Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 19
Teren: SATESC / LACRITA
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:00
Teren: SATESC / LACRITA
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 19
Teren: COMUNAL / PIELESTI
Duminica, 21 Aprilie 2024, 10:30
Teren: COMUNAL / PIELESTI
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 23
Teren: CENTRAL / CELARU
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: CENTRAL / CELARU
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 18
Teren: AVANTUL / DANETI
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: AVANTUL / DANETI
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 22
Teren: COMUNAL / MELINESTI
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / MELINESTI
Duminica, 7 Aprilie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 17
Teren: COMUNAL / BRATOVOESTI
Duminica, 7 Aprilie 2024, 10:30
Teren: COMUNAL / BRATOVOESTI
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 17
Teren: COMUNAL / TEASC
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:00
Teren: COMUNAL / TEASC
Sambata, 6 Aprilie 2024, 15:00
LIGA 4, etapa 21
Teren: CENTRAL / CELARU
Sambata, 6 Aprilie 2024, 15:00
Teren: CENTRAL / CELARU
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:30
CUPA ROMANIEI, etapa 4
Teren: AVANTUL / GIUBEGA
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:30
Teren: AVANTUL / GIUBEGA
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 16
Teren: RECOLTA / MACESU DE JOS
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: RECOLTA / MACESU DE JOS
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 17
Teren: COMUNAL / BARCA
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / BARCA
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 19
Teren: ORASENESC / BECHET
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: ORASENESC / BECHET
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 14
Teren: PROGRESUL / AMARASTII DE SUS
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: PROGRESUL / AMARASTII DE SUS
Duminica, 17 Martie 2024, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 14
Teren: AVANTUL / DANETI
Duminica, 17 Martie 2024, 10:30
Teren: AVANTUL / DANETI
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
CUPA ROMANIEI, etapa 3
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
LIGA 4, etapa 17
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Sambata, 24 Februarie 2024, 11:00
LIGA 4, etapa 16
Teren: COMUNAL / MELINESTI
Sambata, 24 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / MELINESTI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
CUPA ROMANIEI, etapa 2
Teren: COMUNAL / ISALNITA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ISALNITA
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: COMUNAL / MILESTI/ SIMNICU DE SUS
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MILESTI/ SIMNICU DE SUS
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
LIGA 4, etapa 15
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Joi, 30 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 14
Teren: COMUNAL / BARCA
Joi, 30 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / BARCA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 13
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: VULTURUL / CERNATESTI
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 13
Teren: VOINTA / RASNIC
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: VOINTA / RASNIC
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, etapa 14
Teren: TRACTORUL / CETATE
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: TRACTORUL / CETATE
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 12
Teren: AVANTUL / GIUBEGA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: AVANTUL / GIUBEGA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, etapa 13
Teren: FLACARA / MOTATEI
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 11
Teren: COMUNAL / GALICIUICA
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / GALICIUICA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 12
Teren: CENTRAL / CELARU
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CENTRAL / CELARU
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 10
Teren: COMUNAL / BRATOVOESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / BRATOVOESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 10
Teren: COMUNAL / TEASC
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / TEASC
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA 4, etapa 11
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 9
Teren: AVANTUL / DANETI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:30
Teren: AVANTUL / DANETI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 9
Teren: COMUNAL / MARSANI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / MARSANI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 10
Teren: COMUNAL / ISALNITA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ISALNITA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 8
Teren: COMUNAL / TEASC
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:30
Teren: COMUNAL / TEASC
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 8
Teren: COMUNAL / BRATOVOESTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL / BRATOVOESTI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / POIANA MARE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 1, etapa 7
Teren: RECOLTA / CIOROIASI
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: RECOLTA / CIOROIASI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 8
Teren: COMUNAL / ISALNITA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / ISALNITA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 6
Teren: AVANTUL / DANETI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: AVANTUL / DANETI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
LIGA 4, etapa 7
Teren: LICEUL ,,STEFAN MILCU" / CALAFAT
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: LICEUL ,,STEFAN MILCU" / CALAFAT
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 5
Teren: CONSTRUCTORUL / CRAIOVA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CONSTRUCTORUL / CRAIOVA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 6
Teren: COMUNAL / PODARI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / PODARI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 4
Teren: VOINTA / PUTURI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
Teren: VOINTA / PUTURI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 4
Teren: VOINTA / PUTURI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:30
Teren: VOINTA / PUTURI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 5
Teren: CENTRAL / CELARU
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CENTRAL / CELARU
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, SERIA 3, etapa 3
Teren: VOINTA / BELCIN
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: VOINTA / BELCIN
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA 4, etapa 4
Teren: FLACARA / MOTATEI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: FLACARA / MOTATEI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 2, etapa 2
Teren: PROGRESUL / AMARASTII DE SUS
Duminica, 10 Septembrie 2023, 10:30
Teren: PROGRESUL / AMARASTII DE SUS
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 2, etapa 2
Teren: AVANTUL / DANETI
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:00
Teren: AVANTUL / DANETI
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 3
Teren: CENTRAL / CELARU
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CENTRAL / CELARU
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:30
LIGA 5, SERIA 4, etapa 1
Teren: PREDESTI/ COMUNAL / PREDESTI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:30
Teren: PREDESTI/ COMUNAL / PREDESTI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:00
LIGA 5, SERIA 4, etapa 1
Teren: PIETROAIA / PIETROAIA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:00
Teren: PIETROAIA / PIETROAIA
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 2
Teren: ORASENESC / BECHET
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / BECHET
Sambata, 26 August 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 1
Teren: COMUNAL 1 / CARCEA
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: COMUNAL 1 / CARCEA