Semen Constantin
Targu Jiu
com.Călugăreni,Jud.Gorj, 7 Aprilie 1962
Delegat de joc
0353-402352
0728-148.111
Asociatia Judeteana de Fotbal Gorj
Târgu Jiu, Bd. Constantin Brâncuși nr.7, Târgu-Jiu, Gorj
Tel: 0353.412.293
Tel: 0353.412.293
Fax: 0353.412.293
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1 | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2 | Juniori E | Juniori A1 | Cupa Romaniei, Semifinale tur | ||
Saulescu Dragos | 3 | ||||||
Udrea Doriana | 3 | ||||||
Stroe Iulian | 4 | ||||||
Turturea Ionuț Alin | 3 | ||||||
Chiforiuc Marius | 3 | ||||||
Cruceru Cristian | 1 | ||||||
Jucătoru Claudiu | 3 | ||||||
Plopiș Florin | 3 | ||||||
Rusu Gheorghe Eduard | 1 | ||||||
Băcescu Adrian | 2 | ||||||
Puculete Livia | 2 | ||||||
Danaracu Florin | 1 | ||||||
Banciulea Ianis | 1 | ||||||
Neferu Constantin Daniel | 1 | ||||||
Tudor Silviu Andrei | 2 | ||||||
Banciulea Irinel | 1 | ||||||
Bălu Dănuț | 1 | ||||||
Niculescu Darius Grigore Mădălin | 2 | ||||||
Poenaru Andrei | 1 | ||||||
Calițoiu Claudiu | 1 | ||||||
Dobrovie Robert | 1 | ||||||
Mănescu Daris | 1 | ||||||
Bălăcescu Liviu | 1 | ||||||
Nișulescu Gheorghe | 2 | ||||||
Trocan Daniel | 1 | ||||||
Mărășescu Eduard Grigoraș | 4 | ||||||
Popescu Daniel | 1 | ||||||
Streja Mihai-Adrian | 2 | ||||||
Belea Ștefan | 1 | ||||||
Stanciu Valentin | 1 | ||||||
Popescu Dumitru Gabriel | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1 | Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2 | Juniori E | Juniori A1 | Cupa Romaniei, Semifinale tur | ||
CSC Negomir | 2 | ||||||
CS Internațional Bălești | 2 | ||||||
FC Petrolul Ticleni | 2 | ||||||
CS Minerul Motru 2008 | 2 | ||||||
CS Unirea Țînțăreni | 3 | ||||||
CS Petrolul Stoina | 1 | ||||||
CS Parângul Bumbești-Jiu | 3 | ||||||
CS Vulturii Fărcășești | 3 | ||||||
CS Petrolul Bustuchin | 1 | ||||||
CS Gilortul 2 Târgu Cărbunești | 1 | ||||||
AS Jupânești | 1 | ||||||
CS Minerul Mătăsari | 2 | ||||||
CSO Tismana | 1 | ||||||
AS Foresta Văgiulești | 1 | ||||||
CS Dumbrava Calnic | 1 | ||||||
AS Știința Godinești | 1 | ||||||
AS Unirea Bolboși | 2 | ||||||
CS Viitorul Bolboși | 1 | ||||||
AS Știința Popmond Plopșoru | 1 | ||||||
AS Dinamo Inter Stănești | 1 | ||||||
CS Știința Drăguțești | 1 | ||||||
AS Prigoria | 1 | ||||||
AS Academica Tg Jiu | 1 | ||||||
ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 1 | ||||||
AS Primavera Târgu Jiu | 1 | ||||||
CS Jiul Rovinari 2016 | 1 |