Meciuri arbitrate
Marti, 16 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4, etapa 23
Teren: Central / Moroieni
Marti, 16 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Central / Moroieni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 22
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
Liga 6 EST - Faza 2, etapa 2
Teren: Central / Sat Valea Voievozilor
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Central / Sat Valea Voievozilor
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
Juniori U13, etapa 18
Teren: Central / Sat Ionesti
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Central / Sat Ionesti
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U11, etapa 19
Teren: Central / Gaesti
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Central / Gaesti
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 21
Teren: Central / Comisani
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Central / Comisani
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 21
Teren: Central / Bucsani
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Central / Bucsani
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U15, etapa 19
Teren: Central / Titu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Central / Titu
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 18
Teren: Central / Branistea
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Branistea
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 20
Teren: Central / Hagioaica
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Hagioaica
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Juniori U15, etapa 18
Teren: Central / Gaesti
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Gaesti
Marti, 26 Martie 2024, 15:00
Cupa României, etapa 5
Teren: Sintetic / Samurcasi
Marti, 26 Martie 2024, 15:00
Teren: Sintetic / Samurcasi
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 19
Teren: Central / Voinesti
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Voinesti
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 16
Teren: Central / Pietrosita
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Pietrosita
Vineri, 15 Martie 2024, 15:00
Juniori U11, etapa 15
Teren: Central / Gaesti
Vineri, 15 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Gaesti
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 15
Teren: Central / Produlesti
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Produlesti
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 16
Teren: Central / Potlogi
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Potlogi
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Juniori U15, etapa 14
Teren: Central / Gaesti
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Gaesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 15
Teren: Central / Lucieni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Lucieni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 13
Teren: Central / Jugureni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Jugureni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 VEST, etapa 13
Teren: Central / Sat Poroinica
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Sat Poroinica
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Central / Tatarani
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Tatarani
Decizie 793/CDE/2023
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 12
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 VEST, etapa 12
Teren: Central / Gaesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Gaesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 11
Teren: Central / Mogosani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Mogosani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 11
Teren: Central / Ghinesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Ghinesti
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Cupa României, etapa 3
Teren: Central / Sat Odaia Turcului
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Sat Odaia Turcului
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 10
Teren: Central / Cobia
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Cobia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 9
Teren: Central / Mogosani
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Mogosani
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 9
Teren: Central / Gaesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Gaesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, etapa 7
Teren: Central / Visina
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Visina
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 8
Teren: Central / Corbii Mari
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Corbii Mari
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 8
Teren: Central / Sat Rascaieti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Sat Rascaieti
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U13, etapa 6
Teren: Central / Hagioaica
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Central / Hagioaica
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11, etapa 5
Teren: Central / Gaesti
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Gaesti
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U13, etapa 5
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Cupa României, etapa 2
Teren: Central / Visina
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Central / Visina
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 4
Teren: Central / Poiana
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Poiana
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 4
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Tartasesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Juniori U13, etapa 2
Teren: Central / Sat Ionesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Sat Ionesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U15, etapa 1
Teren: Central / Visina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Central / Visina
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 3
Teren: Central / Sat Bolovani
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Bolovani
Vineri, 8 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U11, etapa 1
Teren: Central / Gaesti
Vineri, 8 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Gaesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 2
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Tartasesti