Meciuri arbitrate
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Joi, 26 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: /
Joi, 26 Mai 2016, 18:00
Teren: /
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 15 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 15 Mai 2016, 18:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Play-off Liga a V-a, etapa 1
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Miercuri, 4 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Miercuri, 4 Mai 2016, 18:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 22
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: /
Sambata, 19 Martie 2016, 15:00
Teren: /
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 6 Martie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 6 Martie 2016, 15:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 13
Teren: /
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: /
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 31 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 11
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Sambata, 31 Octombrie 2015, 15:00
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 10
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 10
Teren: /
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Teren: /
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 8
Teren: /
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Teren: /
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Miercuri, 30 Septembrie 2015, 16:30
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Miercuri, 30 Septembrie 2015, 16:30
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 26 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: /
Sambata, 26 Septembrie 2015, 17:00
Teren: /
Miercuri, 23 Septembrie 2015, 16:30
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Miercuri, 23 Septembrie 2015, 16:30
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Miercuri, 16 Septembrie 2015, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: /
Miercuri, 16 Septembrie 2015, 17:00
Teren: /
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 4
Teren: As STARUINTA / BODOC
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Teren: As STARUINTA / BODOC
Sambata, 12 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 4
Teren: /
Sambata, 12 Septembrie 2015, 17:00
Teren: /
Miercuri, 9 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Miercuri, 9 Septembrie 2015, 17:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Sambata, 5 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 5 Septembrie 2015, 17:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Miercuri, 2 Septembrie 2015, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: /
Miercuri, 2 Septembrie 2015, 17:00
Teren: /
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 2
Teren: /
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Teren: /
Sambata, 29 August 2015, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 29 August 2015, 18:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 1
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Sambata, 15 August 2015, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: /
Sambata, 15 August 2015, 18:00
Teren: /