Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Sambata, 19-10-2019

1 ACS FC Sansimion 2
AS Borsaros Sâncrăieni
/ Liga 5, Zona Ciuc, etapa 6 - - - - - -
2 CS Viitorul Gheorgheni
VSK Baraolt 2
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 3 09:00 - - - - -
3 FK Csikszereda Miercurea Ciuc
VSK Baraolt
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 3 09:00 - - - - -
4 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 3 09:00 - - - - -
5 AS Kereszthegy Remetea
Sta
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 3 09:00 - - - - -
6 VSK Baraolt
CS Viitorul Gheorgheni
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 4 09:00 - - - - -
7 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 4 09:00 - - - - -
8 Sta
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 4 09:00 - - - - -
9 VSK Baraolt 2
AS Kereszthegy Remetea
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 4 09:00 - - - - -
10 AFC Odorheiu Secuiesc
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Odorhei, etapa 3 09:00 - - - - -
11 AFC Odorheiu Secuiesc 2
AS Remenyseg Mărtiniş
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Odorhei, etapa 3 09:00 - - - - -
12 AS Unirea Cristuru Secuiesc
CS Metalul Vlăhiţa
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Odorhei, etapa 3 09:00 - - - - -
13 AS a-Pro Lövéte Lueta
Sta
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Odorhei, etapa 3 09:00 - - - - -
14 AS Remenyseg Mărtiniş
AFC Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Odorhei, etapa 4 09:00 - - - - -
15 CS Metalul Vlăhiţa
AFC Odorheiu Secuiesc 2
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Odorhei, etapa 4 09:00 - - - - -
16 Sta
AS Unirea Cristuru Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Odorhei, etapa 4 09:00 - - - - -
17 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
AS a-Pro Lövéte Lueta
/ Juniori- Regular, Jun F (2010), Zona Odorhei, etapa 4 09:00 - - - - -
18 CS Viitorul Gheorgheni
AFC Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun H (2012), etapa 3 09:00 - - - - -
19 VSK Baraolt
AS Sporting Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun H (2012), etapa 3 09:00 - - - - -
20 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
/ Juniori- Regular, Jun H (2012), etapa 3 09:00 - - - - -
21 AS Sporting Odorheiu Secuiesc
CS Viitorul Gheorgheni
/ Juniori- Regular, Jun H (2012), etapa 4 09:00 - - - - -
22 AFC Odorheiu Secuiesc
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
/ Juniori- Regular, Jun H (2012), etapa 4 09:00 - - - - -
23 VSK Baraolt
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
/ Juniori- Regular, Jun H (2012), etapa 4 09:00 - - - - -
24 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
CS Metalul Vlăhiţa
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Ciuc, etapa 5 10:30 - - - - -
25 FK Csikszereda Miercurea Ciuc
CS Pro Mureşul Topliţa
/ Juniori- Regular, Jun A1 (2001), B1 (2003), etapa 5 11:00 - - - - -
26 ASCS KSE Futsal Targu Secuiesc
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Ciuc, etapa 5 11:00 - - - - -
27 AS Homorod Mereşti
CSŞ Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun C (2005), Campionat, etapa 2 12:00 - - - - -
28 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
AFC Odorheiu Secuiesc 2
/ Juniori- Regular, Jun C (2005), Campionat, etapa 2 13:00 - - - - -
29 Sta
AS Unirea Cristuru Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun C (2005), Campionat, etapa 2 13:00 - - - - -
30 AS Farkaslaka Lupeni
CS Bradul Zetea
/ Liga 4, Seria Vest, etapa 8 14:00 Feleki GMadaras SKovacs L - Karda Z -
31 AS Tusnádfürdői SE Băile Tuşnad
AS Tatrosforras Lunca de Sus
/ Liga 5, Zona Ciuc, etapa 6 14:00 - - - - - -
32 AS Căpâlniţa 2008
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Odorhei, etapa 5 14:00 - - - - -
33 CS Pro Mureşul Topliţa
AS Kereszthegy Remetea
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Gheorgheni, etapa 5 14:30 - - - - -
34 CS Gheorgheni- VSK Gheorgheni
AS Ezüstfenyő Ciceu
/ Juniori- Regular, Jun A1 (2001), B1 (2003), etapa 5 15:00 - - - - -
35 AS Unirea Lueta
AS Unirea Cristuru Secuiesc
/ Liga 4, Seria Vest, etapa 8 16:00 Illyes CCsiki ISzécsi C - Somolyák I -
36 AS Andycom Avrămeşti
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
/ Liga 4, Seria Vest, etapa 8 16:00 Tamási ZTifán ACsiki Z - Tókos L -
37 AS Homorod Mereşti
AS Remenyseg Mărtiniş
/ Liga 4, Seria Vest, etapa 8 16:00 Ráduly IFazakas LNastase V - Péter J -
38 CS Pro Mureşul Topliţa
AS Ghimes Faget Lunca de Jos
/ Liga 4, Seria Est, etapa 7 16:30 Szabó SHadnagy AMarosi M - Józsa C -

Duminica, 20-10-2019

1 AS Nyiko Cobatesti
AS Tineretul Morăreni
/ Juniori- Cupa Satelor, Zona 3 Odorhei: Cobatesti-Simonesti-Morareni, etapa 4 - - - - -
2 AS Tineretul Şimoneşti
AS Nyiko Cobatesti
/ Juniori- Cupa Satelor, Zona 3 Odorhei: Cobatesti-Simonesti-Morareni, etapa 5 - - - - -
3 AS Tineretul Morăreni
AS Tineretul Şimoneşti
/ Juniori- Cupa Satelor, Zona 3 Odorhei: Cobatesti-Simonesti-Morareni, etapa 6 - - - - -
4 AS Ifjusag Corund
AS Farkaslaka Lupeni
/ Juniori- Cupa Satelor, Zona 4 Odorhei: Corund-Praid-Lupeni, etapa 4 - - - - -
5 AS Praid
AS Ifjusag Corund
/ Juniori- Cupa Satelor, Zona 4 Odorhei: Corund-Praid-Lupeni, etapa 5 - - - - -
6 AS Farkaslaka Lupeni
AS Praid
/ Juniori- Cupa Satelor, Zona 4 Odorhei: Corund-Praid-Lupeni, etapa 6 - - - - -
7 AS Ghimes Faget Lunca de Jos
AS Fisag Ciucsângiorgiu
/ Juniori- Cupa Satelor, Zona 1 Ciuc: Fisag-Lunca-Faget, etapa 7 - - - - -
8 AS Fisag Ciucsângiorgiu
AS Tatrosforras Lunca de Sus
/ Juniori- Cupa Satelor, Zona 1 Ciuc: Fisag-Lunca-Faget, etapa 8 - - - - -
9 AS Tatrosforras Lunca de Sus
AS Ghimes Faget Lunca de Jos
/ Juniori- Cupa Satelor, Zona 1 Ciuc: Fisag-Lunca-Faget, etapa 9 - - - - -
10 AS Gordon Bulgăreni
AS Subcetate
/ Liga 5, Zona Odorhei, etapa 8 10:00 Ráduly IFazakas LNastase V - - -
11 AS Ifjusag Corund
AS Praid
/ Liga 5, Zona Odorhei, etapa 8 10:00 Kovacs BSzécsi CGavrila E - - -
12 AS Tartód Vârşag
AS Mugeni
/ Liga 5, Zona Odorhei, etapa 8 10:00 Kiss ICsiki AKiss T - - -
13 AS Alsoboldogfalvi SE Bodogaia
AS Nyiko Cobatesti
/ Liga 5, Zona Odorhei, etapa 8 10:00 Szabó SSzente ZSzasz N - - -
14 CS Bradul Zetea 2
AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc
/ Liga 5, Zona Odorhei, etapa 8 10:00 Jakab TMarosi MNagy Z - - -
15 CS Toviske Sântimbru
AS Alcsik Sânmartin
/ Liga 5, Zona Ciuc, etapa 6 10:00 Fodor JSárkány JLorincz G - - -
16 ACS FC Sansimion
VSK Baraolt
/ Juniori- Regular, Jun C (2005), Campionat, etapa 2 10:00 - - - - -
17 AS Galambfalva Porumbenii Mari
CS Agyagfalvi Lendület Lutița
/ Liga 4, Seria Vest, etapa 8 13:00 Illyes CMolnos IDavid Z - Kecseti L -
18 CS Minerul Bălan
CS Bastya Lăzarea
/ Liga 4, Seria Est, etapa 7 13:00 Kocsis ZToth TToth Z - Albu L -
19 AS Căpâlniţa 2008
AS Radicza Sânpaul
/ Liga 6, etapa 8 13:00 Lovetei NUrâta AIaru C - - -
20 AS Solyom Şoimoşu Mic
CS Praid
/ Liga 6, etapa 8 13:00 Szabó SSzente ZDusinszki A - - -
21 AS Medvenyelv Satu Mare
AS Nyiko Bisericani
/ Liga 6, etapa 8 13:00 Kiss ICsiki AKiss T - - -
22 AS Ocna de Jos
AS Testveriseg Atid
/ Liga 6, etapa 8 13:00 Szécsi CKovacs BDusinszki S - - -
23 AS Homorod Petreni
AST Rika Okland
/ Liga 6, etapa 8 13:00 Jakab TCsiki ZKanyadi N - - -
24 AS Străduinţa Mihăileni
AS Piliske Tuşnad Sat
/ Liga 5, Zona Ciuc, etapa 6 13:00 Sárkány JFodor JLorincz G - - -
25 AS Fisag Ciucsângiorgiu
AS MÜ Frumoasa
/ Liga 4, Seria Est, etapa 7 14:00 Deák FDuşa SBálint H - Tamás A -
26 CS Metalul Vlăhiţa
AS Tineretul Morăreni
/ Liga 4, Seria Vest, etapa 8 16:00 Lovetei NUrâta AIaru C - Borsos K -
27 AS Forţeni
AS Sporting Odorheiu Secuiesc
/ Liga 4, Seria Vest, etapa 8 16:00 Szabó ATifán AMadaras S - Lőrincz A -
28 AS FTK Feliceni
AS Gagyvize Goagiu
/ Liga 5, Zona Odorhei, etapa 8 16:00 Illyes CMolnos IDavid Z - - -
29 ACS FC Sansimion
CS Gheorgheni- VSK Gheorgheni
/ Liga 4, Seria Est, etapa 7 16:30 Fodor JSárkány JCsiki I - Kecseti P -
30 AS Komisz Cozmeni
AS Mohos Lazaresti
/ Liga 5, Zona Ciuc, etapa 6 16:30 - - - - - -
31 AS Ezüstfenyő Ciceu
ACS Sândominic
/ Liga 4, Seria Est, etapa 7 17:00 - - - - Horváth V -

Luni, 21-10-2019

1 CS Viitorul Gheorgheni
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
/ Juniori- Regular, Jun C (2005), Campionat, etapa 2 17:00 - - - - -

Marti, 22-10-2019

1 CS Roseal Odorheiu Secuiesc
AFC Odorheiu Secuiesc 3
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Odorhei, etapa 5 16:00 - - - - -
2 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun C (2005), Campionat, etapa 3 19:00 - - - - -

Miercuri, 23-10-2019

1 AS Unirea Cristuru Secuiesc
AFC Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun A1 (2001), B1 (2003), etapa 5 16:30 - - - - -

Joi, 24-10-2019

Niciun meci

Vineri, 25-10-2019

1 AS Tusnádfürdői SE Băile Tuşnad
AS Fisag Ciucsângiorgiu
/ Cupa Romaniei, etapa 2 15:00 - - - - - -

Sambata, 26-10-2019

1 AS Alcsik Sânmartin
ACS FC Sansimion 2
/ Liga 5, Zona Ciuc, etapa 7 - - - - -
2 AS Tusnádfürdői SE Băile Tuşnad
AS Komisz Cozmeni
/ Liga 5, Zona Ciuc, etapa 7 - - - - -
3 FK Csikszereda Miercurea Ciuc
CS Bastya Lăzarea
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 7 09:00 - - - - -
4 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 7 09:00 - - - - -
5 CS Viitorul Gheorgheni
CS Pro Mureşul Topliţa
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 7 09:00 - - - - -
6 AS Kereszthegy Remetea
ACS FC Sansimion
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 7 09:00 - - - - -
7 ACS Sândominic
Sta
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 7 09:00 - - - - -
8 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 8 09:00 - - - - -
9 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Sta
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 8 09:00 - - - - -
10 CS Bastya Lăzarea
CS Viitorul Gheorgheni
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 8 09:00 - - - - -
11 CS Pro Mureşul Topliţa
AS Kereszthegy Remetea
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 8 09:00 - - - - -
12 ACS FC Sansimion
ACS Sândominic
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Ciuc-Gheorgheni, etapa 8 09:00 - - - - -
13 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
CS Metalul Vlăhiţa
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Odorhei, etapa 7 09:00 - - - - -
14 AS a-Pro Lövéte Lueta
CS Praid
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Odorhei, etapa 7 09:00 - - - - -
15 AFC Odorheiu Secuiesc 2
CS Bradul Zetea
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Odorhei, etapa 7 09:00 - - - - -
16 AFC Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea 2
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Odorhei, etapa 7 09:00 - - - - -
17 VSK Baraolt
AS Unirea Cristuru Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Odorhei, etapa 7 09:00 - - - - -
18 CS Praid
CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Odorhei, etapa 8 09:00 - - - - -
19 AS a-Pro Lövéte Lueta
AS Unirea Cristuru Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Odorhei, etapa 8 09:00 - - - - -
20 CS Metalul Vlăhiţa
AFC Odorheiu Secuiesc 2
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Odorhei, etapa 8 09:00 - - - - -
21 CS Bradul Zetea
AFC Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Odorhei, etapa 8 09:00 - - - - -
22 CS Bradul Zetea 2
VSK Baraolt
/ Juniori- Regular, Jun E (2009), Zona Odorhei, etapa 8 09:00 - - - - -
23 AS Kereszthegy Remetea
CS Bastya Lăzarea
/ Juniori- Regular, Jun G (2011), etapa 5 09:00 - - - - -
24 CS Viitorul Gheorgheni
CS Bradul Zetea
/ Juniori- Regular, Jun G (2011), etapa 5 09:00 - - - - -
25 VSK Baraolt
AS Elite Gheorgheni
/ Juniori- Regular, Jun G (2011), etapa 5 09:00 - - - - -
26 FK Csikszereda Miercurea Ciuc
AFC Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun G (2011), etapa 5 09:00 - - - - -
27 AFC Odorheiu Secuiesc 2
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
/ Juniori- Regular, Jun G (2011), etapa 5 09:00 - - - - -
28 CS Bradul Zetea
AS Kereszthegy Remetea
/ Juniori- Regular, Jun G (2011), etapa 6 09:00 - - - - -
29 AS Elite Gheorgheni
CS Viitorul Gheorgheni
/ Juniori- Regular, Jun G (2011), etapa 6 09:00 - - - - -
30 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
VSK Baraolt
/ Juniori- Regular, Jun G (2011), etapa 6 09:00 - - - - -
31 CS Bastya Lăzarea
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
/ Juniori- Regular, Jun G (2011), etapa 6 09:00 - - - - -
32 AFC Odorheiu Secuiesc
AFC Odorheiu Secuiesc 2
/ Juniori- Regular, Jun G (2011), etapa 6 09:00 - - - - -
33 AS Unirea Cristuru Secuiesc
CS Gheorgheni- VSK Gheorgheni
/ Juniori- Regular, Jun A1 (2001), B1 (2003), etapa 6 11:00 - - - - -
34 FK Csikszereda Miercurea Ciuc
AS Ezüstfenyő Ciceu
/ Juniori- Regular, Jun A1 (2001), B1 (2003), etapa 6 11:00 - - - - -
35 AFC Odorheiu Secuiesc
CS Pro Mureşul Topliţa
/ Juniori- Regular, Jun A1 (2001), B1 (2003), etapa 6 11:00 - - - - -
36 AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc
AS Gordon Bulgăreni
/ Liga 5, Zona Odorhei, etapa 9 13:00 - - - - -
37 AFC Odorheiu Secuiesc 2
AS Homorod Mereşti
/ Juniori- Regular, Jun C (2005), Campionat, etapa 3 13:00 - - - - -
38 CSŞ Odorheiu Secuiesc
ACS FC Sansimion
/ Juniori- Regular, Jun C (2005), Campionat, etapa 3 13:00 - - - - -
39 VSK Baraolt
AS Unirea Cristuru Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun C (2005), Campionat, etapa 3 13:00 - - - - -
40 CS Viitorul Gheorgheni
Sta
/ Juniori- Regular, Jun C (2005), Campionat, etapa 3 13:00 - - - - -
41 ACS Sândominic
CS Viitorul Gheorgheni
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Gheorgheni, etapa 6 15:00 - - - - -
42 CS Minerul Bălan
AS Kereszthegy Remetea
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Gheorgheni, etapa 6 15:00 - - - - -
43 CS Viitorul Gheorgheni 2
CS Bastya Lăzarea
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Gheorgheni, etapa 6 15:00 - - - - -
44 AS Ezüstfenyő Ciceu
CS Pro Mureşul Topliţa
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Gheorgheni, etapa 6 15:00 - - - - -
45 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 3
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Ciuc, etapa 6 15:00 - - - - -
46 ASCS KSE Futsal Targu Secuiesc
FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Ciuc, etapa 6 15:00 - - - - -
47 CS Metalul Vlăhiţa
AS Străduinţa Mihăileni
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Ciuc, etapa 6 15:00 - - - - -
48 FK Csikszereda Miercurea Ciuc
AS MÜ Frumoasa
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Ciuc, etapa 6 15:00 - - - - -
49 AFC Odorheiu Secuiesc 2
VSK Baraolt
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Odorhei, etapa 6 15:00 - - - - -
50 AFC Odorheiu Secuiesc
AFC Odorheiu Secuiesc 3
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Odorhei, etapa 6 15:00 - - - - -
51 AS Unirea Cristuru Secuiesc
AS Căpâlniţa 2008
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Odorhei, etapa 6 15:00 - - - - -
52 CS Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
/ Juniori- Regular, Jun D (2007), Zona Odorhei, etapa 6 15:00 - - - - -
53 AS Sporting Odorheiu Secuiesc
CS Metalul Vlăhiţa
/ Liga 4, Seria Vest, etapa 9 16:00 - - - - -
54 CS Roseal Odorheiu Secuiesc
AS Homorod Mereşti
/ Liga 4, Seria Vest, etapa 9 16:00 - - - - -
55 AS Unirea Cristuru Secuiesc
AS Galambfalva Porumbenii Mari
/ Liga 4, Seria Vest, etapa 9 16:00 - - - - -
56 AS MÜ Frumoasa
CS Pro Mureşul Topliţa
/ Liga 4, Seria Est, etapa 8 17:00 - - - - -
57 CS Bastya Lăzarea
ACS FC Sansimion
/ Liga 4, Seria Est, etapa 8 17:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP