Meciuri arbitrate
Sambata, 23 Martie 2024, 09:00
Juniori U13, etapa 15
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Sambata, 23 Martie 2024, 09:00
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Juniori U15, etapa 17
Teren: Central / Sat Ionesti
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Sat Ionesti
Vineri, 22 Martie 2024, 15:00
Juniori U11, etapa 16
Teren: Central / Sat Suta Seaca
Vineri, 22 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Sat Suta Seaca
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 16
Teren: Central / Bumbuia
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Bumbuia
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Juniori U15, etapa 16
Teren: Central / Nucet
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Teren: Central / Nucet
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Juniori U13, etapa 13
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Juniori U15, etapa 14
Teren: Central / Sat Ionesti
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Sat Ionesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 15
Teren: Central / Zavoiu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Zavoiu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 14
Teren: Central / Valea Lunga
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Valea Lunga
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 NORD, etapa 14
Teren: Central / Doicesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Doicesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 EST, etapa 13
Teren: Central / Colibasi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Colibasi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 11
Teren: Central / Ghimpati
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Ghimpati
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 10
Teren: Central / Podu Rizii
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Podu Rizii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 9
Teren: Central / Gura Ocnitei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Gura Ocnitei
Decizie 655/CDE / 2023
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 9
Teren: Central / Bumbuia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Bumbuia
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11, etapa 7
Teren: Central / Sat Ungureni
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Sat Ungureni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 18:00
Juniori U15, etapa 6
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Sambata, 14 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U15, etapa 6
Teren: Central / Bucsani
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Central / Bucsani
Marti, 26 Septembrie 2023, 16:30
Cupa României, etapa 2
Teren: Petrolul / Targoviste
Marti, 26 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Petrolul / Targoviste
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U11, etapa 3
Teren: Central / Sat Ionesti
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Sat Ionesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 4
Teren: Central / Podu Rizii
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Podu Rizii