Meciuri arbitrate
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Juniori U15, etapa 17
Teren: Central / Fieni
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Fieni
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 18
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 16
Teren: Central / Selaru
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Selaru
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 18
Teren: Central / Hagioaica
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Hagioaica
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 17
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 15
Teren: Central / Sat Catunu
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Sat Catunu
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 17
Teren: Central / Tatarani
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Tatarani
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Juniori U15, etapa 15
Teren: Central / Visina
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Visina
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 16
Teren: Central / Caragiale
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Caragiale
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Juniori U15, etapa 14
Teren: Central / Bucsani
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Bucsani
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 15
Teren: Central / Sat Ungureni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Ungureni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 14
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 EST, etapa 14
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Darmanesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Central / Voinesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Voinesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 12
Teren: Central / Lunguletu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Lunguletu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 VEST, etapa 12
Teren: Central / Cobia
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Cobia
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 11
Teren: Central / Sat Gheboaia
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Gheboaia
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 11
Teren: Central / Ghimpati
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Ghimpati
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 10
Teren: Central / Aninoasa
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Aninoasa
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 10
Teren: Central / Ghinesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Ghinesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 9
Teren: Central / Dobra
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Dobra
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 9
Teren: Central / Podu Rizii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Podu Rizii
Decizie 659/CDE/2023
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:30
Juniori U13, etapa 7
Teren: Central / Sat Viisoara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Central / Sat Viisoara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U15, etapa 7
Teren: Flacara / Moreni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Flacara / Moreni
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U13, etapa 7
Teren: Central / Fieni
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Fieni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 8
Teren: Central / Buciumeni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Buciumeni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, etapa 6
Teren: Central / Nucet
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Nucet
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11, etapa 6
Teren: Central / Sat Viisoara
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Sat Viisoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 7
Teren: Central / Bucsani
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Bucsani
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 EST, etapa 7
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Darmanesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U13, etapa 5
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Central / Sat Picior de Munte
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, etapa 5
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11, etapa 5
Teren: Central / Gaesti
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Gaesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 6
Teren: Central / Corbii Mari
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Corbii Mari
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 6
Teren: Central / Odobesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Odobesti
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Cupa României, etapa 2
Teren: Central / Colibasi
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Central / Colibasi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 5
Teren: Central / Sat Marcesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Marcesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 EST, etapa 5
Teren: Central / Colibasi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Colibasi
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:30
Juniori U11, etapa 3
Teren: Central / Doicesti
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Central / Doicesti
Vineri, 22 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U11, etapa 3
Teren: Central / Doicesti
Vineri, 22 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Central / Doicesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 4
Teren: Central / Sat Gheboaia
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Gheboaia
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 EST, etapa 4
Teren: Central / Baleni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Baleni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U13, etapa 2
Teren: Central / Nucet
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Central / Nucet
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U15, etapa 1
Teren: Central / Bucsani
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Bucsani
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U11, etapa 2
Teren: Central / Sat Ungureni
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Sat Ungureni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 3
Teren: Central / Colibasi
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Colibasi
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 3
Teren: Central / Buciumeni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Buciumeni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 2
Teren: Central / Sat Suta Seaca
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Suta Seaca
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 2
Teren: Central / Odobesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Odobesti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 1
Teren: Central / Sat Urziceanca
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Urziceanca
Duminica, 27 August 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 1
Teren: Central / Ghimpati
Duminica, 27 August 2023, 15:00
Teren: Central / Ghimpati