Pamfiloiu Dumitru
Tg-Jiu
Farcasesti Gorj, 20 Septembrie 1953
Delegat de joc
0353.801.462
0767552217
Asociatia Judeteana de Fotbal Gorj
Târgu Jiu, Bd. Constantin Brâncuși nr.7, Târgu-Jiu, Gorj
Tel: 0353.412.293
Tel: 0353.412.293
Fax: 0353.412.293
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Juniori D | Juniori E | Turneu calificare Elita U15 Grupa A | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1 | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2 | Cupa României, 16-imi | Juniori C | ||
Blîndu Gheorghe Daniel | 4 | |||||||
Turturea Ionuț Alin | 3 | |||||||
Munteanu Marian Ion | 4 | |||||||
Hodineți Alin Dumitru | 1 | |||||||
Calițoiu Claudiu | 4 | |||||||
Stanciu Valentin | 4 | |||||||
Miclea Constantin | 3 | |||||||
Tivig Claudiu Gheorghe | 2 | |||||||
Bălănoiu Mihaela Nicoleta | 2 | |||||||
Rusu Andrada | 4 | |||||||
Banciulea Narcis | 2 | |||||||
Banciulea Ayan | 4 | |||||||
Niculescu Darius Grigore Mădălin | 3 | |||||||
Hodineți Cosmin | 1 | |||||||
Miclea Constantin | 3 | |||||||
Strinu Luca Stefan | 2 | |||||||
Malacu Gelu- Vladuț | 2 | |||||||
Norocea Marius | 1 | |||||||
Veverita Lidia | 1 | |||||||
Rusu Diego | 1 | |||||||
Cornescu Teodor | 2 | |||||||
Trocan Albert | 2 | |||||||
Vezure Laurentiu | 1 | |||||||
Tudor Florin | 2 | |||||||
Popescu Daniel | 2 | |||||||
Tudor Silviu Andrei | 1 | |||||||
Nișulescu Gheorghe | 1 | |||||||
Brebu Bogdan | 1 | |||||||
Banciulea Ianis | 1 | |||||||
Dobrovie Robert | 2 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Juniori D | Juniori E | Turneu calificare Elita U15 Grupa A | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1 | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2 | Cupa României, 16-imi | Juniori C | ||
ACS Atomic Lions Târgu Jiu | 4 | |||||||
CS Jiul Rovinari 2016 | 9 | |||||||
AS DT Pro Junior | 4 | |||||||
Jiul 2 Rovinari 2016 | 2 | |||||||
CS Minerul Motru 2008 | 2 | |||||||
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 2 | |||||||
CS Novaci | 3 | |||||||
CSM Târgu Jiu 2 | 3 | |||||||
LPS Târgu Jiu | 2 | |||||||
AS Primavera Târgu Jiu | 3 | |||||||
AS Pandurașul Târgu Jiu | 3 | |||||||
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu | 2 | |||||||
CSO Turceni | 2 | |||||||
AS Știința Turburea | 2 | |||||||
AS Unirea Dragotești | 2 | |||||||
AS Viitorul Plopșoru | 1 | |||||||
AS Unirea Bolboși | 1 | |||||||
AS Scoarța | 1 | |||||||
AS Dinamo Inter Stănești | 3 | |||||||
AS Știința Popmond Plopșoru | 1 | |||||||
CSC Dănești | 1 | |||||||
AS Triumful Borăscu | 1 | |||||||
AS Viitorul Negomir | 1 | |||||||
AS Kinder ML Târgu Jiu | 1 |