Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Sambata, 14 Septembrie 2019, 18:00
Juniori C, U15, Seria Elite, etapa 3
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 14 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Central / Mangalia
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 33
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 32
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 1 Iunie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 34
Teren: /
Sambata, 1 Iunie 2019, 13:00
Teren: /
Duminica, 26 Mai 2019, 14:30
Liga a V-a, etapa 31
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 26 Mai 2019, 14:30
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 25 Mai 2019, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 23
Teren: Central / Chirnogeni
Sambata, 25 Mai 2019, 11:00
Teren: Central / Chirnogeni
Miercuri, 22 Mai 2019, 18:00
Liga a V-a, etapa 30
Teren: Central / Pecineaga
Miercuri, 22 Mai 2019, 18:00
Teren: Central / Pecineaga
Marti, 21 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 32
Teren: 2 Mai / 2 Mai
Marti, 21 Mai 2019, 18:00
Teren: 2 Mai / 2 Mai
Duminica, 19 Mai 2019, 15:00
Liga a V-a, etapa 29
Teren: Central / Oltina
Duminica, 19 Mai 2019, 15:00
Teren: Central / Oltina
Duminica, 19 Mai 2019, 12:00
Liga a V-a, etapa 29
Teren: Viile / Viile
Duminica, 19 Mai 2019, 12:00
Teren: Viile / Viile
Sambata, 18 Mai 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 31
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 18 Mai 2019, 13:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 18 Mai 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 31
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 18 Mai 2019, 11:00
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 12 Mai 2019, 14:00
Liga a V-a, etapa 28
Teren: /
Duminica, 12 Mai 2019, 14:00
Teren: /
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 28
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 11 Mai 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 11 Mai 2019, 13:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Marti, 7 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: /
Marti, 7 Mai 2019, 18:00
Teren: /
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Central / Agigea
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:30
Teren: Central / Agigea
Duminica, 21 Aprilie 2019, 12:00
Liga a V-a, etapa 24
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 21 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Sambata, 20 Aprilie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: 2 Mai / 2 Mai
Sambata, 20 Aprilie 2019, 13:00
Teren: 2 Mai / 2 Mai
Miercuri, 17 Aprilie 2019, 17:30
Liga a V-a, etapa 23
Teren: Sportul / Tortoman
Miercuri, 17 Aprilie 2019, 17:30
Teren: Sportul / Tortoman
Marti, 16 Aprilie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 16 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 14 Aprilie 2019, 14:00
Liga a V-a, etapa 22
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 14 Aprilie 2019, 14:00
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: /
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: /
Vineri, 12 Aprilie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Central / Eforie Sud
Vineri, 12 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 7 Aprilie 2019, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 13
Teren: Pescarul / Ghindăreşti
Duminica, 7 Aprilie 2019, 14:00
Teren: Pescarul / Ghindăreşti
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 13
Teren: Dunarea / Dunarea
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Dunarea / Dunarea
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 20
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 30 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Central / Agigea
Sambata, 30 Martie 2019, 13:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 30 Martie 2019, 16:00
Juniori B1 2002, etapa 13
Teren: Central / Agigea
Sambata, 30 Martie 2019, 16:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 23 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 23 Martie 2019, 13:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Juniori B1 2002, etapa 11
Teren: Central / Albeşti
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 16 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 16 Martie 2019, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 16 Martie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 16 Martie 2019, 11:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: Viile / Viile
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: Viile / Viile
Sambata, 9 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 9 Martie 2019, 13:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 9 Martie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 9 Martie 2019, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 16
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 12
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: /
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: /
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 10:00
Juniori D2 2006-2007, Grupa Nord, etapa 10
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 10:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 10
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 9
Teren: /
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: /
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:30
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 9
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:30
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 27 Octombrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: 2 Mai / 2 Mai
Sambata, 27 Octombrie 2018, 13:00
Teren: 2 Mai / 2 Mai
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 14
Teren: 2 Mai / 2 Mai
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
Teren: 2 Mai / 2 Mai
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Recolta / Nicolae Bălcescu
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Recolta / Nicolae Bălcescu
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 8
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Sambata, 20 Octombrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 20 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: Viile / Viile
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Viile / Viile
Duminica, 14 Octombrie 2018, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 7
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 14 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 7 Octombrie 2018, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 7 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Hirsova / Ciobanu
Sambata, 6 Octombrie 2018, 14:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 6 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 30 Septembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Pestera / Pesterea
Duminica, 30 Septembrie 2018, 14:00
Teren: Pestera / Pesterea
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 5
Teren: Municipal / Medgidia
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Municipal / Medgidia
Sambata, 29 Septembrie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 29 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 29 Septembrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 29 Septembrie 2018, 14:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Marti, 25 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Central / Agigea
Marti, 25 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Central / Agigea
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 23 Septembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 23 Septembrie 2018, 14:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 22 Septembrie 2018, 10:00
Juniori C, U15, Seria Elite, etapa 4
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 22 Septembrie 2018, 10:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 22 Septembrie 2018, 12:30
Juniori E3 2010, Grupa B, etapa 3
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 22 Septembrie 2018, 12:30
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 22 Septembrie 2018, 09:00
Juniori E 2008, etapa 3
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 22 Septembrie 2018, 09:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: Central / Nisipari
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 16 Septembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, etapa 5
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 16 Septembrie 2018, 14:00
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 3
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: ITC / Constanta
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: SNC / Constanta
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Teren: SNC / Constanta
Marti, 11 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 11 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 11 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 11 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: SNC / Constanta
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Teren: SNC / Constanta
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Central / Techirghiol
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Central / Techirghiol
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Central / Eforie Sud
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Central / Eforie Sud
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Central / Pecineaga
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Central / Pecineaga