Meciuri arbitrate
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 15
Teren: Central / Rasova
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Rasova
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Pelinu / Pelinu
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Pelinu / Pelinu
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Pelinu / Pelinu
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Pelinu / Pelinu
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 14
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a VI-a, etapa 13
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Lanurile / Bărăganu
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a VI-a, etapa 13
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 7
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 6 Octombrie 2019, 13:30
Liga a VI-a, etapa 6
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 6 Octombrie 2019, 13:30
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 5 Octombrie 2019, 09:00
Juniori D Elite, etapa 5
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 5 Octombrie 2019, 09:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 5 Octombrie 2019, 10:30
Juniori D Elite, etapa 5
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 5 Octombrie 2019, 10:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Marti, 24 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: /
Marti, 24 Septembrie 2019, 17:00
Teren: /
Duminica, 22 Septembrie 2019, 10:00
Juniori C Elite, etapa 3
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 22 Septembrie 2019, 10:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 22 Septembrie 2019, 12:00
Juniori D2 Seria Nord, etapa 4
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 22 Septembrie 2019, 12:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 21 Septembrie 2019, 09:30
Juniori C2 Seria Nord, etapa 4
Teren: Municipal / Medgidia
Sambata, 21 Septembrie 2019, 09:30
Teren: Municipal / Medgidia
Sambata, 21 Septembrie 2019, 14:00
Juniori C2 Seria Nord, etapa 4
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 21 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Joi, 19 Septembrie 2019, 18:00
Juniori E Elite, etapa 3
Teren: Complex Farul / Constanta
Joi, 19 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 4
Teren: /
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:00
Teren: /
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Liga a VI-a, etapa 3
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Amzacea
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:00
Juniori C2 Seria Sud, etapa 3
Teren: Complex Centenar-sintetic / Cumpăna
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Complex Centenar-sintetic / Cumpăna
Marti, 10 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Eforie Sud / Eforie
Marti, 10 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Marti, 10 Septembrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Eforie Sud / Eforie
Marti, 10 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 18:00
Juniori C2 Seria Sud, etapa 2
Teren: Complex Centenar-sintetic / Cumpăna
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Complex Centenar-sintetic / Cumpăna
Duminica, 1 Septembrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 1 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA