Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 29
Teren: Comunal / Matca
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Matca
Joc omologat de Comisia de Disciplina
Duminica, 12 Iunie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 12 Iunie 2016, 12:00
Teren: Comunal / Independenta
Echipa oaspete "Fulgerul Smulti" nu s-a prezentat la joc
Duminica, 12 Iunie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 30
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 12 Iunie 2016, 10:00
Teren: Comunal / Independenta
Rezultat omologat de Comisia de Competitii
Duminica, 5 Iunie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 26
Teren: Comunal / Cosmesti
Duminica, 5 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Cosmesti
Sambata, 4 Iunie 2016, 09:30
Juniori D, etapa 22
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 4 Iunie 2016, 09:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 4 Iunie 2016, 08:00
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 10
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 4 Iunie 2016, 08:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 29 Mai 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 29 Mai 2016, 12:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Echipa oaspete "Viitorul Costache Negri" nu s-a prezentat la joc
Duminica, 29 Mai 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 28
Teren: Comunal / Ghidigeni
Duminica, 29 Mai 2016, 10:00
Teren: Comunal / Ghidigeni
Rezultat omologat de Comisia de Competitii
Duminica, 22 Mai 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 22 Mai 2016, 12:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 22 Mai 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 27
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 22 Mai 2016, 10:00
Teren: Comunal / Costache Negri
Duminica, 15 Mai 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 15 Mai 2016, 12:00
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 15 Mai 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 26
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 15 Mai 2016, 10:00
Teren: Comunal / Branistea
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Municipal / Tecuci
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:30
Teren: Municipal / Tecuci
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 21
Teren: Comunal / Namoloasa
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Namoloasa
Vineri, 22 Aprilie 2016, 20:00
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 4
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 22 Aprilie 2016, 20:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 20
Teren: Comunal / Cudalbi
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Cudalbi
Sambata, 16 Aprilie 2016, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Comunal / Vanatori
Sambata, 16 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Vanatori
Sambata, 16 Aprilie 2016, 14:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 22
Teren: Comunal / Vanatori
Sambata, 16 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Comunal / Vanatori
Duminica, 10 Aprilie 2016, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Duminica, 10 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Duminica, 10 Aprilie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 21
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Duminica, 10 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Duminica, 3 Aprilie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 3 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 3 Aprilie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 20
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 3 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Comunal / Independenta
Sambata, 2 Aprilie 2016, 08:30
Juniori D, etapa 18
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 2 Aprilie 2016, 08:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 2 Aprilie 2016, 10:00
Juniori D, etapa 18
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 2 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:30
Juniori C, PLAY-OUT - GRUPA A, etapa 1
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Vineri, 1 Aprilie 2016, 19:30
Juniori C, Juniori C - PLAY-OFF, etapa 1
Teren: Siderurgistul / Galati
Vineri, 1 Aprilie 2016, 19:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 17
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 20 Martie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 20 Martie 2016, 12:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 20 Martie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 18
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 20 Martie 2016, 10:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Sambata, 19 Martie 2016, 11:00
Juniori D, etapa 16
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 19 Martie 2016, 11:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 13 Martie 2016, 11:30
LIGA a V-a, etapa 15
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 13 Martie 2016, 11:30
Teren: Comunal / Smardan
Sambata, 12 Martie 2016, 10:15
Juniori D, etapa 15
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 12 Martie 2016, 10:15
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 9 Martie 2016, 18:30
Juniori D, etapa 14
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Miercuri, 9 Martie 2016, 18:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 6 Martie 2016, 15:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 6 Martie 2016, 15:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 6 Martie 2016, 13:30
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 16
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 6 Martie 2016, 13:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 14
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Cismele
Echipa oaspete "Tineretul Negrilesti" nu s-a prezentat la acest joc
Duminica, 6 Decembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 13
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 6 Decembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Cismele
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 12
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 14
Teren: Comunal / Branistea
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / Branistea
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 13:30
Juniori C, GRUPA A, etapa 10
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 13:30
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 12:00
Juniori D, etapa 12
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 10:00
LIGA a V-a, etapa 10
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 12:30
LIGA a V-a, etapa 10
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 12:30
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 09:00
Juniori D, etapa 11
Teren: L.P.S. / Galati
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 09:00
Teren: L.P.S. / Galati
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 12
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / Slobozia Conachi
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 10:30
Juniori C, GRUPA B, etapa 8
Teren: Comunal / Liesti
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 10:30
Teren: Comunal / Liesti
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 10:30
Juniori D, etapa 8
Teren: Comunal / Liesti
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 10:30
Teren: Comunal / Liesti
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 09:15
Juniori D, etapa 10
Teren: Comunal / Liesti
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 09:15
Teren: Comunal / Liesti
Luni, 2 Noiembrie 2015, 15:00
Juniori D, etapa 9
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Luni, 2 Noiembrie 2015, 15:00
Teren: Dunarea Sintetic / Galati
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 15:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 11
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 13:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 31 Octombrie 2015, 08:30
Juniori D, etapa 9
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 31 Octombrie 2015, 08:30
Teren: Siderurgistul / Galati
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 14:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Comunal / Independenta
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 14:45
Teren: Comunal / Independenta
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 10
Teren: Comunal / Independenta
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Comunal / Independenta
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 7
Teren: Comunal / Jorasti
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Jorasti
Rezultat omologat de Comisia de Disciplina
Duminica, 18 Octombrie 2015, 14:00
LIGA a V-a, etapa 6
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 18 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Smardan
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 6
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Pechea
Duminica, 11 Octombrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 11 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Comunal / Draganesti
Rezultat omologat de Comisia de Disciplina
Duminica, 11 Octombrie 2015, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 7
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 11 Octombrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / Draganesti
Duminica, 4 Octombrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 4 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Echipa oaspete "Bujorii Tg. Bujor" nu s-a prezentat la acest joc.
Duminica, 4 Octombrie 2015, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 6
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Duminica, 4 Octombrie 2015, 10:00
Teren: Nicu Nour / Ivesti
Rezultat omologat de Comisia de Competitii
Duminica, 4 Octombrie 2015, 14:00
LIGA a V-a, etapa 4
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 4 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Piscu
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 3
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Sambata, 26 Septembrie 2015, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 26 Septembrie 2015, 16:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 26 Septembrie 2015, 14:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 5
Teren: Siderurgistul / Galati
Sambata, 26 Septembrie 2015, 14:00
Teren: Siderurgistul / Galati
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a, etapa 1
Teren: Comunal / Sivita
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Sivita
Duminica, 6 Septembrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Comunal / Smulti
Duminica, 6 Septembrie 2015, 12:00
Teren: Comunal / Smulti
Duminica, 6 Septembrie 2015, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 2
Teren: Comunal / Smulti
Duminica, 6 Septembrie 2015, 10:00
Teren: Comunal / Smulti