Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 10:00
Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 13
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 10:00
Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 12
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 10:00
Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 11
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 10
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 10:00
Juniori U13, Grupa B, etapa 8
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 27 Octombrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 27 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 27 Octombrie 2019, 10:00
Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 9
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 27 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 20 Octombrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 20 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 20 Octombrie 2019, 10:00
Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 8
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 20 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 6 Octombrie 2019, 10:00
Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 6
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 6 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 29 Septembrie 2019, 09:30
Juniori U13, Grupa A, etapa 3
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 29 Septembrie 2019, 09:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Marti, 17 Septembrie 2019, 20:00
Liga Elitelor U15, Grupa B, etapa 5
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Marti, 17 Septembrie 2019, 20:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 1 Septembrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 1 Septembrie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 1 Septembrie 2019, 10:00
Liga a IV-a, Juniori U19 judetean, etapa 1
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 1 Septembrie 2019, 10:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Dublu forfait