Meciuri arbitrate
Sambata, 28 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 28 Mai 2016, 18:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 21
Teren: ATSC / RECI
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Teren: ATSC / RECI
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Sambata, 9 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 19
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 9 Aprilie 2016, 17:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 17
Teren: ATSC / RECI
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Teren: ATSC / RECI
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Teren: SATESC OLTUL / CHILIENI
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 31 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 11
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Sambata, 31 Octombrie 2015, 15:00
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 9
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 7
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seniori, etapa 1
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Teren: COMUNAL AS / BATANII MARI