Meciuri arbitrate
Duminica, 2 Aprilie 2017, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 19
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 2 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 19
Teren: Adamclisi / Adamclisi
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Adamclisi / Adamclisi
Sambata, 1 Aprilie 2017, 10:30
Juniori D 2, etapa 16
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 1 Aprilie 2017, 10:30
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 1 Aprilie 2017, 12:30
Juniori E, etapa 20
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 1 Aprilie 2017, 12:30
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 25 Martie 2017, 16:00
Juniori D 2, etapa 15
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 25 Martie 2017, 16:00
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: Central / Oltina
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Central / Oltina
Duminica, 19 Martie 2017, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 17
Teren: Dunareni / Dunareni
Duminica, 19 Martie 2017, 14:00
Teren: Dunareni / Dunareni
Sambata, 18 Martie 2017, 09:00
Juniori D 2, etapa 14
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 18 Martie 2017, 09:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 22 Octombrie 2016, 10:00
Juniori E, etapa 10
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 22 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 16 Octombrie 2016, 13:00
Juniori E2, etapa 7
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 16 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:30
Juniori E2, etapa 7
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:30
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:30
Juniori E2, etapa 5
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:30
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 9 Octombrie 2016, 12:30
Juniori E2, etapa 5
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 9 Octombrie 2016, 12:30
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:00
Juniori E, etapa 8
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 2 Octombrie 2016, 12:00
Juniori C 2, etapa 4
Teren: Cimentul Medgidia / Medgidia
Duminica, 2 Octombrie 2016, 12:00
Teren: Cimentul Medgidia / Medgidia
Duminica, 25 Septembrie 2016, 10:30
Juniori E, etapa 5
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 25 Septembrie 2016, 10:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:30
Juniori E2, etapa 1
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Juniori C, etapa 3
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 18 Septembrie 2016, 12:30
Juniori D, etapa 3
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 18 Septembrie 2016, 12:30
Teren: Central / Fîntînele