Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 7 Iunie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 26
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 7 Iunie 2015, 11:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 7 Iunie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 26
Teren: Central / Corvin
Duminica, 7 Iunie 2015, 14:00
Teren: Central / Corvin
Sambata, 6 Iunie 2015, 14:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 12
Teren: /
Sambata, 6 Iunie 2015, 14:00
Teren: /
Sambata, 6 Iunie 2015, 12:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 12
Teren: /
Sambata, 6 Iunie 2015, 12:00
Teren: /
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 25
Teren: Central / Oltina
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Oltina
Sambata, 30 Mai 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 11
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 30 Mai 2015, 13:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 30 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 11
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 30 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 17 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 23
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 17 Mai 2015, 14:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 23
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 19 Aprilie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 19
Teren: Central / Gîrliciu
Duminica, 19 Aprilie 2015, 14:00
Teren: Central / Gîrliciu
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 19
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Hirsova / Ciobanu
Sambata, 18 Aprilie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 3
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 18 Aprilie 2015, 13:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 3
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 11 Aprilie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 18
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 11 Aprilie 2015, 14:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 11 Aprilie 2015, 12:00
Juniori D, etapa 22
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 11 Aprilie 2015, 12:00
Teren: Central / Fîntînele
Vineri, 10 Aprilie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Play Out, etapa 2
Teren: Avîntul / Comana
Vineri, 10 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 17
Teren: Central / Cochirleni
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Cochirleni
Sambata, 4 Aprilie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 1
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 4 Aprilie 2015, 13:00
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 29 Martie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Cimentul / Peştera
Duminica, 29 Martie 2015, 14:00
Teren: Cimentul / Peştera
Sambata, 28 Martie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 22
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 28 Martie 2015, 13:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 7 Martie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 19
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 7 Martie 2015, 13:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 7 Martie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 19
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 7 Martie 2015, 11:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 18
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 12:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 18
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 10:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 10:30
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 12
Teren: Central / Nisipari
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 10:30
Teren: Central / Nisipari
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 12
Teren: Lanurile / Bărăganu
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Horia / Horia
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Horia / Horia
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 7
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 12 Octombrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 7
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 12 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Pietreni / Deleni
Sambata, 11 Octombrie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 11
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 11 Octombrie 2014, 13:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 11 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 11
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 11 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 5 Octombrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 5 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 4 Octombrie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 10
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 4 Octombrie 2014, 13:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 4 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 10
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 4 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central / Murfatlar
Marti, 30 Septembrie 2014, 16:30
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 9
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 30 Septembrie 2014, 16:30
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 5
Teren: Central / Valea Dacilor
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Valea Dacilor
Duminica, 28 Septembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 5
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 28 Septembrie 2014, 14:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 27 Septembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 8
Teren: CFR II / CONSTANTA
Sambata, 27 Septembrie 2014, 12:00
Teren: CFR II / CONSTANTA
Sambata, 27 Septembrie 2014, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 8
Teren: CFR II / CONSTANTA
Sambata, 27 Septembrie 2014, 10:00
Teren: CFR II / CONSTANTA
Marti, 16 Septembrie 2014, 17:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 6
Teren: Dunărea / Ostrov
Marti, 16 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Marti, 16 Septembrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 6
Teren: Dunărea / Ostrov
Marti, 16 Septembrie 2014, 15:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 14 Septembrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 3
Teren: Central / Gîrliciu
Duminica, 14 Septembrie 2014, 15:00
Teren: Central / Gîrliciu
Duminica, 14 Septembrie 2014, 12:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 3
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 14 Septembrie 2014, 12:00
Teren: Hirsova / Ciobanu
Sambata, 13 Septembrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 5
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 13 Septembrie 2014, 14:00
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 13 Septembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 5
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 13 Septembrie 2014, 12:00
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 7 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 7 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Fîntîna Mare
Sambata, 6 Septembrie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 4
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 6 Septembrie 2014, 13:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 6 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 4
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 6 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Marti, 2 Septembrie 2014, 17:30
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 3
Teren: Avîntul / Comana
Marti, 2 Septembrie 2014, 17:30
Teren: Avîntul / Comana
Marti, 2 Septembrie 2014, 15:30
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 3
Teren: Avîntul / Comana
Marti, 2 Septembrie 2014, 15:30
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 1
Teren: Central / Gîrliciu
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Teren: Central / Gîrliciu