Meciuri arbitrate
Marti, 26 Martie 2024, 15:00
Cupa României, etapa 5
Teren: Central / sat Adanca
Marti, 26 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / sat Adanca
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 19
Teren: Central / Bucsani
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Bucsani
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Juniori U15, etapa 17
Teren: Central / Bucsani
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Teren: Central / Bucsani
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 18
Teren: Central / Sat Raciu
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Sat Raciu
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 16
Teren: Central / Burduca
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Burduca
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 18
Teren: Central / Branistea
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Branistea
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 17
Teren: Central / Comisani
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Comisani
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 15
Teren: Central / Gemenea
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Gemenea
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 17
Teren: Central / Brezoaele
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Brezoaele
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 15
Teren: Central / Poiana
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Poiana
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 13
Teren: Central / Colibasi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Colibasi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 NORD, etapa 13
Teren: Central / Bezdead
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Bezdead
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Central / Fieni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Fieni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 12
Teren: Central / Aninoasa
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Aninoasa
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 NORD, etapa 12
Teren: Central / Pietrosita
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Pietrosita
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 13
Teren: Central / Razvad
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Razvad
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 6 EST, etapa 11
Teren: Central / Razvad
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Razvad
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 12
Teren: Central / Tatarani
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Tatarani
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 10
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 EST, etapa 10
Teren: Central / Razvad
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Razvad
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 9
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 9
Teren: Central / Sat Ionesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Sat Ionesti
Decizie 658/CDE/2023
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 10
Teren: Central / Sat Suta Seaca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Suta Seaca
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11, etapa 7
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 EST, etapa 8
Teren: Central / Sat Valea Voievozilor
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Sat Valea Voievozilor
Decizie 632/CDE / 2023
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 9
Teren: Central / Sat Urziceanca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Urziceanca
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U11, etapa 5
Teren: Central / Doicesti
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Central / Doicesti
Vineri, 6 Octombrie 2023, 15:00
Juniori U11, etapa 5
Teren: Central / Doicesti
Vineri, 6 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Doicesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 6
Teren: Central / Sat Colacu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Colacu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 6
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Tartasesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 7
Teren: Central / Razvad
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Razvad
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Cupa României, etapa 2
Teren: Central / Sat Suta Seaca
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Central / Sat Suta Seaca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 5
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 5
Teren: Central / Ghimpati
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Ghimpati
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 6
Teren: Central / Sat Suta Seaca
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Suta Seaca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 4
Teren: Central / Manesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Manesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 5
Teren: Central / Voinesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Voinesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 3
Teren: Central / Sat Urziceanca
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Urziceanca
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 3
Teren: Central / Sat Poroinica
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Sat Poroinica
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 2
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 EST, etapa 2
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Darmanesti