Meciuri arbitrate
Marti, 12 Iunie 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 7
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Marti, 12 Iunie 2018, 17:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
FINALA CUPEI ROMANIEI SE DISPUTA LA ZAGON
Duminica, 10 Iunie 2018, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Duminica, 10 Iunie 2018, 18:00
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Sambata, 9 Iunie 2018, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 9 Iunie 2018, 18:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 3 Iunie 2018, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 3 Iunie 2018, 18:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 2 Iunie 2018, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 2 Iunie 2018, 18:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 27 Mai 2018, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Duminica, 27 Mai 2018, 12:00
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Miercuri, 23 Mai 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 6
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Miercuri, 23 Mai 2018, 17:00
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Miercuri, 9 Mai 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 5
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Miercuri, 9 Mai 2018, 17:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Miercuri, 2 Mai 2018, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 12
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Miercuri, 2 Mai 2018, 17:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
PARTIDA SE DISPUTA LA INT.BUZAULUI
Joi, 26 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 13
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Joi, 26 Aprilie 2018, 17:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 16
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 14 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 14 Aprilie 2018, 17:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Miercuri, 11 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
Miercuri, 11 Aprilie 2018, 17:00
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
PARTIDA SE VA DESFASURA LA BRETCU
Sambata, 7 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 7 Aprilie 2018, 17:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 17:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 14
Teren: A.S."VENUS"ZABALA / ZABALA
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
Teren: A.S."VENUS"ZABALA / ZABALA
Sambata, 17 Martie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 17 Martie 2018, 15:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 10 Martie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 10 Martie 2018, 15:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 3 Decembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 3 Decembrie 2017, 14:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 11
Teren: SATESC OLTUL / COSENI
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: SATESC OLTUL / COSENI
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori D 2005-2006, etapa 9
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 15:30
Juniori C 2003-2004, etapa 8
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori D 2005-2006, etapa 8
Teren: /
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: /
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 16:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: COMUNAL SPARTACUS / HAGHIG
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 16:00
Teren: COMUNAL SPARTACUS / HAGHIG
PARTIDA SE VA JUCA IN DATA DE 18-10-2017
Sambata, 14 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 7
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Sambata, 14 Octombrie 2017, 15:00
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Sambata, 14 Octombrie 2017, 13:00
Juniori D 2005-2006, etapa 5
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 14 Octombrie 2017, 13:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Miercuri, 11 Octombrie 2017, 16:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Miercuri, 11 Octombrie 2017, 16:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 30 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 30 Septembrie 2017, 17:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: COMUNAL SPARTACUS / HAGHIG
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:00
Teren: COMUNAL SPARTACUS / HAGHIG
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 17:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 2 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 2 Septembrie 2017, 17:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU