Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 19
Teren: Central / Valea Lunga
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Valea Lunga
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 17
Teren: Central / Runcu
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Runcu
Sambata, 23 Martie 2024, 09:00
Juniori U13, etapa 15
Teren: Central / Pucioasa
Sambata, 23 Martie 2024, 09:00
Teren: Central / Pucioasa
Vineri, 22 Martie 2024, 15:00
Juniori U11, etapa 16
Teren: Central / Sat Viisoara
Vineri, 22 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Sat Viisoara
Vineri, 22 Martie 2024, 16:30
Juniori U11, etapa 16
Teren: Central / Sat Viisoara
Vineri, 22 Martie 2024, 16:30
Teren: Central / Sat Viisoara
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 18
Teren: Central / Sat Raciu
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Sat Raciu
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 16
Teren: Central / Burduca
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Burduca
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Juniori U13, etapa 14
Teren: Central / Nucet
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Central / Nucet
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Juniori U15, etapa 16
Teren: Central / Nucet
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Teren: Central / Nucet
Vineri, 15 Martie 2024, 14:30
Juniori U11, etapa 15
Teren: Central / Doicesti
Vineri, 15 Martie 2024, 14:30
Teren: Central / Doicesti
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 17
Teren: Central / Comisani
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Comisani
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 15
Teren: Central / Gemenea
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Gemenea
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 17
Teren: Central / Bucsani
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Bucsani
Vineri, 8 Martie 2024, 15:00
Juniori U11, etapa 14
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Vineri, 8 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 16
Teren: Central / Zavoiu
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Zavoiu
Sambata, 2 Martie 2024, 11:30
Juniori U13, etapa 12
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Sambata, 2 Martie 2024, 11:30
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Juniori U15, etapa 14
Teren: Central / Baleni
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Baleni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 14
Teren: Central / Valea Lunga
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Valea Lunga
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 EST, etapa 14
Teren: Central / Baleni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Baleni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 13
Teren: Central / Jugureni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Jugureni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 VEST, etapa 13
Teren: Central / Sat Poroinica
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Sat Poroinica
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Central / Tatarani
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Tatarani
Decizie 793/CDE/2023
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 12
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 EST, etapa 12
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 11
Teren: Central / Cojasca
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Cojasca
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 11
Teren: Central / Sat Catunu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Sat Catunu
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Cupa României, etapa 3
Teren: Central / Sat Odaia Turcului
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Sat Odaia Turcului
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 10
Teren: Central / Finta
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Finta
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 EST, etapa 10
Teren: Central / Baleni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Baleni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 9
Teren: Central / Gura Ocnitei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Gura Ocnitei
Decizie 655/CDE / 2023
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 9
Teren: Central / Bumbuia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Bumbuia
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U13, etapa 7
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11, etapa 7
Teren: Central / Sat Ungureni
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Sat Ungureni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 8
Teren: Central / Jugureni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Jugureni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 8
Teren: Central / Buciumeni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Buciumeni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 7
Teren: Central / Cojasca
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Cojasca
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 7
Teren: Central / Odobesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Odobesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U13, etapa 5
Teren: Central / Doicesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Central / Doicesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, etapa 5
Teren: Central / Visina
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Visina
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11, etapa 5
Teren: Central / Sat Viisoara
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Sat Viisoara
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 6
Teren: Central / sat Adanca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / sat Adanca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 6
Teren: Central / Malu cu Flori
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Malu cu Flori
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Cupa României, etapa 2
Teren: Petrolul / Targoviste
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Petrolul / Targoviste
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 5
Teren: Central / Mogosani
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Mogosani
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 5
Teren: Central / Morteni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Morteni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U13, etapa 3
Teren: Central / Doicesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Central / Doicesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U13, etapa 3
Teren: Central / Sat Viisoara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Central / Sat Viisoara
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 4
Teren: Central / Sat Bolovani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Bolovani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 4
Teren: Central / Runcu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Runcu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U15, etapa 1
Teren: Central / Bucsani
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Bucsani
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U11, etapa 2
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 3
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 3
Teren: Central / Sat Ionesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Sat Ionesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U11, etapa 1
Teren: Central / Pucioasa
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Central / Pucioasa
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 2
Teren: Central / Sat Marcesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Marcesti