Stanga Alberto
Agigea
Nu este precizata
Delegat de joc
Asociatia Judeteana de Fotbal Constanta
constanta, ion banescu nr. 2 constanta
Tel: 0241/613533
Tel: -
Fax: 0241613533
Email: ajfconstanta.ro
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||
Liga a V-a | Liga a VI-a, Seria Nord | Liga a VI-a, Seria Sud | ||
Nedelcu Alexandru George | 7 | |||
Mihal Dumitru | 6 | |||
Minea Danut Romica | 6 | |||
Nae Florin | 6 | |||
Stan Raul Adrian | 5 | |||
Antoci Claudiu | 4 | |||
Cirstocea Vasile Stefan | 6 | |||
Boboc Vlad Nicolae | 2 | |||
Simedre Stefan | 8 | |||
Soptelea Claudiu | 8 | |||
Stanga Adrian | 2 | |||
Abdula Ilmaz | 4 | |||
Mihailov Fabian | 2 | |||
Carson Marian | 1 | |||
Zaharia Adrian Remus | 3 | |||
Nae Ionel | 2 | |||
Neagu Alexandru Iulian | 2 | |||
Dutu Bogdan | 2 | |||
Pascu Cristian Antonio | 4 | |||
Sarbu Tudor | 3 | |||
Szoke Eduard Bela | 1 | |||
Spiridon Lucian Cristian | 1 | |||
Barbu Iulian | 3 | |||
Lint Nicolae Daniel | 1 | |||
Lica Iurgen Ciprian | 2 | |||
Ilie Valentin Alin | 8 | |||
Nedelcu Dragos Stefan | 2 | |||
Brandusa Cristian | 2 | |||
Litu Cosmin | 6 | |||
Gavriluc Florian Maxim | 2 | |||
Gheldiagi Servin | 2 | |||
Simion Marian | 2 | |||
Bodnar Gabriel | 4 | |||
Soptelea Cristian | 4 | |||
Lazer George Marian | 4 | |||
Draghici C-tin Claudiu | 2 | |||
Calut Mihai | 6 | |||
Bercea Bogdan Marian | 4 | |||
Mosteanu Ion | 4 | |||
Gherasim Sorin | 2 | |||
Dobrinas Florin Daniel | 4 | |||
Gavriluc Georgian Virgil | 2 | |||
Toader Catalin | 2 | |||
Gospodin Maria | 4 | |||
Ticamuca Ionut | 2 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||
Liga a V-a | Liga a VI-a, Seria Nord | Liga a VI-a, Seria Sud | ||
AS Dacia Mircea Vodă | 1 | |||
CS Lipnita Carvan | 2 | |||
Castelani Castelu | 1 | |||
CS Recolta Nicolae Bălcescu | 1 | |||
CS Victoria Cumpăna | 1 | |||
AS Dunărea Ciobanu | 3 | |||
Steaua Speranţei Siliştea | 3 | |||
Spicul Horia | 6 | |||
CS Danubius Rasova | 1 | |||
AS Gloria Seimeni | 1 | |||
AS Vointa Cochirleni | 3 | |||
CS Viitorul Cuza Voda | 2 | |||
CS Medgidia | 4 | |||
AS Pescăruşul Gîrliciu | 2 | |||
AS Sportul Tortoman | 2 | |||
Carsium Hîrşova | 1 | |||
CS Peştera | 3 | |||
AS Pescarul Ghindăreşti | 1 | |||
Viitorul Cerchezu | 7 | |||
AS Luceafărul Amzacea | 6 | |||
AS Independenţa | 9 | |||
F.C Mereni | 6 | |||
AS Viitorul 20 Cobadin | 6 | |||
AS Bărăganu | 5 | |||
AS Pelinu | 4 | |||
CS Trophaeum Adamclisi | 4 | |||
Fulgerul Chirnogeni | 4 | |||
AS Ciocîrlia | 6 | |||
Sacidava Aliman | 5 | |||
Dunărea Ostrov | 4 | |||
GSIB Mangalia | 3 | |||
Olimpia Constanta | 1 |