Arhiva competițiilor organizate deAsociatia Judeteana de Fotbal Harghita în sezonul 2019/2020

Liga 4 , Seria Vest

Liga 4 , Seria Est

Liga 5 , Zona Odorhei

Liga 5 , Zona Ciuc

Liga 6

Cupa Romaniei

Juniori- Regular , Jun A1 (2001), B1 (2003)

Juniori- Regular , Jun C (2005), Eliminatoriu

Juniori- Regular , Jun C (2005), Campionat

Juniori- Regular , Jun D (2007), Zona Gheorgheni

Juniori- Regular , Jun D (2007), Zona Ciuc

Juniori- Regular , Jun D (2007), Zona Odorhei

Juniori- Regular , Jun E (2009), Zona Ciuc-Gheorgheni

Juniori- Regular , Jun E (2009), Zona Odorhei

Juniori- Regular , Jun F (2010), Zona Ciuc-Gheorgheni

Juniori- Regular , Jun F (2010), Zona Odorhei

Juniori- Regular , Jun G (2011)

Juniori- Regular , Jun H (2012)

Juniori- Regular , Cupa Gheorghe Ola

Juniori- Regular , Cupa gheorghe Ene

Juniori- Cupa Satelor , Cupa Satelor Play Off 1, Lunca de Sus, Lazaresti,

Juniori- Cupa Satelor , Cupa Satelor Play Off 2 , Zet., Brad., Mor. Prai.

Juniori- Cupa Satelor , Cupa Satelor Play Off 3, Feliceni, Mugeni, Goagiu

Juniori- Cupa Satelor , Zona 1 Odorhei: Avramesti-Goagiu-Bodogaia

Juniori- Cupa Satelor , Zona 2 Odorhei: Porumbeni M-Mugeni-Lutita

Juniori- Cupa Satelor , Zona 3 Odorhei: Cobatesti-Simonesti-Morareni

Juniori- Cupa Satelor , Zona 4 Odorhei: Corund-Praid-Lupeni

Juniori- Cupa Satelor , Zona 5 Odorhei: Feliceni-Forteni-Sanpul

Juniori- Cupa Satelor , Zona 6 Odorhei: Lueta-Bulgareni-Bradesti

Juniori- Cupa Satelor , Zona 7 Odorhei: Zetea-Subcetate-Varsag

Juniori- Cupa Satelor , Zona 1 Ciuc: Fisag-Lunca-Faget

Juniori- Cupa Satelor , Zona 2 Ciuc: Tusnad Sat-Baile Tusnad-Lazaresti

Juniori- Cupa Satelor , Zona 3 Ciuc: Santimbru-Cozmeni-Alcsik

Juniori - Play Off , Jun D (2007) Play Off 1, Loc 1-4

Juniori - Play Off , Jun D (2007) Play Off 2, Loc 5-8

Juniori - Play Off , Jun D (2007) Play Off 3, Loc 9-12

Juniori - Play Off , Jun D (2007) Play Off 4, Loc 13-16

Juniori - Play Off , Jun D (2007) Play Off 5, Loc 17-20

Juniori - Play Off , Jun D (2007) Play Off 6, Loc 21-24

Juniori - Play Off , Jun E (2009) Play Off 1, Loc 1-4

Juniori - Play Off , Jun E (2009) Play Off 2, Loc 5-8

Juniori - Play Off , Jun E (2009) Play Off 3, Loc 9-12

Juniori - Play Off , Jun E (2009) Play Off 4, Loc 13-16

Juniori - Play Off , Jun E (2009) Play Off 5, Loc 17-18

Juniori - Play Off , Jun F (2010) Play Off 1, Loc 1-4

Juniori - Play Off , Jun F (2010) Play Off 2, Loc 5-8

Juniori - Play Off , Jun F (2010) Play Off 3, Loc 9-12

Juniori - Play Off , Jun F (2010) Play Off 4, Loc 13-14

Futsal , Futsal- Zona Ciuc

Futsal , Futsal- Zona Gheorgheni

Futsal , Futsal- Zona Odorhei

Futsal , Futsal- Final Six

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP