Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 19 Mai 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 26
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 19 Mai 2024, 11:00
Teren: Central / Chirnogeni
Marti, 14 Mai 2024, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 31
Teren: Central / Albeşti
Marti, 14 Mai 2024, 18:00
Teren: Central / Albeşti
Marti, 14 Mai 2024, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 31
Teren: Marina / Mangalia
Marti, 14 Mai 2024, 15:00
Teren: Marina / Mangalia
Duminica, 12 Mai 2024, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 21
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 12 Mai 2024, 14:00
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 12 Mai 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 21
Teren: Horia / Horia
Duminica, 12 Mai 2024, 11:00
Teren: Horia / Horia
Vineri, 3 Mai 2024, 17:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: Central / Rasova
Vineri, 3 Mai 2024, 17:30
Teren: Central / Rasova
Vineri, 3 Mai 2024, 15:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 29
Teren: Central / Rasova
Vineri, 3 Mai 2024, 15:30
Teren: Central / Rasova
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 22
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Central / Chirnogeni
Sambata, 27 Aprilie 2024, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 27 Aprilie 2024, 16:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 27 Aprilie 2024, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 28
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 27 Aprilie 2024, 14:00
Teren: CFR / Constanţa
Marti, 23 Aprilie 2024, 15:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 27
Teren: Central / Rasova
Marti, 23 Aprilie 2024, 15:30
Teren: Central / Rasova
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Sambata, 20 Aprilie 2024, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 20 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 26
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 20
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 20
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 19
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 18
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Central / Rasova
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Teren: Central / Rasova
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 23
Teren: Central / Rasova
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Rasova
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 17
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: Horia / Horia
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Horia / Horia
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 15
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 2 Martie 2024, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 2 Martie 2024, 13:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 13
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Pietreni / Deleni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: Marina / Mangalia
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Marina / Mangalia
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 12
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 9
Teren: Central / Gîrliciu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Gîrliciu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Marina / Mangalia
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Marina / Mangalia
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 10
Teren: Recolta / Negru Vodă
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Recolta / Negru Vodă
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 14
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 7
Teren: Chimia Sintetic / Navodari
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Chimia Sintetic / Navodari
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 8
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 7
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Pietreni / Deleni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Central / Neptun
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Central / Neptun
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Amzacea
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Eforie Sud / Eforie
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Marti, 26 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: Eforie Sud / Eforie
Marti, 26 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Municipal / Medgidia
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Municipal / Medgidia
Marti, 12 Septembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Municipal / Medgidia
Marti, 12 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Municipal / Medgidia
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Topraisar
Marti, 29 August 2023, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Central / Rasova
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Central / Rasova
Marti, 29 August 2023, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Central / Rasova
Marti, 29 August 2023, 16:00
Teren: Central / Rasova
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 19 August 2023, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Central / Rasova
Sambata, 19 August 2023, 12:00
Teren: Central / Rasova
Sambata, 19 August 2023, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: Central / Rasova
Sambata, 19 August 2023, 10:00
Teren: Central / Rasova