Meciuri arbitrate
Marti, 9 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: Central / Fîntînele
Marti, 9 Mai 2017, 18:00
Teren: Central / Fîntînele
Marti, 9 Mai 2017, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 29
Teren: Central / Fîntînele
Marti, 9 Mai 2017, 16:00
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: Central / Oltina
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Central / Oltina
Duminica, 19 Martie 2017, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 17
Teren: Dunareni / Dunareni
Duminica, 19 Martie 2017, 14:00
Teren: Dunareni / Dunareni
Sambata, 18 Martie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 18 Martie 2017, 14:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 18 Martie 2017, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 18 Martie 2017, 12:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 11
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Lanurile / Bărăganu
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 15 Octombrie 2016, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 15 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 2 Octombrie 2016, 15:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: Central / Carvăn
Duminica, 2 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Central / Carvăn
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: Central / Rasova
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central / Rasova
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: Corbu / Corbu
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Corbu / Corbu
Duminica, 25 Septembrie 2016, 16:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 25 Septembrie 2016, 16:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 24 Septembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 24 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 5
Teren: Central / Sacele
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central / Sacele
Duminica, 18 Septembrie 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 4
Teren: Central / Cogealac
Duminica, 18 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Central / Cogealac
Sambata, 17 Septembrie 2016, 10:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Central / Agigea
Sambata, 17 Septembrie 2016, 10:30
Teren: Central / Agigea
Sambata, 17 Septembrie 2016, 08:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: Central / Agigea
Sambata, 17 Septembrie 2016, 08:30
Teren: Central / Agigea
Marti, 13 Septembrie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 13 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 13 Septembrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 13 Septembrie 2016, 15:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 11 Septembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: Central / Agigea
Duminica, 11 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 10 Septembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Central / Agigea
Sambata, 10 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 10 Septembrie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Central / Agigea
Sambata, 10 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Central / Agigea
Marti, 6 Septembrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 6 Septembrie 2016, 15:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 4 Septembrie 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 4 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 3 Septembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 3 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Avîntul / Comana
Marti, 30 August 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Marti, 30 August 2016, 18:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Duminica, 28 August 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 28 August 2016, 12:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 28 August 2016, 18:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Corbu / Corbu
Duminica, 28 August 2016, 18:00
Teren: Corbu / Corbu
Sambata, 27 August 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 27 August 2016, 17:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 21 August 2016, 18:00
Liga a V-a, etapa 1
Teren: Central / Sacele
Duminica, 21 August 2016, 18:00
Teren: Central / Sacele
Sambata, 20 August 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 20 August 2016, 18:00
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 20 August 2016, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 20 August 2016, 16:00
Teren: Central / Topraisar