Meciuri arbitrate
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 25
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 23
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Miercuri, 22 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: BOTAU / BRAD
Miercuri, 22 Mai 2019, 16:00
Teren: BOTAU / BRAD
Miercuri, 22 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: BOTAU / BRAD
Miercuri, 22 Mai 2019, 18:00
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 18 Mai 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 18 Mai 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 18 Mai 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 18 Mai 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 12 Mai 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 12 Mai 2019, 09:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 12 Mai 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 12 Mai 2019, 11:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 5 Mai 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 5 Mai 2019, 09:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 5 Mai 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 5 Mai 2019, 11:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 4 Mai 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 4 Mai 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 19
Teren: POPA BENONE / ILIA
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: POPA BENONE / ILIA
Sambata, 20 Aprilie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 09:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: COMUNAL / BACIA
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / BACIA
Sambata, 13 Aprilie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 13 Aprilie 2019, 09:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 13 Aprilie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 13 Aprilie 2019, 11:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 7 Aprilie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 7 Aprilie 2019, 09:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: VICTORIA / DOBRA
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: VICTORIA / DOBRA
Sambata, 23 Martie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 23 Martie 2019, 09:30
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 23 Martie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 23 Martie 2019, 11:30
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 16 Martie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 16 Martie 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 16 Martie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 16 Martie 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: COMUNAL / BACIA
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / BACIA
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 09:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 11:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: VICTORIA / DOBRA
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: VICTORIA / DOBRA
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 09:30
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 11:30
Teren: MINERUL / URICANI
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 09:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 11:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Marti, 30 Octombrie 2018, 13:30
Interliga Nationala de Fotbal, Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria, etapa 1
Teren: CETATE / DEVA
Marti, 30 Octombrie 2018, 13:30
Teren: CETATE / DEVA
Sala de sport Simeria
Marti, 30 Octombrie 2018, 14:40
Interliga Nationala de Fotbal, Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria, etapa 1
Teren: DACIA / ORASTIE
Marti, 30 Octombrie 2018, 14:40
Teren: DACIA / ORASTIE
Sala de sport Simeria
Marti, 30 Octombrie 2018, 15:50
Interliga Nationala de Fotbal, Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria, etapa 2
Teren: BOHOLT / BOHOLT
Marti, 30 Octombrie 2018, 15:50
Teren: BOHOLT / BOHOLT
Sala de sport Simeria
Marti, 30 Octombrie 2018, 17:00
Interliga Nationala de Fotbal, Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria, etapa 2
Teren: CFR / SIMERIA
Marti, 30 Octombrie 2018, 17:00
Teren: CFR / SIMERIA
Sala de sport Simeria
Marti, 30 Octombrie 2018, 18:10
Interliga Nationala de Fotbal, Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria, etapa 3
Teren: BOHOLT / BOHOLT
Marti, 30 Octombrie 2018, 18:10
Teren: BOHOLT / BOHOLT
Sala de sport Simeria
Marti, 30 Octombrie 2018, 19:20
Interliga Nationala de Fotbal, Trofeul Gh. Ola - Grupa Simeria, etapa 3
Teren: DACIA / ORASTIE
Marti, 30 Octombrie 2018, 19:20
Teren: DACIA / ORASTIE
Sala de sport Simeria
Duminica, 28 Octombrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 28 Octombrie 2018, 09:30
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:30
Teren: CETATE / DEVA
Vineri, 26 Octombrie 2018, 15:30
Juniori E, JUNIORI E -VALEA MURESULUI - GRUPA 2, etapa 8
Teren: BOHOLT / BOHOLT
Vineri, 26 Octombrie 2018, 15:30
Teren: BOHOLT / BOHOLT
Duminica, 21 Octombrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 21 Octombrie 2018, 09:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 13 Octombrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 13 Octombrie 2018, 09:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 13 Octombrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 13 Octombrie 2018, 11:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Duminica, 7 Octombrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 7 Octombrie 2018, 09:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 29 Septembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 29 Septembrie 2018, 09:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 29 Septembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 29 Septembrie 2018, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Sambata, 22 Septembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 22 Septembrie 2018, 09:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 22 Septembrie 2018, 11:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 17:00
Cupa României, CUPA ROMANIEI - Turul II, etapa 1
Teren: METALUL / BRAD
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 17:00
Teren: METALUL / BRAD
Marti, 18 Septembrie 2018, 17:30
Juniori C, JUNIORI C - VALEA MURESULUI grupa 2, etapa 6
Teren: CETATE / DEVA
Marti, 18 Septembrie 2018, 17:30
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 15 Septembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 15 Septembrie 2018, 09:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 15 Septembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 15 Septembrie 2018, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Sambata, 8 Septembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 8 Septembrie 2018, 09:30
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:30
Teren: MINERUL / URICANI
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Cupa României, CUPA ROMANIEI - Valea Jiului - Zona Hateg, etapa 1
Teren: MAGURA / PUI
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Teren: MAGURA / PUI
Turul I