In atentia echipelor afiliate la AJF Dambovita

19 Decembrie 2019, la ora 20:45 / Publicat în Comunicate AJF / 330 vizualizări

In atentia echipelor afiliate la AJF Dambovita

 

 

 

 

 

 

 In atentia echipelor afiliate la AJF Dambovita

 
PROGRAMAREA ECHIPE PENTRU VIZE ANUALE 2020
 
 
 
13.01.2020 – Cetatea 1396 Targoviste, ACS Recolta Gura Sutii, ACS Olimpicii Ulmi.
14.01.2020 – ACS Gloria 2015 Cornesti, Gaz Metan Finta, Urban Titu.
15.01.2020 – Roberto Ziduri, Unirea Bucsani, CSM Fieni.
16.01.2020 – Unirea Ungureni, Luceafarul Dragomiresti, FC Brezoaele.
17.01.2020 – Viitorul Razvad, Unirea Colibasi, Steagul Rosu Colacu.
20.01.2020 – Progresul Matasaru, Vointa Visina, Sportul 2016 Voinesti.
21.01.2020 – Viitorul Burduca, Flacara Zavoiu, Flacara Valea Mare, A.S. Corbii Mari.
22.01.2020 – Spicul Jugureni, Petrolul Rascaieti, Dinamo Odaia Turcului, Olimpia Morteni.
23.01.2020 – FC Potlogi, Viitorul Gura Foii, Sportul Mogosani, Unirea Cobia.
24.01.2020 – Vointa Ionesti, Olimpia Picior de Munte, Viitorul Tomsani, Viitorul Straosti.
27.01.2020 – Vointa Cretu, Libertatea Urziceanca, Gloria Bucsani, Viitorul Gheboaia.
28.01.2020 – Victoria 2018 Vacaresti, Dentas Tartasesti, Viitorul Dobra, Vanatorul Ratoaia.
29.01.2020 – Sageata Branistea, Olimpia Marcesti, Unirea Nucet, Luceafarul Bolovani.
30.01.2020 – Vointa Podu Rizii, Flacara Ghinesti, Flacara Slobozia Moara, Spic de Grau Ghimpati.
31.01.2020 – Publirex Ciocanesti, Flacara Suta Seaca, Olimpia Runcu, Bradul Moroeni.
03.02.2020 -Victoria Comisani, Vointa Tatarani, Pomicola Raciu, Luceafarul Darmanesti.
04.02.2020 – Vointa Pietrosita, Viitorul Ocnita, Olimpicii 2 Ulmi, ACS Gura Ocnitei.
05.02.2020 – Viitorul Caragiale, Fortis Falea Lunga, Vointa Buciumeni, Vointa Adanca.
06.02.2020 – ASG Doicesti, Unirea Lucieni, Vointa Sacuieni.
10.02.2020 – Muscelu Valeni, Comertul 2014 Viisoara, ACP Vulcana Bai, Rapid Gemenea.
11.02.2020 – AS Malu cu Flori, Petrolul Iedera, Blue Boys Targoviste, Unirea Ogrea.
12.02.2020 – Varcolacii Comisani, Vointa Valea Voievozilor, Viitorul Gorgota, ACS Coada Izvorului.
13.02.2020 – Neajlovul Puntea de Greci, Juniorul Ciocanesti, Gloria Pastarnacu, Luceafarul Poiana.
14.02.2020 – Sageata 1975 Catunu, Universitatea Baleni, Dacia Hulubesti, Gaita Bilciuresti.
17.02.2020 – Avantul Produlesti, Vulturii Sperantei Petresti, Rapid Hagioaica, Gaz Metan Vladeni.
 
Incepand cu data de 20.02.2020 se vor prezenta pentru vize ECHIPELE DE COPII SI JUNIORI.
 
Delegatii echipelor vor avea pe langa carnetele de legitimare urmatoarele:
1.    Tabelul nominal cu jucatorii (se vor pune la dispozitia dvs exemplu de tabel din data de 23.12.2019) - Click aici pentru exemplu tabel upload/db/files/Tabel.pdf
2.    Actele de actualizare ale clubului si a organelor de conducere (se vor pune la dispozitia dvs exemplu de tabel din data de 23.12.2019) - Click aici pentru fisiere actualizarea datelor upload/db/files/Actualizarea Datelor.pdf
 
 
Carnetele de legitimare in care nu se mai pot aplica vize anuale sau vize medicale se vor schimba. Pentru aceasta situatie va fi nevoie de:
1.    2(doua) poze ale jucatorului
2.    Daca jucatorul este junior este necesara o copie dupa certificatul de nastere
3.    Daca jucatorul este senior este necesara o copie dupa cartea de identitate a jucatorului.
 
 
 
 
 Click aici pentru a descarca programarea echipelor upload/db/files/In atentia echipelor afiliate la AJF Dambovita.doc
 
 
 
 
 
Secretar General AJF Dambovita

Dumitru-Laurentiu Nistor

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP