Meciuri arbitrate
Joi, 28 Martie 2024, 16:30
U 9, SERIA 1, etapa 15
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Joi, 28 Martie 2024, 16:30
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Miercuri, 27 Martie 2024, 17:00
U 11, SERIA 2, etapa 13
Teren: ARENA BULLS / PREAJBA
Miercuri, 27 Martie 2024, 17:00
Teren: ARENA BULLS / PREAJBA
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 15
Teren: COMUNAL / BRATOVOESTI
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Teren: COMUNAL / BRATOVOESTI
Duminica, 24 Martie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 15
Teren: GIGI ROTARU / TAMBURESTI
Duminica, 24 Martie 2024, 10:30
Teren: GIGI ROTARU / TAMBURESTI
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
U 13, SERIA 1, etapa 11
Teren: LICEU / FILIASI
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Teren: LICEU / FILIASI
Sambata, 23 Martie 2024, 09:30
U 12, SERIA 1, etapa 11
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Sambata, 23 Martie 2024, 09:30
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Joi, 21 Martie 2024, 16:30
U 9, SERIA 1, etapa 14
Teren: ATLAS / CRAIOVA
Joi, 21 Martie 2024, 16:30
Teren: ATLAS / CRAIOVA
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 14
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 14
Teren: VOINTA / RASNIC
Duminica, 17 Martie 2024, 10:30
Teren: VOINTA / RASNIC
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
U 15, SERIA 1, etapa 12
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Sambata, 16 Martie 2024, 14:30
U 15, SERIA 2, etapa 12
Teren: ENERGIA / RADOMIR
Sambata, 16 Martie 2024, 14:30
Teren: ENERGIA / RADOMIR
Vineri, 15 Martie 2024, 17:30
U 9, SERIA 2, etapa 13
Teren: SCOALA NR. 32 / CRAIOVA
Vineri, 15 Martie 2024, 17:30
Teren: SCOALA NR. 32 / CRAIOVA
Vineri, 15 Martie 2024, 18:30
U 8, SERIA 2, etapa 13
Teren: SCOALA NR. 32 / CRAIOVA
Vineri, 15 Martie 2024, 18:30
Teren: SCOALA NR. 32 / CRAIOVA
Joi, 14 Martie 2024, 15:00
U 19, etapa 12
Teren: STEFAN MATEI / SEGARCEA
Joi, 14 Martie 2024, 15:00
Teren: STEFAN MATEI / SEGARCEA
Miercuri, 13 Martie 2024, 18:00
U 12, SERIA 1, etapa 10
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Miercuri, 13 Martie 2024, 18:00
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
U 12, SERIA 1, etapa 9
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Vineri, 8 Martie 2024, 16:00
U 9, SERIA 2, etapa 12
Teren: SCOALA NR. 33 / Craiova
Vineri, 8 Martie 2024, 16:00
Teren: SCOALA NR. 33 / Craiova
Vineri, 8 Martie 2024, 17:00
U 8, SERIA 2, etapa 12
Teren: SCOALA NR. 33 / Craiova
Vineri, 8 Martie 2024, 17:00
Teren: SCOALA NR. 33 / Craiova
Duminica, 10 Decembrie 2023, 10:30
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: VANATORUL / DESA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 10:30
Teren: VANATORUL / DESA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: COMUNAL / MARSANI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MARSANI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 13
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Marti, 21 Noiembrie 2023, 17:00
U 8, SERIA 2, etapa 10
Teren: EXTENSIV / Craiova
Marti, 21 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: EXTENSIV / Craiova
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 12
Teren: VIITORUL / MACESU DE SUS
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: VIITORUL / MACESU DE SUS
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 3, etapa 12
Teren: RECOLTA / MACESU DE JOS
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: RECOLTA / MACESU DE JOS
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
U 13, SERIA 1, etapa 8
Teren: EXTENSIV / Craiova
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: EXTENSIV / Craiova
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:30
U 12, SERIA 1, etapa 8
Teren: EXTENSIV / Craiova
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: EXTENSIV / Craiova
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 19:30
U 12, SERIA 2, etapa 8
Teren: CONSTRUCTORUL / CRAIOVA
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 19:30
Teren: CONSTRUCTORUL / CRAIOVA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 11
Teren: COMUNAL / MILESTI/ SIMNICU DE SUS
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MILESTI/ SIMNICU DE SUS
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
U 15, SERIA 2, etapa 8
Teren: LUCEAFARUL / SIMNICU DE JOS
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: LUCEAFARUL / SIMNICU DE JOS
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 08:30
U 13, SERIA 1, etapa 7
Teren: AEROPORT / CRAIOVA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 08:30
Teren: AEROPORT / CRAIOVA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
U 13, SERIA 2, etapa 7
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
U 13, SERIA 2, etapa 7
Teren: ORASENESC / BECHET
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: ORASENESC / BECHET
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 17:00
U 10, SERIA 2, etapa 8
Teren: VIITORUL 2 / CARCEA
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: VIITORUL 2 / CARCEA
Joi, 9 Noiembrie 2023, 19:00
U 8, SERIA 1, etapa 8
Teren: VOINTA - CSS / Craiova
Joi, 9 Noiembrie 2023, 19:00
Teren: VOINTA - CSS / Craiova
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 10
Teren: AVANTUL / GIUBEGA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: AVANTUL / GIUBEGA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
U 15, SERIA 2, etapa 7
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 15:00
U 13, SERIA 2, etapa 6
Teren: ORASENESC / BECHET
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: ORASENESC / BECHET
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 9
Teren: DEZNATUIUL / GIURGITA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: DEZNATUIUL / GIURGITA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 1, etapa 9
Teren: FLOREA MARTINOVICI / URZICUTA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:30
Teren: FLOREA MARTINOVICI / URZICUTA
Marti, 24 Octombrie 2023, 19:30
U 13, SERIA 2, etapa 5
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Marti, 24 Octombrie 2023, 19:30
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 8
Teren: COMUNAL / CERAT
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CERAT
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:30
U 15, SERIA 1, etapa 4
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:30
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
U 15, SERIA 1, etapa 5
Teren: FEFS / Craiova
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: FEFS / Craiova
Sambata, 21 Octombrie 2023, 08:30
U 13, SERIA 1, etapa 4
Teren: EXTENSIV / Craiova
Sambata, 21 Octombrie 2023, 08:30
Teren: EXTENSIV / Craiova
Vineri, 20 Octombrie 2023, 18:30
U 8, SERIA 2, etapa 5
Teren: AEROPORT / CRAIOVA
Vineri, 20 Octombrie 2023, 18:30
Teren: AEROPORT / CRAIOVA
Joi, 19 Octombrie 2023, 18:30
U 12, SERIA 2, etapa 4
Teren: AEROPORT / CRAIOVA
Joi, 19 Octombrie 2023, 18:30
Teren: AEROPORT / CRAIOVA
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
U 15, SERIA 2, etapa 4
Teren: COMUNAL / OSTROVENI
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / OSTROVENI
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 19:00
U 11, SERIA 2, etapa 3
Teren: COMUNAL / PODARI
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 19:00
Teren: COMUNAL / PODARI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 6
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:30
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 6
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:30
U 12, SERIA 1, etapa 2
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:30
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
U 12, SERIA 1, etapa 2
Teren: ENERGETIC / Craiova
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
Teren: ENERGETIC / Craiova
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:45
U 12, SERIA 1, etapa 2
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:45
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
U 9, SERIA 2, etapa 3
Teren: HANUL CRAIOVITA / Craiova
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: HANUL CRAIOVITA / Craiova
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:00
U 8, SERIA 1, etapa 3
Teren: HANUL CRAIOVITA / Craiova
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:00
Teren: HANUL CRAIOVITA / Craiova
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 16:30
U 19, etapa 3
Teren: PARC / AMARASTII DE JOS
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 16:30
Teren: PARC / AMARASTII DE JOS
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 5
Teren: COMUNAL / LEU
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / LEU
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 5
Teren: ENERGIA / RADOMIR
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Teren: ENERGIA / RADOMIR
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:30
U 12, SERIA 1, etapa 1
Teren: AEROPORT / CRAIOVA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:30
Teren: AEROPORT / CRAIOVA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
U 15, SERIA 1, etapa 2
Teren: FEFS / Craiova
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Teren: FEFS / Craiova
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
U 15, SERIA 2, etapa 2
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Joi, 28 Septembrie 2023, 15:00
U 19, etapa 2
Teren: STEFAN MATEI / SEGARCEA
Joi, 28 Septembrie 2023, 15:00
Teren: STEFAN MATEI / SEGARCEA
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 19:00
U 10, SERIA 1, etapa 2
Teren: AEROPORT / CRAIOVA
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 19:00
Teren: AEROPORT / CRAIOVA
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:15
U 10, SERIA 1, etapa 2
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Marti, 26 Septembrie 2023, 17:15
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 3
Teren: COMUNAL / PIELESTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / PIELESTI
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 2
Teren: COMUNAL / GALICEA MARE
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / GALICEA MARE