Dragulin Danut
Constanta
Nu este precizata
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Constanta
constanta, ion banescu nr. 2 constanta
Tel: 0241/613533
Tel: -
Fax: 0241613533
Email: ajfconstanta.ro
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a V-a, Seria Sud | Liga a V-a, Seria Vest | ||
Nedelcu Alexandru George | 9 | ||||
Dima Ionut | 2 | ||||
Apas Melen | 4 | ||||
Tudor Vasilica | 1 | ||||
Simedre Stefan | 7 | ||||
Mocanu Ionut | 6 | ||||
Bolat Sezen | 2 | ||||
Draghici Dragos Marian | 2 | ||||
Brandusa Cristian | 4 | ||||
Barbu Iulian | 6 | ||||
Sarbu Tudor | 3 | ||||
Lica Iurgen Ciprian | 3 | ||||
Negura Alexandru Marian | 1 | ||||
Szoke Eduard Bela | 5 | ||||
Cioiu Marian Daniel | 3 | ||||
Marcu Claudiu | 1 | ||||
Lazer Nicolae | 1 | ||||
Enica Andrei Claudiu | 2 | ||||
Dragan Rares Gabriel | 3 | ||||
Lazer George Marian | 6 | ||||
Stancu Ionel | 1 | ||||
Stan Raul Adrian | 2 | ||||
Burlacu Voicu Lilian | 2 | ||||
Mihal Dumitru | 3 | ||||
Gherasim Sorin | 4 | ||||
Craciuneanu Valentin | 3 | ||||
Eumen Robert Stefan | 1 | ||||
Nae Ionel | 3 | ||||
Micu Dorian | 4 | ||||
Cirstocea Vasile Stefan | 6 | ||||
Toader Catalin | 3 | ||||
Dutu Bogdan | 1 | ||||
Delcea Adrian Valentin | 2 | ||||
Tudorică Bianca | 1 | ||||
Pomalius Viorel | 1 | ||||
Marin Mihnea Stefan | 4 | ||||
Bulgaru Gabriel Andrei | 2 | ||||
Iacovlev Tudor | 4 | ||||
Rancea Catalin Stefanuț | 1 | ||||
Ticamuca Ionut | 1 | ||||
Stoenciu Andrei Costin | 3 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a V-a, Seria Sud | Liga a V-a, Seria Vest | ||
CSO Murfatlar | 2 | ||||
CS Farul Tuzla | 2 | ||||
CS Viitorul Harsova | 3 | ||||
CS Stiinţa ACALAB Poarta Albă | 1 | ||||
CS Eforie | 2 | ||||
CS Navodari | 8 | ||||
AS Portul Constanţa | 4 | ||||
CS Viitorul Cobadin | 2 | ||||
CS Medgidia | 5 | ||||
CS Lumina | 4 | ||||
CS Victoria Cumpăna | 1 | ||||
CSO Ovidiu | 1 | ||||
CSC Mihail Kogălniceanu | 2 | ||||
CS Danubius Rasova | 1 | ||||
CS Agigea | 1 | ||||
AS Viitorul Pecineaga | 1 | ||||
AS Pescarul Ghindăreşti | 3 | ||||
CS Speranta Castelu | 2 | ||||
AS Flacara Crucea | 4 | ||||
AS Pescăruşul Gîrliciu | 2 | ||||
AS Dacia Mircea Vodă | 2 | ||||
CS Peştera | 3 | ||||
CS Recolta Nicolae Bălcescu | 3 | ||||
AS Litoral Sport 2022 Corbu | 2 | ||||
AS Arka Constanta | 1 | ||||
AS Avantul Comana | 1 | ||||
AS Independenţa | 1 | ||||
AS Voinţa Siminoc | 2 | ||||
AS Unirea 23 Cobadin | 1 | ||||
AS Soimii Topraisar | 2 | ||||
AS Inter Costinesti | 1 | ||||
AS Chirnogeni | 1 | ||||
AS Constructorul Topraisar | 1 | ||||
AS Sageata Stejaru 2019 Constanta | 1 | ||||
AS Unirea Topraisar | 1 | ||||
AS Marmura Deleni | 1 | ||||
CS Trophaeum Adamclisi | 3 | ||||
AS Inter Ion Corvin | 1 | ||||
CS Gloria Băneasa 2 | 1 | ||||
AS Vointa Cochirleni | 2 |