Meciuri arbitrate
Sambata, 10 Iunie 2017, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: PRIMA / BRADUT
Sambata, 10 Iunie 2017, 18:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Miercuri, 31 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Miercuri, 31 Mai 2017, 18:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Cupa Romaniei, etapa 6
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 14 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
Duminica, 14 Mai 2017, 18:00
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Cupa Romaniei, etapa 5
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 7 Mai 2017, 18:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 21
Teren: /
Duminica, 7 Mai 2017, 18:00
Teren: /
Sambata, 6 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 6 Mai 2017, 18:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 29 Aprilie 2017, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 20
Teren: /
Sambata, 29 Aprilie 2017, 17:00
Teren: /
Duminica, 23 Aprilie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Duminica, 23 Aprilie 2017, 17:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 15 Aprilie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 15 Aprilie 2017, 17:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 9 Aprilie 2017, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 17
Teren: SATESC OLTUL / COSENI
Duminica, 9 Aprilie 2017, 17:00
Teren: SATESC OLTUL / COSENI
Duminica, 2 Aprilie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
Duminica, 2 Aprilie 2017, 17:00
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
Sambata, 1 Aprilie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: /
Sambata, 1 Aprilie 2017, 17:00
Teren: /
Duminica, 26 Martie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 26 Martie 2017, 15:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 19 Martie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 19 Martie 2017, 15:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 12 Martie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: FC / ZAGON
Duminica, 12 Martie 2017, 15:00
Teren: FC / ZAGON
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 30 Octombrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 30 Octombrie 2016, 15:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 23 Octombrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: ATSC / RECI
Duminica, 23 Octombrie 2016, 15:00
Teren: ATSC / RECI
Sambata, 22 Octombrie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 8
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 22 Octombrie 2016, 15:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 16 Octombrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
Duminica, 16 Octombrie 2016, 15:00
Teren: FC COMUNAL / OJDULA
Miercuri, 12 Octombrie 2016, 15:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Miercuri, 12 Octombrie 2016, 15:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 2 Octombrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 2 Octombrie 2016, 15:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Miercuri, 28 Septembrie 2016, 16:30
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Miercuri, 28 Septembrie 2016, 16:30
Teren: AS COMUNAL / MOACSA
Duminica, 25 Septembrie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Duminica, 25 Septembrie 2016, 17:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Duminica, 18 Septembrie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 18 Septembrie 2016, 17:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Sambata, 17 Septembrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: /
Sambata, 17 Septembrie 2016, 15:00
Teren: /
Duminica, 11 Septembrie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: ATSC / RECI
Duminica, 11 Septembrie 2016, 17:00
Teren: ATSC / RECI
Sambata, 10 Septembrie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 10 Septembrie 2016, 17:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 4 Septembrie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 4 Septembrie 2016, 17:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 28 August 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Duminica, 28 August 2016, 18:00
Teren: AS COMUNAL / ILIENI
Sambata, 27 August 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: /
Sambata, 27 August 2016, 18:00
Teren: /