Meciuri arbitrate
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 16
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:45
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
ECHIPA OASPETE NU S-A PREZENTAT
Duminica, 1 Decembrie 2019, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 16
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 1 Decembrie 2019, 14:00
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 10:00
Juniori D 2007-2008, etapa 12
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 15
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:45
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 15
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 09:30
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 15
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 09:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Vineri, 22 Noiembrie 2019, 15:00
Juniori C 2005-2006 CLASIC, etapa 5
Teren: KSE / TG SECUIESC
Vineri, 22 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: KSE / TG SECUIESC
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
LIGA A 5-A, SENIORI, etapa 10
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 14
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:45
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Vineri, 15 Noiembrie 2019, 15:00
Juniori C 2005-2006 CLASIC, etapa 4
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Vineri, 15 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Joi, 14 Noiembrie 2019, 18:00
Juniori E 2009, etapa 7
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Joi, 14 Noiembrie 2019, 18:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
TERENUL SINTETIC
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
LIGA A 5-A, SENIORI, etapa 9
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 10:00
Juniori C 2005-2006 CLASIC, etapa 3
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 13
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:45
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 13
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 10:00
Juniori D 2007-2008, etapa 9
Teren: /
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: /
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 12
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:45
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 12
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 09:00
Juniori E 2009, etapa 5
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 09:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 27 Octombrie 2019, 12:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 11
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 27 Octombrie 2019, 12:45
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
JOCUL SE DISPUTA LA ZAGON
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 11
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
JOCUL SE DISPUTA LA ZAGON
Sambata, 26 Octombrie 2019, 12:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 11
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 26 Octombrie 2019, 12:45
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 26 Octombrie 2019, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 11
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 26 Octombrie 2019, 15:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:00
Juniori D 2007-2008, etapa 7
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Vineri, 25 Octombrie 2019, 17:00
Juniori C 2005-2006 CLASIC, etapa 1
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Vineri, 25 Octombrie 2019, 17:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 17:00
Juniori E 2009, etapa 5
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 17:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
TERENUL SINTETIC
Duminica, 20 Octombrie 2019, 12:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 10
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 20 Octombrie 2019, 12:45
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 10
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 10
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:45
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 19 Octombrie 2019, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 10
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 19 Octombrie 2019, 14:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Vineri, 18 Octombrie 2019, 16:30
Juniori E 2009, etapa 4
Teren: /
Vineri, 18 Octombrie 2019, 16:30
Teren: /
TEREN SINTETIC SEPSI ARENA
Duminica, 13 Octombrie 2019, 10:00
LIGA ELITELOR U 15, etapa 6
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 13 Octombrie 2019, 10:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
LIGA A 5-A, SENIORI, etapa 5
Teren: COMUNAL SPARTACUS / HAGHIG
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
Teren: COMUNAL SPARTACUS / HAGHIG
Sambata, 12 Octombrie 2019, 08:30
Juniori D 2007-2008, etapa 5
Teren: /
Sambata, 12 Octombrie 2019, 08:30
Teren: /
TEREN SINTETIC ARENA
Sambata, 12 Octombrie 2019, 10:00
Juniori D 2007-2008, etapa 5
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Sambata, 12 Octombrie 2019, 10:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Vineri, 11 Octombrie 2019, 17:00
LIGA ELITELOR U 15, etapa 7
Teren: /
Vineri, 11 Octombrie 2019, 17:00
Teren: /
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 17:00
LIGA ELITELOR U 15, etapa 6
Teren: /
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 17:00
Teren: /
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 15:30
LIGA ELITELOR U 15, etapa 6
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 15:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Sambata, 5 Octombrie 2019, 15:00
LIGA A 5-A, SENIORI, etapa 4
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 5 Octombrie 2019, 15:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
JOCUL SE DISPUTA SAMBATA LA AITA MARE
Miercuri, 2 Octombrie 2019, 16:30
CUPA ROMANIEI, etapa 3
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Miercuri, 2 Octombrie 2019, 16:30
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Sambata, 28 Septembrie 2019, 14:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 7
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 28 Septembrie 2019, 14:45
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 28 Septembrie 2019, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 7
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 28 Septembrie 2019, 17:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 28 Septembrie 2019, 10:30
Juniori D 2007-2008, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Sambata, 28 Septembrie 2019, 10:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
TEREN SINTETIC ARENA
Sambata, 28 Septembrie 2019, 09:00
Juniori D 2007-2008, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Sambata, 28 Septembrie 2019, 09:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
TEREN SINTETIC ARENA
Vineri, 27 Septembrie 2019, 17:00
LIGA ELITELOR U 15, etapa 4
Teren: SEPSI OSK / SF GHEORGHE
Vineri, 27 Septembrie 2019, 17:00
Teren: SEPSI OSK / SF GHEORGHE
Miercuri, 25 Septembrie 2019, 16:30
CUPA ROMANIEI, etapa 3
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Miercuri, 25 Septembrie 2019, 16:30
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Marti, 24 Septembrie 2019, 18:00
LIGA ELITELOR U 15, etapa 3
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Marti, 24 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
LIGA A 5-A, SENIORI, etapa 2
Teren: SATESC OLTUL / COSENI
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Teren: SATESC OLTUL / COSENI
Vineri, 20 Septembrie 2019, 17:00
Juniori D 2007-2008, etapa 2
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Vineri, 20 Septembrie 2019, 17:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Joi, 19 Septembrie 2019, 16:30
LIGA ELITELOR U 15, etapa 2
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Joi, 19 Septembrie 2019, 16:30
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
LIGA ELITELOR U 15, etapa 2
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
JOCUL SE DISPUTA LA OZUN
Luni, 16 Septembrie 2019, 18:00
Juniori D 2007-2008, etapa 1
Teren: /
Luni, 16 Septembrie 2019, 18:00
Teren: /
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 5
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:45
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 5
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Sambata, 14 Septembrie 2019, 10:00
Juniori D 2007-2008, etapa 1
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Sambata, 14 Septembrie 2019, 10:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Vineri, 13 Septembrie 2019, 17:00
LIGA ELITELOR U 15, etapa 1
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Vineri, 13 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 8 Septembrie 2019, 16:30
CUPA ROMANIEI, etapa 2
Teren: A.S."VENUS"ZABALA / ZABALA
Duminica, 8 Septembrie 2019, 16:30
Teren: A.S."VENUS"ZABALA / ZABALA
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 14:45
LIGA A 4-A, JUNIORI, etapa 1
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 14:45
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 1
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 17:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI