
Marti, 3 Iunie 2014, 16:00
Liga IV, Play Out Juniori, etapa 9
Teren: /
Marti, 3 Iunie 2014, 16:00
Teren: /
Duminica, 1 Iunie 2014, 13:00
Liga V-a, Seria Sud, etapa 24
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 1 Iunie 2014, 13:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 1 Iunie 2014, 17:00
Liga V-a, Seria Sud, etapa 24
Teren: Central / Corvin
Duminica, 1 Iunie 2014, 17:00
Teren: Central / Corvin
Sambata, 31 Mai 2014, 13:00
Liga IV, Play Off Seniori, etapa 10
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 31 Mai 2014, 13:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 31 Mai 2014, 11:00
Liga IV, Play Off Juniori, etapa 10
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 31 Mai 2014, 11:00
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 11 Mai 2014, 11:00
Liga V-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 11 Mai 2014, 11:00
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 11 Mai 2014, 13:00
Liga V-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 11 Mai 2014, 13:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Sambata, 10 Mai 2014, 16:00
Liga IV, Play Out Seniori, etapa 5
Teren: Recolta / Nicolae Bălcescu
Sambata, 10 Mai 2014, 16:00
Teren: Recolta / Nicolae Bălcescu
Sambata, 10 Mai 2014, 14:00
Liga IV, Play Out Juniori, etapa 5
Teren: Recolta / Nicolae Bălcescu
Sambata, 10 Mai 2014, 14:00
Teren: Recolta / Nicolae Bălcescu
Marti, 6 Mai 2014, 18:00
Liga IV, Play Off Seniori, etapa 5
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 6 Mai 2014, 18:00
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 6 Mai 2014, 16:00
Liga IV, Play Off Juniori, etapa 5
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 6 Mai 2014, 16:00
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 4 Mai 2014, 16:00
Liga V-a, Seria Est, etapa 20
Teren: Viitorul / Mereni
Duminica, 4 Mai 2014, 16:00
Teren: Viitorul / Mereni
Duminica, 4 Mai 2014, 11:00
Liga V-a, Seria Est, etapa 20
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 4 Mai 2014, 11:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 3 Mai 2014, 13:00
Liga IV, Play Out Seniori, etapa 4
Teren: Central / Neptun
Sambata, 3 Mai 2014, 13:00
Teren: Central / Neptun
Sambata, 3 Mai 2014, 11:00
Liga IV, Play Out Juniori, etapa 4
Teren: Central / Neptun
Sambata, 3 Mai 2014, 11:00
Teren: Central / Neptun
Duminica, 27 Aprilie 2014, 14:00
Liga V-a, Seria Est, etapa 19
Teren: /
Duminica, 27 Aprilie 2014, 14:00
Teren: /
Duminica, 27 Aprilie 2014, 11:00
Liga V-a, Seria Est, etapa 19
Teren: /
Duminica, 27 Aprilie 2014, 11:00
Teren: /
Sambata, 26 Aprilie 2014, 16:00
Liga V-a, Seria Est, etapa 19
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 26 Aprilie 2014, 16:00
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 13 Aprilie 2014, 12:00
Liga V-a, Seria Nord, etapa 17
Teren: Central / Mircea Vodă
Duminica, 13 Aprilie 2014, 12:00
Teren: Central / Mircea Vodă
Sambata, 12 Aprilie 2014, 13:00
Liga IV, Play Off Seniori, etapa 1
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 12 Aprilie 2014, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 6 Aprilie 2014, 14:00
Liga V-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Independenţa / Independenta
Duminica, 6 Aprilie 2014, 14:00
Teren: Independenţa / Independenta
Duminica, 6 Aprilie 2014, 11:00
Liga V-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 6 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Sambata, 5 Aprilie 2014, 12:00
Liga IV, Seria Est Seniori, etapa 22
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 5 Aprilie 2014, 12:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 5 Aprilie 2014, 10:00
Liga IV, Seria Est Juniori, etapa 22
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 5 Aprilie 2014, 10:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 30 Martie 2014, 12:00
Liga V-a, Seria Nord, etapa 15
Teren: Gloria / Seimeni
Duminica, 30 Martie 2014, 12:00
Teren: Gloria / Seimeni
Sambata, 29 Martie 2014, 12:00
Liga IV, Seria Est Seniori, etapa 21
Teren: Central / Agigea
Sambata, 29 Martie 2014, 12:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 29 Martie 2014, 10:00
Liga IV, Seria Est Juniori, etapa 21
Teren: Central / Agigea
Sambata, 29 Martie 2014, 10:00
Teren: Central / Agigea
Duminica, 23 Martie 2014, 12:00
Liga V-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 23 Martie 2014, 12:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 30 Noiembrie 2013, 13:00
Liga IV, Seria Vest Seniori, etapa 17
Teren: /
Sambata, 30 Noiembrie 2013, 13:00
Teren: /
Sambata, 30 Noiembrie 2013, 11:00
Liga IV, Seria Vest Juniori, etapa 17
Teren: /
Sambata, 30 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: /
Duminica, 24 Noiembrie 2013, 12-00
Liga V-a, Seria Nord, etapa 13
Teren: Gloria / Seimeni
Duminica, 24 Noiembrie 2013, 12-00
Teren: Gloria / Seimeni
Joi, 21 Noiembrie 2013, 13
Liga IV, Seria Vest Seniori, etapa 16
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Joi, 21 Noiembrie 2013, 13
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Joi, 21 Noiembrie 2013, 11
Liga IV, Seria Vest Juniori, etapa 16
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Joi, 21 Noiembrie 2013, 11
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 12-00
Liga V-a, Seria Sud, etapa 12
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 12-00
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 13
Liga IV, Seria Vest Seniori, etapa 15
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 13
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 11
Liga IV, Seria Vest Juniori, etapa 15
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 11
Teren: Ideal / Cernavoda
Duminica, 20 Octombrie 2013, 11:00
Liga V-a, Seria Est, etapa 8
Teren: Viitorul / Mereni
Duminica, 20 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Viitorul / Mereni
Sambata, 19 Octombrie 2013, 15.00
Juniori B1 1997, etapa 6
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 19 Octombrie 2013, 15.00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 12 Octombrie 2013, 13
Liga IV, Seria Vest Seniori, etapa 10
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 12 Octombrie 2013, 13
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 12 Octombrie 2013, 11
Liga IV, Seria Vest Juniori, etapa 10
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 12 Octombrie 2013, 11
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 6 Octombrie 2013, 12-00
Liga V-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 6 Octombrie 2013, 12-00
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 15 Septembrie 2013, 12-00
Liga V-a, Seria Sud, etapa 3
Teren: Central / Oltina
Duminica, 15 Septembrie 2013, 12-00
Teren: Central / Oltina
Sambata, 14 Septembrie 2013, 13
Liga IV, Seria Est Seniori, etapa 5
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 14 Septembrie 2013, 13
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 14 Septembrie 2013, 11
Liga IV, Seria Est Juniori, etapa 5
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 14 Septembrie 2013, 11
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 8 Septembrie 2013, 11:00
Liga V-a, Seria Nord, etapa 2
Teren: /
Duminica, 8 Septembrie 2013, 11:00
Teren: /
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga V-a, Seria Sud, etapa 15
Teren: Central / Rasova
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Central / Rasova