Meciuri arbitrate
Sambata, 4 Iunie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 34
Teren: Comunal / Bustuchin
Sambata, 4 Iunie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Bustuchin
Duminica, 29 Mai 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 33
Teren: Comunal / Aninoasa (Groserea)
Duminica, 29 Mai 2016, 12:00
Teren: Comunal / Aninoasa (Groserea)
Duminica, 22 Mai 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 32
Teren: Comunal / Hurezani
Duminica, 22 Mai 2016, 13:00
Teren: Comunal / Hurezani
Miercuri, 18 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 31
Teren: Petrolul / Țicleni
Miercuri, 18 Mai 2016, 18:00
Teren: Petrolul / Țicleni
Duminica, 15 Mai 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 30
Teren: Comunal / Scoarța
Duminica, 15 Mai 2016, 12:00
Teren: Comunal / Scoarța
Sambata, 14 Mai 2016, 10:00
Juniori D, etapa 22
Teren: Poiana / Turburea
Sambata, 14 Mai 2016, 10:00
Teren: Poiana / Turburea
Miercuri, 11 Mai 2016, 17:00
Cupa României, Sferturi de finală, etapa 1
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Miercuri, 11 Mai 2016, 17:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Duminica, 8 Mai 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 29
Teren: Comunal / Polovragi
Duminica, 8 Mai 2016, 12:00
Teren: Comunal / Polovragi
Sambata, 7 Mai 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 29
Teren: Comunal / Telești
Sambata, 7 Mai 2016, 12:00
Teren: Comunal / Telești
Miercuri, 4 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Comunal / Fărcășești
Miercuri, 4 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / Fărcășești
Sambata, 30 Aprilie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Comunal / Bustuchin
Sambata, 30 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Bustuchin
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:00
Cupa României, 8-imi de finală, etapa 1
Teren: Comunal / Scoarța
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Scoarța
Duminica, 24 Aprilie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Tineretului / Godinești
Duminica, 24 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Tineretului / Godinești
Sambata, 23 Aprilie 2016, 13:00
Juniori D, etapa 19
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Sambata, 23 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Sambata, 23 Aprilie 2016, 11:30
Juniori C, Play Off, etapa 5
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Sambata, 23 Aprilie 2016, 11:30
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Sambata, 16 Aprilie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Minerul / Mătăsari
Sambata, 16 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Minerul / Mătăsari
Miercuri, 13 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, etapa 24
Teren: Comunal / Scoarța
Miercuri, 13 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Scoarța
Duminica, 10 Aprilie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Duminica, 10 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Duminica, 3 Aprilie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Orășenesc / Turceni
Duminica, 3 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Orășenesc / Turceni
Duminica, 27 Martie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Comunal / Hurezani
Duminica, 27 Martie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Hurezani
Duminica, 20 Martie 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 20
Teren: Comunal / Aninoasa (Groserea)
Duminica, 20 Martie 2016, 12:00
Teren: Comunal / Aninoasa (Groserea)
Duminica, 13 Martie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Comunal / Stejari
Duminica, 13 Martie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Stejari
Duminica, 6 Martie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Comunal / Negomir
Duminica, 6 Martie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Negomir
Sambata, 5 Martie 2016, 10:00
Juniori C, Campionat regulat, etapa 12
Teren: Poiana / Turburea
Sambata, 5 Martie 2016, 10:00
Teren: Poiana / Turburea
Sambata, 5 Martie 2016, 11:30
Juniori D, etapa 12
Teren: Poiana / Turburea
Sambata, 5 Martie 2016, 11:30
Teren: Poiana / Turburea