Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Sambata, 25-09-2021

1 A.C.S. C.S.M. Fieni
A.C.S. Recolta Gura Sutii
Central / Fieni Liga a 4-a, etapa 7 11:00 - - - - -
2 A.C.S. Urban Titu
F.C. Steagu Rosu Colacu
Central / Titu Liga a 4-a, etapa 7 11:00 - - - - -
3 A.C.S. Vointa Cretu
A.C.S. Vointa Visina
/ Liga a 4-a, etapa 7 11:00 - - - - -
4 C.S. Viitorul Razvad
STA
Central / Razvad Liga a 4-a, etapa 7 11:00 - - - - -
5 A.C.S. Viitorul Voinesti
A.C.S. Strajerii Targoviste 1396
Central / Tatarani Liga a 4-a, etapa 7 11:00 - - - - -
6 A.C.S. Burduca
A.F.C. 1948 Brezoaele
Central / Burduca Liga a 4-a, etapa 7 11:00 - - - - -
7 A.C.S. Gloria 2015 Cornesti
F.C. Flacara Suta Seaca
/ Liga a 4-a, etapa 7 11:00 - - - - -
8 A.C.S. Roberto Ziduri
A.C.S. Unirea Ungureni
Central / Odobesti Liga a 4-a, etapa 7 11:00 - - - - -
9 A.C.S. Progresul Matasaru
A.C.S. Unirea Bucsani
/ Liga a 4-a, etapa 7 11:00 - - - - -
10 A.C.S. C.S.M. Fieni
A.C.S. Petrolul Hulubesti
/ Juniori U15 (Grupa A), etapa 2 17:00 - - - - -
11 C.S.S. Targoviste
C.S.M. Flacara Moreni
Central / Targoviste Juniori U15 (Grupa A), etapa 2 17:00 - - - - -
12 STA
A.C.S. Phoenix Târgoviște
/ Juniori U15 (Grupa B), etapa 4 17:00 - - - - -
13 A.F.C. Chindia Targoviste
A.C.S. Progresul Gaesti
Central / Tartasesti Juniori U15 (Grupa B), etapa 4 17:00 - - - - -
14 G.S.A. Nucet
A.C.S. Gura Ocnitei
Central / Nucet Juniori U15 (Grupa B), etapa 4 17:00 - - - - -

Duminica, 26-09-2021

1 A.C.S. Muscelul Valeni
A.S. Vointa Adanca
/ Liga 5 NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
2 A.S. Comertul Viisoara
A.C.S. Gura Ocnitei
/ Liga 5 NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
3 A.S. Vointa Sacuieni
A.S. Vointa Tatarani
/ Liga 5 NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
4 A.S. Pomicola Raciu
C.S. Bradul Moroeni
/ Liga 5 NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
5 C.S. Comunal Valea Lunga
A.S. Gloria Doicesti
Central / Valea Lunga Liga 5 NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
6 A.S. Viitorul Ocnita
A.C.S. Unirea Colibasi
/ Liga 5 NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
7 A.S. Luceafarul Darmanesti
A.S. Olimpicii Ulmi
/ Liga 5 NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
8 STA
A.S. Vointa Steaua Pietrosita
/ Liga 5 NORD, etapa 5 11:00 - - - - -
9 A.S. Neajlovul Puntea de Greci
STA
/ Liga 5 VEST, etapa 5 11:00 - - - - -
10 A.S. Sageata Branistea
A.S. F.C. Potlogi
/ Liga 5 VEST, etapa 5 11:00 - - - - -
11 A.C.S. Vointa Ionesti
A.S. Sportul Mogosani
/ Liga 5 VEST, etapa 5 11:00 - - - - -
12 A.S. Olimpia Morteni
A.S. Olimpia Picior de Munte
Central / Morteni Liga 5 VEST, etapa 5 11:00 - - - - -
13 A.S. Unirea Cobia
A.S. Petrolul Rascaieti
/ Liga 5 VEST, etapa 5 11:00 - - - - -
14 A.C.S. Viitorul Tomsani
A.S. Corbii Mari
/ Liga 5 VEST, etapa 5 11:00 - - - - -
15 A.S. Spicul Jugureni
A.S. Viitorul Straosti
/ Liga 5 VEST, etapa 5 11:00 - - - - -
16 A.S. Flacara Zavoiu
A.S. Dinamo Odaia Turcului
/ Liga 5 VEST, etapa 5 11:00 - - - - -
17 A.S. Stiinta Finta
A.S. Viitorul Gheboaia
/ Liga 5 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
18 STA
A.S. F.C. Dentas Tartasesti
/ Liga 5 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
19 A.S. Libertatea Urziceanca
A.S. Victoria 2018 Vacaresti
/ Liga 5 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
20 A.S. Unirea Slobozia Moara
A.S. Vanatorul 2015 Ratoaia
/ Liga 5 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
21 A.S. Viitorul Dobra
STA
/ Liga 5 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
22 A.S. Luceafarul Bolovani
A.F.C. Olimpia Marcesti
/ Liga 5 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
23 A.S. Victoria Comisani
A.F. Flacara Ghinesti
/ Liga 5 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
24 A.S. Gloria Postarnacu
STA
/ Liga 6 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
25 STA
FC Viitorul Salcioara
/ Liga 6 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
26 A.S. Luceafarul Poiana
A.S. Publirex Ciocanesti
/ Liga 6 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
27 A.S. Rapid Hagioaica
A.S. Viitorul Cojasca
/ Liga 6 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
28 A.S. Universitatea Baleni
A.C.S. Urban Titu 2
/ Liga 6 SUD, etapa 5 15:00 - - - - -
29 A.C.S. Gloria Manesti
A.S. Unirea Ogrea
/ Liga 6 NORD, etapa 5 15:00 - - - - -
30 A.S. A.C.P. Vulcana Bai
A.S. Vointa Valea Voievozilor
/ Liga 6 NORD, etapa 5 15:00 - - - - -
31 A.C.S. Unirea Bucsani 2
A.S. Luceafarul Darmanesti 2
/ Liga 6 NORD, etapa 5 15:00 - - - - -
32 A.C.S. Strajerii Targoviste 1396 2
A.C.S. Sportul Vladeni
/ Liga 6 NORD, etapa 5 15:00 - - - - -
33 A.S. Malu cu Flori
A.S. Viitorul Gorgota
/ Liga 6 NORD, etapa 5 15:00 - - - - -
34 A.C.S. Gloria Bucsani
A.S. Unirea Nucet
Central / Baleni Liga 5 SUD, etapa 5 17:00 - - - - -
35 C.S. Kinder Targoviste 2
A.C.S. C.S.M. Fieni
Petrolul / Targoviste Juniori U13, etapa 1 17:00 - - - - -
36 C.S.S. Targoviste
A.F.C. Chindia Targoviste
Central / Tartasesti Juniori U13, etapa 1 17:00 - - - - -
37 G.S.A. Nucet
A.C.S. Vointa Visina
Central / Nucet Juniori U13, etapa 1 17:00 - - - - -
38 C.S.M. Flacara Moreni
A.C.S. Urban Titu
Flacara / Moreni Juniori U13, etapa 1 17:00 - - - - -
39 A.C.S. Fortis Valea Lunga
A.C.S. Progresul Gaesti
Central / Valea Lunga Juniori U13, etapa 1 17:00 - - - - -
40 A.C.S. Phoenix Târgoviște
A.S. F.C Pucioasa
Central / Bucsani Juniori U13, etapa 1 17:00 - - - - -
41 A.C.S. Luceafarul Targoviste
C.S. Kinder Targoviste
Petrolul / Targoviste Juniori U13, etapa 1 17:00 - - - - -
42 A.F.C. Chindia Targoviste 2
STA
Central / Targoviste Juniori U13, etapa 1 17:00 - - - - -

Luni, 27-09-2021

Niciun meci

Marti, 28-09-2021

Niciun meci

Miercuri, 29-09-2021

Niciun meci

Joi, 30-09-2021

Niciun meci

Vineri, 01-10-2021

Niciun meci

Sambata, 02-10-2021

1 A.C.S. Recolta Gura Sutii
A.C.S. Unirea Bucsani
Central / Gura Sutii Liga a 4-a, etapa 8 11:00 - - - - -
2 A.C.S. Unirea Ungureni
A.C.S. Progresul Matasaru
/ Liga a 4-a, etapa 8 11:00 - - - - -
3 F.C. Flacara Suta Seaca
A.C.S. Roberto Ziduri
Central / Sat Suta Seaca Liga a 4-a, etapa 8 11:00 - - - - -
4 A.F.C. 1948 Brezoaele
A.C.S. Gloria 2015 Cornesti
Central / Brezoaele Liga a 4-a, etapa 8 11:00 - - - - -
5 A.C.S. Strajerii Targoviste 1396
A.C.S. Burduca
/ Liga a 4-a, etapa 8 11:00 - - - - -
6 STA
A.C.S. Viitorul Voinesti
/ Liga a 4-a, etapa 8 11:00 - - - - -
7 A.C.S. Vointa Visina
C.S. Viitorul Razvad
Central / Visina Liga a 4-a, etapa 8 11:00 - - - - -
8 F.C. Steagu Rosu Colacu
A.C.S. Vointa Cretu
/ Liga a 4-a, etapa 8 11:00 - - - - -
9 A.C.S. C.S.M. Fieni
A.C.S. Urban Titu
Central / Fieni Liga a 4-a, etapa 8 11:00 - - - - -
10 C.S.M. Flacara Moreni
A.C.S. C.S.M. Fieni
/ Juniori U15 (Grupa A), etapa 3 15:00 - - - - -
11 A.C.S. Petrolul Hulubesti
C.S.S. Targoviste
Central / Hulubesti Juniori U15 (Grupa A), etapa 3 15:00 - - - - -
12 A.C.S. Gura Ocnitei
STA
Central / Gura Ocnitei Juniori U15 (Grupa B), etapa 5 15:00 - - - - -
13 A.C.S. Progresul Gaesti
G.S.A. Nucet
Central / Gaesti Juniori U15 (Grupa B), etapa 5 15:00 - - - - -
14 A.C.S. Phoenix Târgoviște
A.F.C. Chindia Targoviste
/ Juniori U15 (Grupa B), etapa 5 15:00 - - - - -
15 A.F.C. Olimpia Marcesti
A.S. Victoria Comisani
Central / Sat Marcesti Liga 5 SUD, etapa 6 16:30 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP