Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 5, etapa 16
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 15
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 15
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Sambata, 17 Februarie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 13
Teren: Comunal / Matca
Sambata, 17 Februarie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Matca
Sambata, 17 Februarie 2024, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 13
Teren: Comunal / Matca
Sambata, 17 Februarie 2024, 10:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 13
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sendreni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 11
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 11
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 10
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 10
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Schela
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 9
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 9
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 8
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 7
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 7
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
Liga 4, etapa 5
Teren: Comunal / Tulucesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Tulucesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U13, etapa 4
Teren: Comunal / Smardan
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 3
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 3
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Orasenesc / Targu Bujor
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 1
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19 Judetean, etapa 1
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni