Meciuri arbitrate
Duminica, 7 Iunie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 26
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 7 Iunie 2015, 11:00
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 7 Iunie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 26
Teren: GSIB Mangalia / Mangalia
Duminica, 7 Iunie 2015, 14:00
Teren: GSIB Mangalia / Mangalia
Duminica, 31 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 25
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 31 Mai 2015, 14:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 30 Mai 2015, 14:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 11
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 30 Mai 2015, 14:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 30 Mai 2015, 12:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 11
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 30 Mai 2015, 12:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 24 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 24
Teren: Dunarea / Dunarea
Duminica, 24 Mai 2015, 14:00
Teren: Dunarea / Dunarea
Sambata, 23 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 9
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 23 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 17 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 23
Teren: Sportul / Tortoman
Duminica, 17 Mai 2015, 14:00
Teren: Sportul / Tortoman
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 23
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 23
Teren: Pestera / Pesterea
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Teren: Pestera / Pesterea
Duminica, 10 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 22
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 10 Mai 2015, 14:00
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 22
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Chirnogeni
Sambata, 9 Mai 2015, 10:00
Liga a IV-a, PlayOut Juniori, etapa 6
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 9 Mai 2015, 10:00
Teren: CFR / Constanţa
Marti, 5 Mai 2015, 17:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 2
Teren: Dunărea / Ostrov
Marti, 5 Mai 2015, 17:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 3 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 3 Mai 2015, 14:00
Teren: Pietreni / Deleni
Sambata, 2 Mai 2015, 12:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Central / Rasova
Sambata, 2 Mai 2015, 12:00
Teren: Central / Rasova
Sambata, 25 Aprilie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 4
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 25 Aprilie 2015, 13:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 4
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 19 Aprilie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 19
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 19 Aprilie 2015, 14:00
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 19
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Sambata, 18 Aprilie 2015, 17:30
Liga a V-a, Seria Est, etapa 19
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 18 Aprilie 2015, 17:30
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 4 Aprilie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Out, etapa 1
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 4 Aprilie 2015, 13:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Marti, 31 Martie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 22
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 31 Martie 2015, 15:00
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 16
Teren: /
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Teren: /
Duminica, 29 Martie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 16
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 29 Martie 2015, 14:00
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 15
Teren: Central / Tuzla
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
Teren: Central / Tuzla
Duminica, 22 Martie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 15
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 22 Martie 2015, 14:00
Teren: Central / Amzacea
Sambata, 21 Martie 2015, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 21
Teren: CFR II / CONSTANTA
Sambata, 21 Martie 2015, 10:00
Teren: CFR II / CONSTANTA
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: Central / Mircea Vodă
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Teren: Central / Mircea Vodă
Duminica, 15 Martie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: /
Duminica, 15 Martie 2015, 14:00
Teren: /
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 15:00
Juniori D, etapa 17
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 15:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 13
Teren: Central / Oltina
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Oltina
Sambata, 22 Noiembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 17
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 22 Noiembrie 2014, 12:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 22 Noiembrie 2014, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 17
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 22 Noiembrie 2014, 10:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 16
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 09:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 16
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 09:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 12
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Horia / Horia
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Horia / Horia
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Hirsova / Ciobanu
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 13:00
Juniori E, etapa 13
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 13:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 10:30
Liga a V-a, Seria Est, etapa 10
Teren: Oil / CONSTANTA
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 10:30
Teren: Oil / CONSTANTA
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 10
Teren: Central / Chirnogeni
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 26 Octombrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 9
Teren: Central / Valea Dacilor
Duminica, 26 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Central / Valea Dacilor
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 9
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Sambata, 25 Octombrie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 13
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 25 Octombrie 2014, 13:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 13
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 19 Octombrie 2014, 10:00
Juniori E, etapa 10
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 19 Octombrie 2014, 10:00
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 18 Octombrie 2014, 09:00
Juniori C, etapa 11
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 18 Octombrie 2014, 09:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 18 Octombrie 2014, 10:30
Juniori D, etapa 11
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 18 Octombrie 2014, 10:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Duminica, 12 Octombrie 2014, 10:00
Juniori C, etapa 10
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 12 Octombrie 2014, 10:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:30
Juniori D, etapa 10
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:30
Teren: Complex Navodari / Navodari
Sambata, 11 Octombrie 2014, 15:00
Juniori C, etapa 10
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 11 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 11 Octombrie 2014, 16:30
Juniori D, etapa 10
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 11 Octombrie 2014, 16:30
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 11 Octombrie 2014, 11:00
Juniori E, etapa 9
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 11 Octombrie 2014, 11:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 5 Octombrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 6
Teren: Central / Mangalia
Duminica, 5 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Central / Mangalia
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 6
Teren: Central / Albeşti
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 4 Octombrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 10
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 4 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 4 Octombrie 2014, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 10
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 4 Octombrie 2014, 10:00
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 5
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 28 Septembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 5
Teren: Pietreni / Deleni
Duminica, 28 Septembrie 2014, 14:00
Teren: Pietreni / Deleni
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 8
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 8
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 21 Septembrie 2014, 10:00
Juniori C, etapa 7
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 21 Septembrie 2014, 10:00
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:30
Juniori D, etapa 7
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:30
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 20 Septembrie 2014, 10:00
Juniori C, etapa 7
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 20 Septembrie 2014, 10:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 20 Septembrie 2014, 11:30
Juniori D, etapa 7
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 20 Septembrie 2014, 11:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 20 Septembrie 2014, 14:00
Juniori E, etapa 6
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 20 Septembrie 2014, 14:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu