Meciuri arbitrate
Duminica, 10 Iunie 2018, 14:00
Liga a V-a, etapa 29
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 10 Iunie 2018, 14:00
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 22
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central / Amzacea
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Central / Eforie Sud
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 20
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Duminica, 27 Mai 2018, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 20
Teren: Central / Siliştea
Duminica, 27 Mai 2018, 14:00
Teren: Central / Siliştea
Sambata, 19 Mai 2018, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 26
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 19 Mai 2018, 11:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: Central / Oltina
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Teren: Central / Oltina
Marti, 15 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 15 Mai 2018, 16:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 25
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 13 Mai 2018, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 18
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 13 Mai 2018, 14:00
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 6 Mai 2018, 14:30
Liga a V-a, etapa 24
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 6 Mai 2018, 14:30
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 6 Mai 2018, 10:30
Juniori C 2, etapa 19
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Duminica, 6 Mai 2018, 10:30
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Sambata, 5 Mai 2018, 18:30
Juniori D 2, etapa 20
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 5 Mai 2018, 18:30
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 29 Aprilie 2018, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 29 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 28 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 23
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 28 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Central / Poarta Albă
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 17:30
Liga a V-a, etapa 16
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 17:30
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Marti, 24 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 24 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 22
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 22 Aprilie 2018, 14:30
Liga a V-a, etapa 22
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 22 Aprilie 2018, 14:30
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 14 Aprilie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 14 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central / Techirghiol
Vineri, 13 Aprilie 2018, 17:00
Juniori E 3, Grupa B, etapa 12
Teren: CFR / Constanţa
Vineri, 13 Aprilie 2018, 17:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 7 Aprilie 2018, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 13
Teren: ITC / Constanta
Sambata, 7 Aprilie 2018, 11:00
Teren: ITC / Constanta
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Central / Băneasa
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Central / Băneasa
Vineri, 6 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: Central / Băneasa
Vineri, 6 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Central / Băneasa
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 12:00
Juniori E, etapa 14
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Duminica, 1 Aprilie 2018, 14:00
Liga a V-a, etapa 19
Teren: Central / Targusor
Duminica, 1 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Central / Targusor
Sambata, 31 Martie 2018, 13:30
Juniori D, etapa 16
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 31 Martie 2018, 13:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
Juniori D 3, etapa 14
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Sambata, 17 Martie 2018, 16:00
Juniori C, etapa 14
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 17 Martie 2018, 16:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 17 Martie 2018, 17:30
Juniori D, etapa 14
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 17 Martie 2018, 17:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 17 Martie 2018, 11:00
Juniori C 2, etapa 12
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Sambata, 17 Martie 2018, 11:00
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Vineri, 16 Martie 2018, 18:00
Juniori E 3, Grupa A, etapa 11
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 16 Martie 2018, 18:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 13
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 13
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 11:30
Juniori D, etapa 13
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 11:30
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:00
Juniori D 2, etapa 11
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Corbu / Corbu
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Corbu / Corbu
Duminica, 29 Octombrie 2017, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 10
Teren: /
Duminica, 29 Octombrie 2017, 14:00
Teren: /
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:30
Juniori D 2, etapa 8
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:30
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 28 Octombrie 2017, 14:00
Juniori E, etapa 7
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 28 Octombrie 2017, 14:00
Teren: CFR / Constanţa
Vineri, 27 Octombrie 2017, 18:00
Juniori E 2, Grupa B, etapa 7
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 27 Octombrie 2017, 18:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 27 Octombrie 2017, 17:00
Juniori E 3, Grupa B, etapa 7
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 27 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 21 Octombrie 2017, 09:30
Juniori E, etapa 6
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 21 Octombrie 2017, 09:30
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 21 Octombrie 2017, 12:00
Juniori E 2, Grupa A, etapa 6
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 21 Octombrie 2017, 12:00
Teren: CFR / Constanţa
Vineri, 20 Octombrie 2017, 16:00
Juniori E 2, Grupa A, etapa 6
Teren: Portul / Constanţa
Vineri, 20 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 15 Octombrie 2017, 15:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 8
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 15 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 8
Teren: Sportul / Tortoman
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Sportul / Tortoman
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
Juniori C 2, etapa 5
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Sambata, 14 Octombrie 2017, 12:30
Juniori E, etapa 5
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 14 Octombrie 2017, 12:30
Teren: CFR / Constanţa
Vineri, 13 Octombrie 2017, 17:00
Juniori E 2, Grupa B, etapa 5
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 13 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 13 Octombrie 2017, 18:00
Juniori E 3, Grupa A, etapa 5
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 13 Octombrie 2017, 18:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 8 Octombrie 2017, 14:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Central / Oltina
Duminica, 8 Octombrie 2017, 14:00
Teren: Central / Oltina
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:30
Juniori D, etapa 6
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:30
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:30
Juniori D 2, etapa 5
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:30
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 7 Octombrie 2017, 13:00
Juniori E, etapa 4
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 7 Octombrie 2017, 13:00
Teren: CFR / Constanţa
Vineri, 6 Octombrie 2017, 18:30
Juniori E 3, Grupa A, etapa 4
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 6 Octombrie 2017, 18:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 6 Octombrie 2017, 16:00
Juniori B 1, etapa 4
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 6 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: Viile / Viile
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Viile / Viile
Duminica, 1 Octombrie 2017, 15:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 1 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 30 Septembrie 2017, 09:00
Juniori E, etapa 3
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 30 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 30 Septembrie 2017, 10:30
Juniori E 2, Grupa A, etapa 3
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 30 Septembrie 2017, 10:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Marti, 5 Septembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 5 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 2 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 2 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 19 August 2017, hh:mm
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 19 August 2017, hh:mm
Teren: Central / Eforie Sud