Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Harghita

Etapa 2
# echipe arbitri
1 ACS Kereszthegy Remetea - ACS Korondy Junior 2017 Corund
A1: Szabo Szilard (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2024-03-03     Ora: 14:00 A2: Pal Hunor (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul National Juniori U19, Seria 2
Stadion: Remetea (Remetea - Harghita)
Sferturi
# echipe arbitri
1 ACS Sepsi SIC - CS United Galaţi
A1: Balint Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2024-03-01     Ora: 14:00 A2: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Cupa Romaniei Juniori U19,
Stadion: Sala Sporturilor (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs. arbitri: Curta Dan Ovidiu (Târgu Mureş - Mureş)
2 CSM Târgu Mureș - ACS Soimii Simand
A1: Benedek Andras (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2024-03-01     Ora: 16:00 A2: Balint Attila (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Cupa Romaniei Juniori U19,
Stadion: Sala Sporturilor (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs. arbitri: Gall Gyozo (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
3 CSF CFR 1933 Timișoara - ACS Futsal Ceahlăul Piatra Neamț
A1: Hanceariuc Bogdan (Iaşi - Iaşi)
Data: 2024-03-01     Ora: 20:00 A2: Mihalcut Andrei (Iaşi - Iaşi)

Cupa Romaniei Juniori U19,
Stadion: Sala Sporturilor (Odorheiu Secuiesc - Harghita) Obs. arbitri: Gall Gyozo (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Etapa 1
# echipe arbitri
1 ACS KSE Târgu Secuiesc - ACS Vasas Femina FC 2 A: Feleki Gellert (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2024-03-03     Ora: 11:00 A2: Csiki Zsolt (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Liga 3 Feminin, Seria 3- tur-retur suplimentar
Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc - Covasna)
2 ACS Vasas Femina FC - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Polgar Nandor (Gheorgheni - Harghita)
A1: Catarig Claudio Ciprian (Miercurea Ciuc - Harghita)
Data: 2024-03-01     Ora: 13:00 A2: Incze David (Odorheiu Secuiesc - Harghita)

Campionatul Național Junioare U17 , Seria 2- tur-retur suplimentar
Stadion: Municipal sintetic (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - AFC Botoşani A: Feleki Gellert (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2024-03-02     Ora: 12:00 A2: Barabas Zsolt (Miercurea Ciuc - Harghita)

Cupa - Elitelor U16, Seria 1-Grupa A
Stadion: Baza Sportivă Sepsi OSK - Sf. Gheorghe (Sfântu Gheorghe - Covasna)
2 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - AFC Botoșani A: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
A1: Feleki Gellert (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Data: 2024-03-02     Ora: 14:00 A2: Barabas Zsolt (Miercurea Ciuc - Harghita)

Cupa - Elitelor U15, Seria 1-Grupa A
Stadion: Baza Sportivă Sepsi OSK - Sf. Gheorghe (Sfântu Gheorghe - Covasna)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP