Testare Fizica - programarea grupelor

14 August 2020, la ora 10:58 / Publicat în Comunicate CJA / 579 vizualizări

Testare Fizica - programarea grupelor

 
 
 
 
 
 
 
Comunicat,
 
 
 
Testarea fizica a arbitrilor CJA Dambovita va avea loc in data de 15.08.2020 la Parcul “Chindia” Targoviste , incepand cu ora 6.30 , in grupe de cate 12 arbitrii.
Amintim ca este obligatoriu ca arbitrii sa prezinte inainte de inceperea testului fizic adeverinta medicala de la medicul de familie , in caz contrar nu vor putea sustine testele fizice .
Rugam arbitrii sa se prezinte la testare cu 15 minute inainte de inceperea progamului grupei in care sunt repartizati pentru a nu se creea aglomeratie . De asemenea rugam ca acestia sa poarte masca de protectie inainte de a intra in programul de testare si dupa terminarea testelor , precum si respectarea unei distantari fata de ceilalti participanti .
Precizam ca CJA Dambovita nu poate asigura vestiare pentru echiparea si dezechiparea arbitrilor.
 
Repartizarea pe grupe este urmatoarea :
 
Grupa I - ora 6.30
 
1. Badoiu Andreea
2. Ciocmata Mugurel
3. Mihalache Dan
4. Mihalachioiu Ioana
5. Beregoi Denisa
6. Pitis Aron
7. Preda Iulian
8. Oncescu Ion
9. Matei Bogdan
10. Malau Marian
11. Oprescu Mariana
12. Oncescu Lavinia
 
Grupa II - ora 7.00
 
1. Constantinescu Andrei
2. Dutu Bogdan
3. Ivascu Bogdan
4. Stefan Richard
5. Popa Ionut
6. Stoica Ionel
7. Serbanoiu Iulian
8. Tudor Codrut
9. Vremaroiu Andrei
10. Nichita Emanuel
11. Andronache Richard
12. Mincu Stefan
 
Grupa III - ora 7.30
 
1. Mihaescu Sebastian
2. Mihail Georgian
3. Baciu George
4. Denes Florin
5. Floricel Valentin
6. Ghiures Andrei
7. Homeghi Daniel
8. Iosif Mihai
9. Joita Filip
10. Lungu Alexandru
11. Malasincu Andrei
12. Mateiu Florin
 
Grupa IV - ora 8.00
 
1. Andrei Evelyn
2. Andrei Marian
3. Chirita Daniel
4. Chivu Catalin
5. Ciulu Alin Ioan
6. Cimpoca Daniel
7. Cimpoca Alexandru
8. Costache Ionut
9. Delureanu Andrei
10. Badescu Bogdan
11. Dima Adrian
12. Dita Bogdan
 
 
 
 
Grupa V - ora 8.30
 
1. Dinu Ioan
2. Dobre Stefan
3. Dumitrescu Teodor
4. Dumitru Teodor
5. Filip Florin
6. Gugiu Denis
7. Ilie Nicolae
8. Ionita Adrian
9. Ivanciu Larisa
10. Marin Vasile
11. Malau Alexandru
12. Negulescu Cosmin
 
Grupa VI - ora 9.00
 
1. Podgoreanu Vladut
2. Poschina Catalin
3. Preda Nicolae
4. Radu Andrei
5. Radulescu Rares
6. Rotaru Catalin
7. Sillo Tudor
8. Simion Vlad
9. Stan Alexandru
10. Stanciu Mihai
11. Ungureanu Maria
12. Visan Ioana
 
Grupa VII - ora 9.30
 
1. Zanfir Vlad
2. Chiornita Georgian
3. Ilie Alin
4. Diculescu Stefan
5. Spanu Nicusor
6. Toti cei care nu au sustinut testarea teoretica in luna februarie 2020
 
 
Presedinte CJA Dambovita ,
          Ioan Negoescu

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP