Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 1, etapa 16
Teren: FLOREA MARTINOVICI / URZICUTA
Duminica, 17 Martie 2024, 10:30
Teren: FLOREA MARTINOVICI / URZICUTA
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 16
Teren: COMUNAL / CERAT
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: COMUNAL / CERAT
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 13
Teren: COMUNAL / MARSANI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / MARSANI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 13
Teren: AVANTUL / DANETI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: AVANTUL / DANETI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 11
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 10
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 10
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: VIITORUL / VALEA FANTANILOR
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 9
Teren: PROGRESUL / AMARASTII DE SUS
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: PROGRESUL / AMARASTII DE SUS
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 6
Teren: COMUNAL / SEACA DE CAMP
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SEACA DE CAMP
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
U 12, SERIA 1, etapa 2
Teren: EXTENSIV / Craiova
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: EXTENSIV / Craiova
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 5
Teren: RECOLTA / CIOROIASI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: RECOLTA / CIOROIASI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 4
Teren: COMUNAL / BARCA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BARCA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
U 15, SERIA 2, etapa 1
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
U 15, SERIA 2, etapa 1
Teren: ORASENESC / DABULENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: ORASENESC / DABULENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 3
Teren: VICTORIA / CALARASI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALARASI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 2
Teren: COMUNAL / TUGLUI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / TUGLUI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 3, etapa 2
Teren: VOINTA / BELCIN
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:30
Teren: VOINTA / BELCIN