Meciuri arbitrate
Sambata, 11 Iunie 2022, 16:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 9
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Sambata, 11 Iunie 2022, 16:00
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Duminica, 29 Mai 2022, 16:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 7
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 29 Mai 2022, 16:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Joi, 26 Mai 2022, 17:30
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 18
Teren: PRIMA / BRADUT
Joi, 26 Mai 2022, 17:30
Teren: PRIMA / BRADUT
Miercuri, 25 Mai 2022, 18:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 14
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Miercuri, 25 Mai 2022, 18:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 21 Mai 2022, 16:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 17
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Sambata, 21 Mai 2022, 16:00
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Sambata, 21 Mai 2022, 10:00
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 7
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 21 Mai 2022, 10:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL AS COVASNA
Sambata, 21 Mai 2022, 10:40
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 7
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 21 Mai 2022, 10:40
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL AS COVASNA
Sambata, 21 Mai 2022, 11:20
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 8
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 21 Mai 2022, 11:20
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL AS COVASNA
Sambata, 21 Mai 2022, 12:00
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 8
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 21 Mai 2022, 12:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL AS COVASNA
Sambata, 21 Mai 2022, 12:40
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 9
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 21 Mai 2022, 12:40
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL AS COVASNA
Sambata, 21 Mai 2022, 13:20
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 9
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 21 Mai 2022, 13:20
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL AS COVASNA
Sambata, 14 Mai 2022, 16:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 16
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Sambata, 14 Mai 2022, 16:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 8 Mai 2022, 16:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 4
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 8 Mai 2022, 16:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 7 Mai 2022, 16:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 15
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 7 Mai 2022, 16:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 1 Mai 2022, 16:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 3
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 1 Mai 2022, 16:00
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Joi, 28 Aprilie 2022, 10:00
JUNIORI, U13 NASCUTI DUPA 01.01.2009 (8+1), etapa 15
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Joi, 28 Aprilie 2022, 10:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Marti, 26 Aprilie 2022, 10:00
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 1
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Marti, 26 Aprilie 2022, 10:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL SINTETIC COMPLEX SEPSI OSK
Marti, 26 Aprilie 2022, 10:40
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 1
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Marti, 26 Aprilie 2022, 10:40
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL SINTETIC COMPLEX SEPSI OSK
Marti, 26 Aprilie 2022, 11:20
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 2
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Marti, 26 Aprilie 2022, 11:20
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL SINTETIC COMPLEX SEPSI OSK
Marti, 26 Aprilie 2022, 12:00
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 2
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Marti, 26 Aprilie 2022, 12:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL SINTETIC COMPLEX SEPSI OSK
Marti, 26 Aprilie 2022, 12:40
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Marti, 26 Aprilie 2022, 12:40
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL SINTETIC COMPLEX SEPSI OSK
Marti, 26 Aprilie 2022, 13:20
INTERLIGA JUDETEANA EDITIA PRIMAVARA, U10-U9-U8-U7, etapa 3
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Marti, 26 Aprilie 2022, 13:20
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
ETAPA SE DISPUTA PE TERENUL SINTETIC COMPLEX SEPSI OSK
Vineri, 22 Aprilie 2022, 18:00
JUNIORI, U15-NASCUTI DUPA 01.01.2007 (10+1), etapa 12
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Vineri, 22 Aprilie 2022, 18:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
JOCUL SE VA DISPUTA IN DATA DE 22.04.2022 ORA 18.00
Sambata, 9 Aprilie 2022, 16:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 13
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 9 Aprilie 2022, 16:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 3 Aprilie 2022, 16:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 1
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Duminica, 3 Aprilie 2022, 16:00
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
JOCUL SE DISPUTA LA RECI
Sambata, 26 Martie 2022, 10:00
JUNIORI, U13 NASCUTI DUPA 01.01.2009 (8+1), etapa 9
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 26 Martie 2022, 10:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Vineri, 25 Martie 2022, 16:30
JUNIORI, U15-NASCUTI DUPA 01.01.2007 (10+1), etapa 12
Teren: ORESENESC ELECTRO / SF GHEORGHE
Vineri, 25 Martie 2022, 16:30
Teren: ORESENESC ELECTRO / SF GHEORGHE
SE JOACA PE TERENUL ELECTRO DIN SF.GHEORGHE
Joi, 9 Decembrie 2021, 19:00
JUNIORI, U15-NASCUTI DUPA 01.01.2007 (10+1), etapa 6
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Joi, 9 Decembrie 2021, 19:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
MECIUL SE DISPUTA LA SF.GHEORGHE
Marti, 30 Noiembrie 2021, 11:00
JUNIORI, U15-NASCUTI DUPA 01.01.2007 (10+1), etapa 11
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Marti, 30 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Marti, 30 Noiembrie 2021, 13:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 3
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Marti, 30 Noiembrie 2021, 13:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 12:00
JUNIORI, U15-NASCUTI DUPA 01.01.2007 (10+1), etapa 10
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 12:00
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 14:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 11
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: COMUNAL ASATSC / RECI
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 10:00
JUNIORI, U11-NASCUTI DUPA 01.01.2011 (6+1), etapa 5
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 10:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 15:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 10
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Vineri, 19 Noiembrie 2021, 14:00
JUNIORI, U15-NASCUTI DUPA 01.01.2007 (10+1), etapa 10
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Vineri, 19 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 11:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 9
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 14:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 9
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 8
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: PRIMA / BRADUT
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 14:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 8
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
JOCUL SE JOACA SAMBATA LA BARAOLT
Duminica, 31 Octombrie 2021, 10:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 7
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 31 Octombrie 2021, 10:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 6
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 24 Octombrie 2021, 11:30
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 6
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 24 Octombrie 2021, 11:30
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
JOCUL SE VA DISPUTA LA ZAGON
Duminica, 17 Octombrie 2021, 13:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 5
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 17 Octombrie 2021, 13:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 19 Septembrie 2021, 16:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 1
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 19 Septembrie 2021, 16:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 19 Septembrie 2021, 13:00
JUNIORI, U19-NASCUTI DUPA 01.01.2003 (10+1), etapa 1
Teren: PRIMA / BRADUT
Duminica, 19 Septembrie 2021, 13:00
Teren: PRIMA / BRADUT