Meciuri arbitrate
Marti, 19 Mai 2015, 19:00
Juniori E, etapa 26
Teren: CFR / Constanţa
Marti, 19 Mai 2015, 19:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 17 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 23
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 17 Mai 2015, 14:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 23
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Sambata, 16 Mai 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 8
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 16 Mai 2015, 13:00
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 8
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 22
Teren: Central / Gîrliciu
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Gîrliciu
Duminica, 10 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 22
Teren: Horia / Horia
Duminica, 10 Mai 2015, 14:00
Teren: Horia / Horia
Sambata, 9 Mai 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 6
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 9 Mai 2015, 13:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 9 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 6
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 9 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Băneasa
Vineri, 8 Mai 2015, 15:30
Juniori E, etapa 25
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 8 Mai 2015, 15:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 21
Teren: /
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Teren: /
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 20
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 26 Aprilie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 20
Teren: /
Duminica, 26 Aprilie 2015, 14:00
Teren: /
Sambata, 25 Aprilie 2015, 14:00
Liga a IV-a, Play Out, etapa 4
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 25 Aprilie 2015, 14:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 25 Aprilie 2015, 12:00
Liga a IV-a, PlayOut Juniori, etapa 4
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 25 Aprilie 2015, 12:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 19 Aprilie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 19
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 19 Aprilie 2015, 14:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 19
Teren: Oil / CONSTANTA
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Oil / CONSTANTA
Sambata, 18 Aprilie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 3
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 18 Aprilie 2015, 13:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 3
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 11 Aprilie 2015, 13:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 18
Teren: Central / Agigea
Sambata, 11 Aprilie 2015, 13:00
Teren: Central / Agigea
Vineri, 10 Aprilie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 2
Teren: Central / Băneasa
Vineri, 10 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Central / Băneasa
Joi, 9 Aprilie 2015, 17:00
Juniori E, etapa 21
Teren: CFR / Constanţa
Joi, 9 Aprilie 2015, 17:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 17
Teren: Central / Gîrliciu
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Gîrliciu
Duminica, 5 Aprilie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 17
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 5 Aprilie 2015, 14:00
Teren: Hirsova / Ciobanu
Sambata, 4 Aprilie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Play Out, etapa 1
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 4 Aprilie 2015, 15:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 29 Martie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 16
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 29 Martie 2015, 14:00
Teren: Central / Chirnogeni
Sambata, 28 Martie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 22
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 28 Martie 2015, 13:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 28 Martie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 22
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 28 Martie 2015, 11:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Vineri, 27 Martie 2015, 16:00
Juniori E, etapa 19
Teren: CFR / Constanţa
Vineri, 27 Martie 2015, 16:00
Teren: CFR / Constanţa
Vineri, 27 Martie 2015, 17:30
Juniori D Liga a II-a, etapa 2
Teren: CFR / Constanţa
Vineri, 27 Martie 2015, 17:30
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 22 Martie 2015, 10:30
Juniori D, etapa 19
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Duminica, 22 Martie 2015, 10:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 21 Martie 2015, 12:00
Juniori C Liga a II-a, etapa 1
Teren: Metalul / Constanta
Sambata, 21 Martie 2015, 12:00
Teren: Metalul / Constanta
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: Central / Mircea Vodă
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Teren: Central / Mircea Vodă
Duminica, 15 Martie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: /
Duminica, 15 Martie 2015, 14:00
Teren: /
Sambata, 14 Martie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 20
Teren: /
Sambata, 14 Martie 2015, 13:00
Teren: /
Sambata, 14 Martie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 20
Teren: /
Sambata, 14 Martie 2015, 11:00
Teren: /
Sambata, 7 Martie 2015, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 19
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 7 Martie 2015, 10:00
Teren: Portul / Constanţa