Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 20
Teren: COMUNAL / MELINESTI
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / MELINESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 14
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Duminica, 17 Martie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 14
Teren: VOINTA / RASNIC
Duminica, 17 Martie 2024, 10:30
Teren: VOINTA / RASNIC
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
LIGA 4, etapa 18
Teren: FLACARA / MOTATEI
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
CUPA ROMANIEI, etapa 3
Teren: COMUNAL / LEU
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / LEU
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
LIGA 4, etapa 16
Teren: FLACARA / MOTATEI
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 10:30
CUPA ROMANIEI, etapa 2
Teren: COMUNAL / MARSANI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / MARSANI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
CUPA ROMANIEI, etapa 2
Teren: COMUNAL / ROJISTE
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / ROJISTE
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 15
Teren: DEZNATUIUL / GIURGITA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: DEZNATUIUL / GIURGITA
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 15
Teren: ORASENESC / DABULENI
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / DABULENI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 13
Teren: COMUNAL / COTOFENII DIN DOS
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / COTOFENII DIN DOS
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 13
Teren: JIUL / BREASTA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: JIUL / BREASTA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 14
Teren: CENTRAL / CELARU
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CENTRAL / CELARU
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 12
Teren: COMUNAL / TEASC
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / TEASC
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 12
Teren: COMUNAL / BRATOVOESTI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / BRATOVOESTI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, etapa 13
Teren: FLACARA / MOTATEI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 11
Teren: STIINTA / CALOPAR
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: STIINTA / CALOPAR
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 3, etapa 11
Teren: COMUNAL / TUGLUI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / TUGLUI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, etapa 12
Teren: LICEUL ,,STEFAN MILCU" / CALAFAT
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: LICEUL ,,STEFAN MILCU" / CALAFAT
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 1, etapa 10
Teren: VANATORUL / DESA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: VANATORUL / DESA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 10
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: VIITORUL / CIUPERCENII NOI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 11
Teren: ORASENESC / DABULENI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / DABULENI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 10
Teren: COMUNAL / ISALNITA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ISALNITA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 8
Teren: GIGI ROTARU / TAMBURESTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: GIGI ROTARU / TAMBURESTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 8
Teren: COMUNAL / ROJISTE
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / ROJISTE
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: FLACARA / MOTATEI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 7
Teren: VOINTA / RASNIC
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: VOINTA / RASNIC
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 7
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:30
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, etapa 8
Teren: COMUNAL / PODARI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / PODARI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 6
Teren: COMUNAL / CASTRANOVA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / CASTRANOVA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 6
Teren: VOINTA / PUTURI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: VOINTA / PUTURI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, etapa 7
Teren: FLACARA / MOTATEI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 5
Teren: COMUNAL / LEU
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / LEU
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 5
Teren: ENERGIA / RADOMIR
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:00
Teren: ENERGIA / RADOMIR
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 6
Teren: COMUNAL / ISALNITA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ISALNITA
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 4
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 5
Teren: ORASENESC / DABULENI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / DABULENI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 3
Teren: PREDESTI/ COMUNAL / PREDESTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:00
Teren: PREDESTI/ COMUNAL / PREDESTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 3
Teren: PIETROAIA / PIETROAIA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:30
Teren: PIETROAIA / PIETROAIA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 4
Teren: COMUNAL / MELINESTI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MELINESTI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 2
Teren: COMUNAL / MARSANI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / MARSANI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 2
Teren: COMUNAL / ROJISTE
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / ROJISTE
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 4, etapa 3
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 1
Teren: VOINTA / BELCIN
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: VOINTA / BELCIN
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 2
Teren: ORASENESC / BECHET
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / BECHET
Sambata, 26 August 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 1
Teren: LICEUL ,,STEFAN MILCU" / CALAFAT
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: LICEUL ,,STEFAN MILCU" / CALAFAT