Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 7 Iunie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 26
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 7 Iunie 2015, 11:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 7 Iunie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 26
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 7 Iunie 2015, 14:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 6 Iunie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 12
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 6 Iunie 2015, 13:00
Teren: Central / Topraisar
Miercuri, 3 Iunie 2015, 18:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 11
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Miercuri, 3 Iunie 2015, 18:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 26 Mai 2015, 18:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 10
Teren: Central / Agigea
Marti, 26 Mai 2015, 18:00
Teren: Central / Agigea
Duminica, 24 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 24
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 24 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 17 Mai 2015, 17:00
Juniori D, etapa 29
Teren: SNC / Constanta
Duminica, 17 Mai 2015, 17:00
Teren: SNC / Constanta
Sambata, 16 Mai 2015, 14:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 8
Teren: /
Sambata, 16 Mai 2015, 14:00
Teren: /
Sambata, 16 Mai 2015, 12:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 8
Teren: /
Sambata, 16 Mai 2015, 12:00
Teren: /
Miercuri, 13 Mai 2015, 18:30
Juniori C, etapa 29
Teren: SNC / Constanta
Miercuri, 13 Mai 2015, 18:30
Teren: SNC / Constanta
Miercuri, 13 Mai 2015, 18:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 7
Teren: Ideal / Cernavoda
Miercuri, 13 Mai 2015, 18:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 22
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 10 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 22
Teren: GSIB Mangalia / Mangalia
Duminica, 10 Mai 2015, 14:00
Teren: GSIB Mangalia / Mangalia
Sambata, 9 Mai 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 6
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 9 Mai 2015, 13:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 9 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 6
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 9 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 3 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 21
Teren: Pescarul / Ghindăreşti
Duminica, 3 Mai 2015, 14:00
Teren: Pescarul / Ghindăreşti
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 21
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Teren: Hirsova / Ciobanu
Sambata, 2 Mai 2015, 14:00
Liga a IV-a, Play Out, etapa 5
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 2 Mai 2015, 14:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 2 Mai 2015, 12:00
Liga a IV-a, PlayOut Juniori, etapa 5
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 2 Mai 2015, 12:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Miercuri, 29 Aprilie 2015, 18:00
Juniori C, etapa 26
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Miercuri, 29 Aprilie 2015, 18:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 19
Teren: Dunarea / Dunarea
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Dunarea / Dunarea
Duminica, 19 Aprilie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 19
Teren: Central / Cochirleni
Duminica, 19 Aprilie 2015, 14:00
Teren: Central / Cochirleni
Sambata, 18 Aprilie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 3
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 18 Aprilie 2015, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 3
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Eforie Sud
Joi, 16 Aprilie 2015, 16:00
Juniori E, etapa 22
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Joi, 16 Aprilie 2015, 16:00
Teren: Palatul Copiilor Constanta / Constanta
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 18
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 11 Aprilie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 18
Teren: Central / Corvin
Sambata, 11 Aprilie 2015, 14:00
Teren: Central / Corvin
Vineri, 10 Aprilie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Play Out, etapa 2
Teren: CFR II / CONSTANTA
Vineri, 10 Aprilie 2015, 17:00
Teren: CFR II / CONSTANTA
Joi, 9 Aprilie 2015, 10:00
Juniori C, etapa 22
Teren: Complex Navodari / Navodari
Joi, 9 Aprilie 2015, 10:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Joi, 9 Aprilie 2015, 11:30
Juniori D, etapa 22
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Joi, 9 Aprilie 2015, 11:30
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Duminica, 5 Aprilie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 17
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 5 Aprilie 2015, 14:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 17
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 29 Martie 2015, 14:30
Juniori C, etapa 20
Teren: SNC / Constanta
Duminica, 29 Martie 2015, 14:30
Teren: SNC / Constanta
Duminica, 29 Martie 2015, 13:00
Juniori D, etapa 20
Teren: SNC / Constanta
Duminica, 29 Martie 2015, 13:00
Teren: SNC / Constanta
Duminica, 15 Martie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 14
Teren: /
Duminica, 15 Martie 2015, 14:00
Teren: /
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 14
Teren: Central / Albeşti
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Teren: Central / Albeşti
Luni, 1 Decembrie 2014, 10:00
Juniori C, etapa 17
Teren: Portul / Constanţa
Luni, 1 Decembrie 2014, 10:00
Teren: Portul / Constanţa
Luni, 1 Decembrie 2014, 11:30
Juniori D, etapa 17
Teren: Portul / Constanţa
Luni, 1 Decembrie 2014, 11:30
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 25 Noiembrie 2014, 15:00
Juniori E, etapa 15
Teren: Complex Farul / Constanta
Marti, 25 Noiembrie 2014, 15:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 13
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 13
Teren: Pestera / Pestera
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Pestera / Pestera
Miercuri, 19 Noiembrie 2014, 15:30
Juniori E, etapa 14
Teren: Legmas / Navodari
Miercuri, 19 Noiembrie 2014, 15:30
Teren: Legmas / Navodari
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 16
Teren: Central / Agigea
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 09:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 16
Teren: Central / Agigea
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 09:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 12
Teren: Oil / CONSTANTA
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Oil / CONSTANTA
Vineri, 7 Noiembrie 2014, 15:00
Juniori E, etapa 13
Teren: Portul / Constanţa
Vineri, 7 Noiembrie 2014, 15:00
Teren: Portul / Constanţa
Vineri, 31 Octombrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 14
Teren: Central / Murfatlar
Vineri, 31 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Central / Murfatlar
Vineri, 31 Octombrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 14
Teren: Central / Murfatlar
Vineri, 31 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Central / Murfatlar
Vineri, 31 Octombrie 2014, 09:30
Juniori D, etapa 13
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 31 Octombrie 2014, 09:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Joi, 30 Octombrie 2014, 16:00
Juniori E, etapa 12
Teren: Oil / CONSTANTA
Joi, 30 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Oil / CONSTANTA
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 13
Teren: CIMENTUL / MEDGIDIA
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:00
Teren: CIMENTUL / MEDGIDIA
Vineri, 24 Octombrie 2014, 15:00
Juniori E, etapa 11
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 24 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 8
Teren: NEPTUN / NEPTUN
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
Teren: NEPTUN / NEPTUN
Duminica, 19 Octombrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 8
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 19 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 7
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 12 Octombrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 7
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 12 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 11 Octombrie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 11
Teren: CFR II / CONSTANTA
Sambata, 11 Octombrie 2014, 13:00
Teren: CFR II / CONSTANTA
Sambata, 11 Octombrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 11
Teren: CFR II / CONSTANTA
Sambata, 11 Octombrie 2014, 15:00
Teren: CFR II / CONSTANTA
Sambata, 11 Octombrie 2014, 09:30
Juniori C, etapa 10
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 11 Octombrie 2014, 09:30
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 11 Octombrie 2014, 11:00
Juniori D, etapa 10
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 11 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 5 Octombrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 6
Teren: Central / Mangalia
Duminica, 5 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Central / Mangalia
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 6
Teren: Central / Albeşti
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central / Albeşti
Miercuri, 1 Octombrie 2014, 15:30
Juniori E, etapa 7
Teren: Complex Farul / Constanta
Miercuri, 1 Octombrie 2014, 15:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Marti, 30 Septembrie 2014, 16:30
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 9
Teren: Ideal / Cernavoda
Marti, 30 Septembrie 2014, 16:30
Teren: Ideal / Cernavoda
Marti, 30 Septembrie 2014, 14:30
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 9
Teren: Ideal / Cernavoda
Marti, 30 Septembrie 2014, 14:30
Teren: Ideal / Cernavoda
Vineri, 26 Septembrie 2014, 14:30
Juniori E, etapa 7
Teren: Complex Farul / Constanta
Vineri, 26 Septembrie 2014, 14:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Miercuri, 24 Septembrie 2014, 17:00
Juniori E, etapa 6
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Miercuri, 24 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Marti, 23 Septembrie 2014, 14:00
Juniori C, etapa 7
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Marti, 23 Septembrie 2014, 14:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Marti, 23 Septembrie 2014, 15:30
Juniori D, etapa 7
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Marti, 23 Septembrie 2014, 15:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Duminica, 21 Septembrie 2014, 16:30
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 4
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 21 Septembrie 2014, 16:30
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 4
Teren: Central / Agigea
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 20 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 7
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 20 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Miercuri, 17 Septembrie 2014, 09:30
Juniori C, etapa 6
Teren: Techirghiol / Techirghiol
Miercuri, 17 Septembrie 2014, 09:30
Teren: Techirghiol / Techirghiol
Miercuri, 17 Septembrie 2014, 11:00
Juniori D, etapa 6
Teren: Central / Techirghiol
Miercuri, 17 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Techirghiol
Miercuri, 10 Septembrie 2014, 18:30
Juniori E, etapa 4
Teren: CFR / Constanţa
Miercuri, 10 Septembrie 2014, 18:30
Teren: CFR / Constanţa
Marti, 2 Septembrie 2014, 17:30
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 3
Teren: Victoria / Cumpăna
Marti, 2 Septembrie 2014, 17:30
Teren: Victoria / Cumpăna
Marti, 2 Septembrie 2014, 15:30
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 3
Teren: Victoria / Cumpăna
Marti, 2 Septembrie 2014, 15:30
Teren: Victoria / Cumpăna