Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 28 Aprilie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 1, etapa 22
Teren: COMUNAL / CERAT
Duminica, 28 Aprilie 2024, 10:30
Teren: COMUNAL / CERAT
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 22
Teren: COMUNAL / BARCA
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:00
Teren: COMUNAL / BARCA
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 19
Teren: VOINTA / RASNIC
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
Teren: VOINTA / RASNIC
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 19
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:30
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 23
Teren: COMUNAL / PIELESTI
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / PIELESTI
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 18
Teren: PREDESTI/ COMUNAL / PREDESTI
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:00
Teren: PREDESTI/ COMUNAL / PREDESTI
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 18
Teren: JIUL / BREASTA
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:30
Teren: JIUL / BREASTA
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 22
Teren: STEFAN MATEI / SEGARCEA
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: STEFAN MATEI / SEGARCEA
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 19
Teren: COMUNAL / GALICIUICA
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:00
Teren: COMUNAL / GALICIUICA
Duminica, 7 Aprilie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 1, etapa 19
Teren: COMUNAL / GALICEA MARE
Duminica, 7 Aprilie 2024, 10:30
Teren: COMUNAL / GALICEA MARE
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
LIGA 4, etapa 21
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 21
Teren: ORASENESC / DABULENI
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: ORASENESC / DABULENI
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:30
CUPA ROMANIEI, etapa 4
Teren: STEFAN MATEI / SEGARCEA
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:30
Teren: STEFAN MATEI / SEGARCEA
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 17
Teren: VIITORUL / MACESU DE SUS
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Teren: VIITORUL / MACESU DE SUS
Duminica, 24 Martie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 3, etapa 15
Teren: RECOLTA / MACESU DE JOS
Duminica, 24 Martie 2024, 10:30
Teren: RECOLTA / MACESU DE JOS
Duminica, 17 Martie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 1, etapa 16
Teren: FULGERUL / MAGLAVIT
Duminica, 17 Martie 2024, 10:30
Teren: FULGERUL / MAGLAVIT
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 16
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
CUPA ROMANIEI, etapa 3
Teren: JIUL / BREASTA
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: JIUL / BREASTA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 10:30
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: VANATORUL / DESA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 10:30
Teren: VANATORUL / DESA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 13:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: VIITORUL / COSOVENI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 13:00
Teren: VIITORUL / COSOVENI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 10:30
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: VOINTA / PUTURI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 10:30
Teren: VOINTA / PUTURI
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
LIGA 4, etapa 15
Teren: FLACARA / MOTATEI
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Joi, 30 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 14
Teren: PROGRESUL / BAILESTI
Joi, 30 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: PROGRESUL / BAILESTI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 13
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 1, etapa 12
Teren: COMUNAL / BARCA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / BARCA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 12
Teren: COMUNAL / CERAT
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / CERAT
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 11
Teren: STIINTA / CALOPAR
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: STIINTA / CALOPAR
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 3, etapa 11
Teren: COMUNAL / TUGLUI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / TUGLUI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 12
Teren: PROGRESUL / BAILESTI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: PROGRESUL / BAILESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 3, etapa 10
Teren: SATESC / LACRITA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: SATESC / LACRITA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 10
Teren: COMUNAL / PIELESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / PIELESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 11
Teren: FLACARA / MOTATEI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 9
Teren: DEZNATUIUL / GIURGITA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: DEZNATUIUL / GIURGITA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 1, etapa 9
Teren: FLOREA MARTINOVICI / URZICUTA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:30
Teren: FLOREA MARTINOVICI / URZICUTA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 8
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:30
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 8
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: ORASENESC / BECHET
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / BECHET
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 7
Teren: PREDESTI/ COMUNAL / PREDESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: PREDESTI/ COMUNAL / PREDESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 7
Teren: PIETROAIA / PIETROAIA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:30
Teren: PIETROAIA / PIETROAIA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, etapa 8
Teren: COMUNAL / CERAT
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / CERAT
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 6
Teren: COMUNAL / TUGLUI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / TUGLUI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 3, etapa 6
Teren: STIINTA / CALOPAR
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:30
Teren: STIINTA / CALOPAR
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 5
Teren: COMUNAL / MARSANI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / MARSANI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 5
Teren: PROGRESUL / AMARASTII DE SUS
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:30
Teren: PROGRESUL / AMARASTII DE SUS
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 6
Teren: COMUNAL / PODARI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / PODARI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 1, etapa 4
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:30
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 4
Teren: VANATORUL / DESA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
Teren: VANATORUL / DESA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 4, etapa 5
Teren: /
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: /
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 3
Teren: COMUNAL / LEU
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / LEU
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 3
Teren: ENERGIA / RADOMIR
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:30
Teren: ENERGIA / RADOMIR
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 4
Teren: PROGRESUL / BAILESTI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: PROGRESUL / BAILESTI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 2
Teren: FULGERUL / MAGLAVIT
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: FULGERUL / MAGLAVIT
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 4, etapa 3
Teren: LICEUL ,,STEFAN MILCU" / CALAFAT
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: LICEUL ,,STEFAN MILCU" / CALAFAT
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 1
Teren: VICTORIA / CALARASI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALARASI