Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Harghita

Etapa 2
# echipe arbitri
1 Fortius 2014 Buzău - ACS Futsal Poli Iaşi
A1: Balint Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2020-10-31     Ora: 18:00 A2: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga a 2-a, Seria 1 Est
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Mocean Gabriel (Câmpia Turzii - Cluj)
Etapa 3
# echipe arbitri
1 Fortius 2014 Buzău - Clubul Sportiv Local Sportul Ciorăşti
A1: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2020-11-01     Ora: 10:00 A2: Balint Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga a 2-a, Seria 1 Est
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Mocean Gabriel (Câmpia Turzii - Cluj)
2 Futsal Ceahlaul Piatra Neamt - ACS Futsal Poli Iaşi
A1: Balint Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2020-11-01     Ora: 12:00 A2: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga a 2-a, Seria 1 Est
Stadion: Sala Polivalentă (Piatra Neamţ - Neamţ) Obs: Mocean Gabriel (Câmpia Turzii - Cluj)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 ACS Bradu Borca - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 1
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ - Neamţ) Obs: Hompoth Deszo (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
2 AFC Unirea 1924 - ACS Sticla Arieşul Turda
Data: 2020-10-30     Ora: 15:00

Liga 3, Seria 9
Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba) Obs: Somolyak Istvan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 CS Gaz Metan Mediaş - AS FC Universitatea Cluj A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2020-11-04     Ora: 12:00 A2: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: Gaz Metan 2 sintetic (Mediaş - Sibiu)
2 CS Gaz Metan Mediaş - AS FC Universitatea Cluj A: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe - Covasna)
A1: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2020-11-04     Ora: 14:00 A2: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe - Covasna)
Stadion: Gaz Metan 2 sintetic (Mediaş - Sibiu)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP