Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 15
Teren: COMUNAL / COTOFENII DIN DOS
Duminica, 24 Martie 2024, 13:00
Teren: COMUNAL / COTOFENII DIN DOS
Duminica, 24 Martie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 15
Teren: LICEU / FILIASI
Duminica, 24 Martie 2024, 10:30
Teren: LICEU / FILIASI
Sambata, 16 Martie 2024, 09:00
U 15, SERIA 1, etapa 12
Teren: CONSTRUCTORUL / Craiova
Sambata, 16 Martie 2024, 09:00
Teren: CONSTRUCTORUL / Craiova
Sambata, 16 Martie 2024, 09:00
U 11, SERIA 2, etapa 11
Teren: EXTENSIV / Craiova
Sambata, 16 Martie 2024, 09:00
Teren: EXTENSIV / Craiova
Vineri, 15 Martie 2024, 17:00
U 11, SERIA 2, etapa 11
Teren: EXTENSIV / Craiova
Vineri, 15 Martie 2024, 17:00
Teren: EXTENSIV / Craiova
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
U 15, SERIA 2, etapa 11
Teren: CONSTRUCTORUL / Craiova
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Teren: CONSTRUCTORUL / Craiova
Sambata, 2 Martie 2024, 14:00
U 11, SERIA 1, etapa 9
Teren: ENERGETIC / Craiova
Sambata, 2 Martie 2024, 14:00
Teren: ENERGETIC / Craiova
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 12
Teren: VICTORIA / CALARASI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALARASI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
U 15, SERIA 2, etapa 9
Teren: COMUNAL / PODARI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: COMUNAL / PODARI
Joi, 16 Noiembrie 2023, 16:00
U 10, SERIA 1, etapa 9
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Joi, 16 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 11
Teren: COMUNAL / GALICEA MARE
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / GALICEA MARE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 10
Teren: FLACARA / DRAGOTESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: FLACARA / DRAGOTESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 16:00
U 12, SERIA 2, etapa 6
Teren: CONSTRUCTORUL / CRAIOVA
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: CONSTRUCTORUL / CRAIOVA
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 14:30
U 13, SERIA 2, etapa 6
Teren: ENERGETIC / Craiova
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: ENERGETIC / Craiova
Joi, 2 Noiembrie 2023, 10:30
U 13, SERIA 1, etapa 6
Teren: STEFAN MATEI / SEGARCEA
Joi, 2 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: STEFAN MATEI / SEGARCEA
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:30
U 12, SERIA 1, etapa 6
Teren: ENERGETIC / Craiova
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: ENERGETIC / Craiova
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
U 15, SERIA 1, etapa 6
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 9
Teren: VOINTA / BELCIN
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: VOINTA / BELCIN
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 3, etapa 9
Teren: COMUNAL / TUGLUI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / TUGLUI
Vineri, 27 Octombrie 2023, 19:00
U 12, SERIA 1, etapa 5
Teren: ENERGETIC / Craiova
Vineri, 27 Octombrie 2023, 19:00
Teren: ENERGETIC / Craiova
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
U 10, SERIA 2, etapa 6
Teren: ENERGETIC / Craiova
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Teren: ENERGETIC / Craiova
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 1, etapa 8
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:30
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 8
Teren: VANATORUL / DESA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: VANATORUL / DESA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:30
U 15, SERIA 2, etapa 5
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:30
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
U 15, SERIA 2, etapa 5
Teren: ENERGIA / RADOMIR
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: ENERGIA / RADOMIR
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:15
U 11, SERIA 1, etapa 4
Teren: ENERGETIC / Craiova
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:15
Teren: ENERGETIC / Craiova
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:00
U 19, etapa 5
Teren: COMUNAL / UNIREA
Joi, 19 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / UNIREA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 7
Teren: VOINTA / BELCIN
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: VOINTA / BELCIN
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
U 12, SERIA 1, etapa 3
Teren: ENERGETIC / Craiova
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: ENERGETIC / Craiova
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
U 10, SERIA 2, etapa 4
Teren: ENERGETIC / Craiova
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: ENERGETIC / Craiova
Joi, 12 Octombrie 2023, 18:00
U 11, SERIA 1, etapa 3
Teren: ENERGETIC / Craiova
Joi, 12 Octombrie 2023, 18:00
Teren: ENERGETIC / Craiova
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 6
Teren: FLACARA / DRAGOTESTI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: FLACARA / DRAGOTESTI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
U 13, SERIA 1, etapa 2
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: C.F.R / CRAIOVA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
U 12, SERIA 1, etapa 2
Teren: ENERGETIC / Craiova
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
Teren: ENERGETIC / Craiova
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
U 11, SERIA 1, etapa 2
Teren: COMUNAL / GALICEA MARE
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / GALICEA MARE
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
U 19, etapa 3
Teren: ARENA BULLS / PREAJBA
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ARENA BULLS / PREAJBA
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 19:15
U 12, SERIA 2, etapa 2
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 19:15
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 5
Teren: VICTORIA / CALARASI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: VICTORIA / CALARASI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 5
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ELECTROPUTERE / Craiova
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 4
Teren: ORASENESC / FILIASI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / FILIASI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
U 15, SERIA 1, etapa 1
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: HANUL DOCTORULUI / CRAIOVA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
U 15, SERIA 2, etapa 1
Teren: LUCEAFARUL / SIMNICU DE JOS
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: LUCEAFARUL / SIMNICU DE JOS
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 3
Teren: COMUNAL / RAST
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / RAST
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 1, etapa 3
Teren: GHIDICI / GHIDICI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:30
Teren: GHIDICI / GHIDICI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 2
Teren: FLACARA / DRAGOTESTI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: FLACARA / DRAGOTESTI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 1
Teren: COMUNAL / ROJISTE
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ROJISTE