Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Dâmboviţa

Retur
# echipe arbitri
1 CS Afumaţi - CS Tunari A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga - Dâmboviţa)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Turcu George (Bucureşti - Bucureşti)

Baraj Liga 2, Semifinale R: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Comunal (Afumaţi - Ilfov) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti - Argeş)
Obs: Nicolae Camelia (Bucureşti - Bucureşti)
2 AFC Progresul 1944 Spartac - SC Popeşti-Leordeni A: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Catană Gabriel Ion (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2022-05-28     Ora: 17:30 A2: Antal Damian (Bacău - Bacău)

Baraj Liga 2, Semifinale R: Gheorghe Alin (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Radu Petre (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Mihai Daniel Miodrag (1 Decembrie - Ilfov)
Etapa 10
# echipe arbitri
1 ACSM Olteniţa - ACS Înainte Modelu A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti - Argeş)
A1: Mincu Stefan (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2022-05-28     Ora: 18:00 A2: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga 3 - Play-Out, Seria 3
Stadion: Orășenesc (Olteniţa - Călăraşi) Obs: Bajan Alexandru (Videle - Teleorman)
Obs: Niţă Marin (Măgurele - Ilfov)
2 CS Blejoi - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Fuior Cosmin (Mircea-Voda - Brăila)
A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila - Brăila)
Data: 2022-05-28     Ora: 18:00 A2: Colniceanu Dorinel (Tulcea - Tulcea)

Liga 3 - Play-Out, Seria 5
Stadion: Comunal Blejoi (Blejoi - Prahova) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Obs: Nistor Laurenţiu Dumitru (Moreni - Dâmboviţa)
3 CS Sporting Roşiori 2008 - ACS Flacăra Horezu A: Motan Mihai (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)
Data: 2022-05-28     Ora: 18:00 A2: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)

Liga 3 - Play-Out, Seria 6
Stadion: Municipal (Roşiorii de Vede - Teleorman) Obs: Velicu Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Barbu Catalin (Piteşti - Argeş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CSS Târgovişte - ACS Selena SN Constanţa A: Motan Mihai (Târgovişte - Dâmboviţa)
A1: Mincu Stefan (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2022-05-27     Ora: 18:00 A2: Badoiu Andreea (Târgovişte - Dâmboviţa)

Liga de Junioare U17- Grupe Valorice , Grupa A2
Stadion: Complex Turistic de Nataţie Târgoviște (Târgovişte - Dâmboviţa)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP