Meciuri arbitrate
Luni, 11 Iunie 2012, 18-00
Liga a V-a, Sud, etapa 25
Teren: Central / Valea Dacilor
Luni, 11 Iunie 2012, 18-00
Teren: Central / Valea Dacilor
Sambata, 9 Iunie 2012, 18-00
Liga a V-a, Est, etapa 25
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 9 Iunie 2012, 18-00
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 3 Iunie 2012, 11:00
Liga a V-a, Est, etapa 24
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 3 Iunie 2012, 11:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 2 Iunie 2012, 13
PlayOut Liga a IV-a Seniori, etapa 9
Teren: Central / Siliştea
Sambata, 2 Iunie 2012, 13
Teren: Central / Siliştea
Sambata, 2 Iunie 2012, 16:00
PlayOut Liga a IV-a Seniori, etapa 9
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 2 Iunie 2012, 16:00
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 2 Iunie 2012, 14:00
PlayOff-PlayOut Liga IV Juniori, etapa 10
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 2 Iunie 2012, 14:00
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 26 Mai 2012, 11:00
Liga a V-a, Est, etapa 23
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 26 Mai 2012, 11:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 26 Mai 2012, 15
PlayOff Liga a IV-a Seniori, etapa 9
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 26 Mai 2012, 15
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 22 Mai 2012, 18
PlayOut Liga a IV-a Seniori, etapa 7
Teren: Central / Siliştea
Marti, 22 Mai 2012, 18
Teren: Central / Siliştea
Duminica, 20 Mai 2012, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 22
Teren: Central / Cochirleni
Duminica, 20 Mai 2012, 11:00
Teren: Central / Cochirleni
Sambata, 19 Mai 2012, 13
PlayOff Liga a IV-a Seniori, etapa 7
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 19 Mai 2012, 13
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 13 Mai 2012, 11:00
Liga a V-a, Est, etapa 21
Teren: Central / Tuzla
Duminica, 13 Mai 2012, 11:00
Teren: Central / Tuzla
Sambata, 12 Mai 2012, 13
PlayOff Liga a IV-a Seniori, etapa 6
Teren: Central / Oltina
Sambata, 12 Mai 2012, 13
Teren: Central / Oltina
Marti, 8 Mai 2012, 18
PlayOff Liga a IV-a Seniori, etapa 5
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 8 Mai 2012, 18
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 6 Mai 2012, 11:00
Liga a V-a, Est, etapa 20
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 6 Mai 2012, 11:00
Teren: Lanurile / Bărăganu
Sambata, 5 Mai 2012, 16
PlayOff Liga a IV-a Seniori, etapa 4
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 5 Mai 2012, 16
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 29 Aprilie 2012, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 19
Teren: Dunareni / Aliman
Duminica, 29 Aprilie 2012, 11:00
Teren: Dunareni / Aliman
Sambata, 28 Aprilie 2012, 13
PlayOff Liga a IV-a Seniori, etapa 3
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 28 Aprilie 2012, 13
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 22 Aprilie 2012, 13:00
Liga a V-a, Sud, etapa 18
Teren: Central / Corvin
Duminica, 22 Aprilie 2012, 13:00
Teren: Central / Corvin
Sambata, 21 Aprilie 2012, 17
PlayOff Liga a IV-a Seniori, etapa 2
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă
Sambata, 21 Aprilie 2012, 17
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă
Joi, 19 Aprilie 2012, 16.00
Juniori E 2001, Play Out, etapa 5
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Joi, 19 Aprilie 2012, 16.00
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Sambata, 14 Aprilie 2012, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 17
Teren: Central / Corvin
Sambata, 14 Aprilie 2012, 11:00
Teren: Central / Corvin
Vineri, 13 Aprilie 2012, 17:00
PlayOut Liga a IV-a Seniori, etapa 1
Teren: Central / Poarta Albă
Vineri, 13 Aprilie 2012, 17:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 8 Aprilie 2012, 11-00
Liga a V-a, Est, etapa 16
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 8 Aprilie 2012, 11-00
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 7 Aprilie 2012, 12
Liga a IV-a, Seria Vest Seniori, etapa 22
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 7 Aprilie 2012, 12
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 31 Martie 2012, 16.30
Juniori D, Seria Elita, etapa 15
Teren: Metalul / Constanta
Sambata, 31 Martie 2012, 16.30
Teren: Metalul / Constanta
Sambata, 31 Martie 2012, 15.00
Juniori C, Seria Elita, etapa 15
Teren: Metalul / Constanta
Sambata, 31 Martie 2012, 15.00
Teren: Metalul / Constanta
Duminica, 25 Martie 2012, 11:00
Liga a V-a, Est, etapa 14
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 25 Martie 2012, 11:00
Teren: Lanurile / Bărăganu
Sambata, 24 Martie 2012, 12:00
Liga a IV-a, Seria Est Juniori, etapa 20
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 24 Martie 2012, 12:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 3 Decembrie 2011, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest Seniori, etapa 18
Teren: Cimentul / Peştera
Sambata, 3 Decembrie 2011, 13:00
Teren: Cimentul / Peştera
Sambata, 26 Noiembrie 2011, 13
Liga a IV-a, Seria Vest Seniori, etapa 17
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 26 Noiembrie 2011, 13
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 26 Noiembrie 2011, 11
Liga a IV-a, Seria Vest Juniori, etapa 17
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 26 Noiembrie 2011, 11
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 20 Noiembrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 13
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 20 Noiembrie 2011, 11:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Sambata, 19 Noiembrie 2011, 13
Liga a IV-a, Seria Vest Seniori, etapa 16
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă
Sambata, 19 Noiembrie 2011, 13
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă
Duminica, 13 Noiembrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 12
Teren: Dunareni / Aliman
Duminica, 13 Noiembrie 2011, 11:00
Teren: Dunareni / Aliman
Duminica, 13 Noiembrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Est, etapa 12
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 13 Noiembrie 2011, 11:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 12 Noiembrie 2011, 13
Liga a IV-a, Seria Vest Seniori, etapa 15
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 12 Noiembrie 2011, 13
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 6 Noiembrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 11
Teren: Central / Cochirleni
Duminica, 6 Noiembrie 2011, 11:00
Teren: Central / Cochirleni
Sambata, 5 Noiembrie 2011, 14:00
Juniori E 2001, Seria Nord, etapa 9
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Sambata, 5 Noiembrie 2011, 14:00
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Vineri, 4 Noiembrie 2011, 15:00
Hagi Danone 2000, etapa 10
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Vineri, 4 Noiembrie 2011, 15:00
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Sambata, 29 Octombrie 2011, 13:00
Liga a IV-a, Seria Est Juniori, etapa 13
Teren: Central / Mihai Viteazu
Sambata, 29 Octombrie 2011, 13:00
Teren: Central / Mihai Viteazu
Sambata, 22 Octombrie 2011, 11:00
Juniori E 2001, Seria Nord, etapa 7
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Sambata, 22 Octombrie 2011, 11:00
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Duminica, 16 Octombrie 2011, 12:00
Liga a V-a, Sud, etapa 8
Teren: Central / Cochirleni
Duminica, 16 Octombrie 2011, 12:00
Teren: Central / Cochirleni
Sambata, 15 Octombrie 2011, 15
Liga a IV-a, Seria Est Seniori, etapa 11
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 15 Octombrie 2011, 15
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 8 Octombrie 2011, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest Seniori, etapa 10
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 8 Octombrie 2011, 13:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 2 Octombrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 6
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 2 Octombrie 2011, 11:00
Teren: Pietreni / Deleni
Sambata, 1 Octombrie 2011, 13
Liga a IV-a, Seria Est Seniori, etapa 9
Teren: Aurora / 23 August
Sambata, 1 Octombrie 2011, 13
Teren: Aurora / 23 August
Marti, 27 Septembrie 2011, 17:00
Liga a IV-a, Seria Vest Seniori, etapa 8
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 27 Septembrie 2011, 17:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 24 Septembrie 2011, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest Seniori, etapa 7
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă
Sambata, 24 Septembrie 2011, 13:00
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă
Duminica, 18 Septembrie 2011, 11
Liga a V-a, Sud, etapa 4
Teren: Central / Valea Dacilor
Duminica, 18 Septembrie 2011, 11
Teren: Central / Valea Dacilor
Vineri, 16 Septembrie 2011, 17
Liga a IV-a, Seria Est Seniori, etapa 6
Teren: Victoria / Cumpăna
Vineri, 16 Septembrie 2011, 17
Teren: Victoria / Cumpăna
Marti, 13 Septembrie 2011, 17
Liga a IV-a, Seria Est Seniori, etapa 5
Teren: Central / Mihai Viteazu
Marti, 13 Septembrie 2011, 17
Teren: Central / Mihai Viteazu
Sambata, 10 Septembrie 2011, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest Seniori, etapa 4
Teren: Central / Mircea Vodă
Sambata, 10 Septembrie 2011, 13:00
Teren: Central / Mircea Vodă
Duminica, 4 Septembrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 2
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 4 Septembrie 2011, 11:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Sambata, 3 Septembrie 2011, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest Seniori, etapa 3
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 3 Septembrie 2011, 13:00
Teren: CFR / Constanţa
Marti, 30 August 2011, 18:00
Liga a IV-a, Seria Est Seniori, etapa 2
Teren: Central / Agigea
Marti, 30 August 2011, 18:00
Teren: Central / Agigea
Duminica, 28 August 2011, 11:00
Liga a V-a, Est, etapa 1
Teren: Viitorul / Mereni
Duminica, 28 August 2011, 11:00
Teren: Viitorul / Mereni
Sambata, 27 August 2011, 18:00
Liga a IV-a, Seria Est Seniori, etapa 1
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 27 August 2011, 18:00
Teren: Central / Albeşti
Joi, 17 Martie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest Juniori, etapa 19
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă
Joi, 17 Martie 2011, 11:00
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă