Meciuri arbitrate
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 30
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Teren: Central / Nisipari
Marti, 24 Mai 2016, 18:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 32
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 24 Mai 2016, 18:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 21 Mai 2016, 12:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 31
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 21 Mai 2016, 12:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 22
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 15 Mai 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 22
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 15 Mai 2016, 14:00
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 8 Mai 2016, 10:00
Juniori B1, etapa 21
Teren: Metalul / Constanta
Duminica, 8 Mai 2016, 10:00
Teren: Metalul / Constanta
Sambata, 7 Mai 2016, 11:00
Juniori B1, etapa 21
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Sambata, 7 Mai 2016, 11:00
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 19
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 24 Aprilie 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 19
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 24 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Sambata, 23 Aprilie 2016, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 23 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 23 Aprilie 2016, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 26
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 23 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 21
Teren: /
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: /
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 21
Teren: Corbu / Corbu
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Corbu / Corbu
Sambata, 16 Aprilie 2016, 10:00
Juniori C, etapa 19
Teren: Metalul / Constanta
Sambata, 16 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Metalul / Constanta
Sambata, 16 Aprilie 2016, 09:00
Juniori D, etapa 19
Teren: Metalul / Constanta
Sambata, 16 Aprilie 2016, 09:00
Teren: Metalul / Constanta
Duminica, 10 Aprilie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 20
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 10 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 17
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 9 Aprilie 2016, 18:00
Juniori C 2, etapa 16
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 9 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 13
Teren: /
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Teren: /
Duminica, 3 Aprilie 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 3 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Pietreni / Deleni
Sambata, 2 Aprilie 2016, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 2 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 23
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 27 Martie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: CIMENTUL / MEDGIDIA
Duminica, 27 Martie 2016, 14:00
Teren: CIMENTUL / MEDGIDIA
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 12
Teren: Central / Siliştea
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Teren: Central / Siliştea
Sambata, 26 Martie 2016, 15:30
Juniori E, etapa 19
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 26 Martie 2016, 15:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 26 Martie 2016, 16:30
Juniori E, etapa 19
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 26 Martie 2016, 16:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 20 Martie 2016, 14:30
Liga a V-a, etapa 17
Teren: /
Duminica, 20 Martie 2016, 14:30
Teren: /
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: Corbu / Corbu
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Teren: Corbu / Corbu
Sambata, 19 Martie 2016, 14:30
Juniori E, etapa 18
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 19 Martie 2016, 14:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 19 Martie 2016, 12:30
Juniori C 2, etapa 13
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 19 Martie 2016, 12:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Juniori D 2, etapa 14
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Sambata, 12 Martie 2016, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 12 Martie 2016, 13:00
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 12 Martie 2016, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 12 Martie 2016, 11:00
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 5 Decembrie 2015, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 5 Decembrie 2015, 13:00
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 5 Decembrie 2015, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 5 Decembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: Central / Sacele
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Sacele
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 12:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 10:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 10:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 12:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 10:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 10:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 12
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 12
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 11:00
Juniori C, etapa 11
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 12:30
Juniori D, etapa 11
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 12:30
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 09:30
Juniori E, etapa 14
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 09:30
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 10:00
Juniori C, etapa 10
Teren: Ideal / Cernavoda
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 10:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:30
Juniori D, etapa 10
Teren: Ideal / Cernavoda
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:30
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Central / Tuzla
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Tuzla
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Cimentul Medgidia / Medgidia
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Cimentul Medgidia / Medgidia
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 10
Teren: Sportul / Tortoman
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Sportul / Tortoman
Duminica, 25 Octombrie 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 9
Teren: Central / Carvăn
Duminica, 25 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 24 Octombrie 2015, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 24 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 24 Octombrie 2015, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 24 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 17 Octombrie 2015, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 17 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 11 Octombrie 2015, 14:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Corbu / Corbu
Duminica, 11 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Corbu / Corbu
Sambata, 10 Octombrie 2015, 14:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 10 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Central / Agigea
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 3 Octombrie 2015, 12:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 3 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 3 Octombrie 2015, 10:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 3 Octombrie 2015, 10:00
Teren: Central / Topraisar
Marti, 29 Septembrie 2015, 17:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Central / Tuzla
Marti, 29 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Central / Tuzla
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Juniori C 2, etapa 3
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 26 Septembrie 2015, 14:30
Liga IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 26 Septembrie 2015, 14:30
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 26 Septembrie 2015, 10:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 26 Septembrie 2015, 10:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 4
Teren: Central / Agigea
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Agigea
Duminica, 20 Septembrie 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 4
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 20 Septembrie 2015, 14:00
Teren: Central / Chirnogeni
Sambata, 19 Septembrie 2015, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 19 Septembrie 2015, 13:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 15 Septembrie 2015, 17:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: /
Marti, 15 Septembrie 2015, 17:00
Teren: /
Marti, 15 Septembrie 2015, 15:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: /
Marti, 15 Septembrie 2015, 15:00
Teren: /
Duminica, 13 Septembrie 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 3
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 13 Septembrie 2015, 14:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 13 Septembrie 2015, 10:00
Juniori E, etapa 1
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 13 Septembrie 2015, 10:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 12 Septembrie 2015, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 12 Septembrie 2015, 13:00
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 12 Septembrie 2015, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 12 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 2
Teren: /
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Teren: /
Duminica, 6 Septembrie 2015, 13:30
Juniori C, etapa 1
Teren: Central / Cogealac
Duminica, 6 Septembrie 2015, 13:30
Teren: Central / Cogealac
Duminica, 6 Septembrie 2015, 15:00
Juniori D, etapa 1
Teren: Central / Cogealac
Duminica, 6 Septembrie 2015, 15:00
Teren: Central / Cogealac
Sambata, 5 Septembrie 2015, 16:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: /
Sambata, 5 Septembrie 2015, 16:00
Teren: /
Sambata, 5 Septembrie 2015, 14:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: /
Sambata, 5 Septembrie 2015, 14:00
Teren: /
Marti, 1 Septembrie 2015, 15:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Central / Agigea
Marti, 1 Septembrie 2015, 15:00
Teren: Central / Agigea
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: /
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Teren: /
Sambata, 29 August 2015, 16:30
Liga IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 29 August 2015, 16:30
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 29 August 2015, 14:30
Liga IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 29 August 2015, 14:30
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 22 August 2015, 09:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 22 August 2015, 09:00
Teren: Eforie Sud / Eforie