Meciuri arbitrate
Marti, 18 Iunie 2019, 17:30
Juniori C Judetean - Play Off, etapa 4
Teren: JIUL / PETROSANI
Marti, 18 Iunie 2019, 17:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 26
Teren: VICTORIA / DOBRA
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Teren: VICTORIA / DOBRA
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 25
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 24
Teren: IOAN MOT / BRANISCA
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: IOAN MOT / BRANISCA
Jocul a fost omologat prin pierderea de către ambele echipe cu scorul de 3-0 prin forfait.
Luni, 27 Mai 2019, 17:00
Juniori C Judetean - Play Off, etapa 5
Teren: JIUL / PETROSANI
Luni, 27 Mai 2019, 17:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 25 Mai 2019, 10:30
Liga a V-a, etapa 23
Teren: MAGURA / PUI
Sambata, 25 Mai 2019, 10:30
Teren: MAGURA / PUI
Marti, 21 Mai 2019, 18:00
Juniori D, Juniori D - Valea Jiului - Cupa Grassroots, etapa 10
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Marti, 21 Mai 2019, 18:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Duminica, 19 Mai 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: MINERUL / URICANI
Duminica, 19 Mai 2019, 09:30
Teren: MINERUL / URICANI
Duminica, 19 Mai 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: MINERUL / URICANI
Duminica, 19 Mai 2019, 11:30
Teren: MINERUL / URICANI
Joi, 16 Mai 2019, 16:00
Juniori E, Juniori E - Valea Jiului - Cupa Grassroots, etapa 10
Teren: /
Joi, 16 Mai 2019, 16:00
Teren: /
Marti, 14 Mai 2019, 17:30
Juniori E, Juniori E -grupa 2- Cupa Grassroots, etapa 9
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Marti, 14 Mai 2019, 17:30
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 21
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 11 Mai 2019, 16:00
Juniori D play-off, etapa 9
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 11 Mai 2019, 16:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 11 Mai 2019, 14:30
Juniori E play-off, etapa 10
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 11 Mai 2019, 14:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 10 Mai 2019, 17:30
Juniori D, Juniori D - Valea Jiului - Cupa Grassroots, etapa 9
Teren: /
Vineri, 10 Mai 2019, 17:30
Teren: /
Sambata, 4 Mai 2019, 13:00
Juniori D play-off, etapa 8
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 4 Mai 2019, 13:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 4 Mai 2019, 11:00
Juniori C Judetean - Play Off, etapa 2
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 4 Mai 2019, 11:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 3 Mai 2019, 16:00
Juniori E, Juniori E - Valea Jiului - Cupa Grassroots, etapa 8
Teren: /
Vineri, 3 Mai 2019, 16:00
Teren: /
Vineri, 26 Aprilie 2019, 14:30
Juniori D, Juniori D - Valea Jiului - Cupa Grassroots, etapa 7
Teren: /
Vineri, 26 Aprilie 2019, 14:30
Teren: /
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 17:00
Juniori D, Juniori D - Valea Jiului - Cupa Grassroots, etapa 7
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 17:00
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 16:00
Juniori D play-off, etapa 6
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 20 Aprilie 2019, 16:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Joi, 18 Aprilie 2019, 18:00
Campionat Old - Boys ediția 2, etapa 4
Teren: /
Joi, 18 Aprilie 2019, 18:00
Teren: /
Duminica, 14 Aprilie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 14 Aprilie 2019, 09:30
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:30
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 13 Aprilie 2019, 16:00
Juniori D play-off, etapa 5
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 13 Aprilie 2019, 16:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 13 Aprilie 2019, 14:30
Juniori E play-off, etapa 6
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 13 Aprilie 2019, 14:30
Teren: MINERUL / LUPENI
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: COMUNAL / LUNCA CERNII
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / LUNCA CERNII
Sambata, 6 Aprilie 2019, 16:00
Juniori D, Juniori D - Valea Jiului - Cupa Grassroots, etapa 4
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Sambata, 6 Aprilie 2019, 16:00
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Vineri, 5 Aprilie 2019, 16:30
Juniori E, Juniori E - Valea Jiului - Cupa Grassroots, etapa 4
Teren: /
Vineri, 5 Aprilie 2019, 16:30
Teren: /
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 16
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Sambata, 30 Martie 2019, 14:30
Juniori E play-off, etapa 4
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 30 Martie 2019, 14:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 29 Martie 2019, 17:30
Campionat Old - Boys ediția 2, etapa 2
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Vineri, 29 Martie 2019, 17:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Miercuri, 27 Martie 2019, 16:30
Juniori C, Juniori C Judetean - Valea Jiului, etapa 8
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Miercuri, 27 Martie 2019, 16:30
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
La această competiție nu se vor afișa rezultatele.
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: COMUNAL / BACIA
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / BACIA
Sambata, 23 Martie 2019, 16:30
Juniori D play-off, etapa 2
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 23 Martie 2019, 16:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Joi, 21 Martie 2019, 16:00
Juniori C, Juniori C Judetean - Valea Jiului, etapa 7
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Joi, 21 Martie 2019, 16:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 16 Martie 2019, 14:30
Juniori E play-off, etapa 2
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 16 Martie 2019, 14:30
Teren: MINERUL / LUPENI
Vineri, 15 Martie 2019, 16:00
Juniori D, Juniori D - Valea Jiului - Cupa Grassroots, etapa 1
Teren: /
Vineri, 15 Martie 2019, 16:00
Teren: /
La această competiție nu se vor afișa rezultatele.
Joi, 14 Martie 2019, 18:00
Campionat Old - Boys ediția 2, etapa 1
Teren: /
Joi, 14 Martie 2019, 18:00
Teren: /
Sala Sporturilor Hateg
Joi, 14 Martie 2019, 19:00
Campionat Old - Boys ediția 2, etapa 1
Teren: /
Joi, 14 Martie 2019, 19:00
Teren: /
Sala Sporturilor Hateg
Sambata, 9 Martie 2019, 14:00
Juniori E play-off, etapa 1
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 9 Martie 2019, 14:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 10:30
Juniori D, JUNIORI D - VALEA JIULUI, etapa 14
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 10:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 14:00
Juniori C, Juniori C Judetean - Valea Jiului, etapa 5
Teren: MAGURA / PUI
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: MAGURA / PUI
Vineri, 23 Noiembrie 2018, 15:00
Juniori D, JUNIORI D - VALEA JIULUI, etapa 14
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Vineri, 23 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 15:00
Juniori C, Juniori C Judetean - Valea Jiului, etapa 3
Teren: MINERUL / LUPENI
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:30
Juniori D, JUNIORI D - VALEA JIULUI, etapa 13
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 15:00
Juniori D, JUNIORI D - VALEA JIULUI, etapa 12
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: GLORIA / BRETEA ROMANA
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Juniori C, Juniori C Judetean - Valea Jiului, etapa 2
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 16:00
Juniori E, JUNIORI E - VALEA JIULUI, etapa 9
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Miercuri, 31 Octombrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: JIUL / PETROSANI
Miercuri, 31 Octombrie 2018, 15:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 28 Octombrie 2018, 10:30
Juniori D, JUNIORI D - VALEA JIULUI, etapa 10
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Duminica, 28 Octombrie 2018, 10:30
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Duminica, 21 Octombrie 2018, 10:30
Juniori D, JUNIORI D - VALEA JIULUI, etapa 9
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Duminica, 21 Octombrie 2018, 10:30
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Duminica, 21 Octombrie 2018, 12:00
Interliga Nationala de Fotbal, Interliga Nationala de Fotbal -etapa 2, etapa 1
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 21 Octombrie 2018, 12:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 21 Octombrie 2018, 12:40
Interliga Nationala de Fotbal, Interliga Nationala de Fotbal -etapa 2, etapa 1
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 21 Octombrie 2018, 12:40
Teren: JIUL / PETROSANI
Teren Jiul Petrosani
Duminica, 21 Octombrie 2018, 13:30
Interliga Nationala de Fotbal, Interliga Nationala de Fotbal -etapa 2, etapa 2
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 21 Octombrie 2018, 13:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Teren Jiul Petrosani
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:10
Interliga Nationala de Fotbal, Interliga Nationala de Fotbal -etapa 2, etapa 2
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:10
Teren: JIUL / PETROSANI
Teren Jiul Petrosani
Duminica, 21 Octombrie 2018, 15:00
Interliga Nationala de Fotbal, Interliga Nationala de Fotbal -etapa 2, etapa 3
Teren: Constructorul / Hunedoara
Duminica, 21 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Constructorul / Hunedoara
Sambata, 20 Octombrie 2018, 16:00
Juniori E, JUNIORI E - VALEA JIULUI, etapa 7
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 20 Octombrie 2018, 16:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 19 Octombrie 2018, 16:00
Juniori E, JUNIORI E - VALEA JIULUI, etapa 7
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 19 Octombrie 2018, 16:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 19 Octombrie 2018, 17:00
Juniori D, JUNIORI D - VALEA JIULUI, etapa 9
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 19 Octombrie 2018, 17:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 14 Octombrie 2018, 10:30
Juniori E, JUNIORI E - VALEA JIULUI, etapa 6
Teren: MINERUL / LUPENI
Duminica, 14 Octombrie 2018, 10:30
Teren: MINERUL / LUPENI
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:30
Juniori D, JUNIORI D - VALEA JIULUI, etapa 8
Teren: MINERUL / LUPENI
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:30
Teren: MINERUL / LUPENI
Duminica, 14 Octombrie 2018, 10:30
Juniori D, JUNIORI D - VALEA JIULUI, etapa 8
Teren: /
Duminica, 14 Octombrie 2018, 10:30
Teren: /
Vineri, 12 Octombrie 2018, 17:00
Juniori C, JUNIORI C - VALEA JIULUI, etapa 6
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 12 Octombrie 2018, 17:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 5 Octombrie 2018, 16:00
Juniori E, JUNIORI E - VALEA JIULUI, etapa 5
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 5 Octombrie 2018, 16:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 30 Septembrie 2018, 12:00
Juniori E, JUNIORI E - VALEA JIULUI, etapa 4
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 30 Septembrie 2018, 12:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 29 Septembrie 2018, 14:00
Juniori C, JUNIORI C - VALEA JIULUI, etapa 4
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 29 Septembrie 2018, 14:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 28 Septembrie 2018, 17:00
Juniori C, JUNIORI C - VALEA JIULUI, etapa 4
Teren: MAGURA / PUI
Vineri, 28 Septembrie 2018, 17:00
Teren: MAGURA / PUI
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 16:00
Juniori D, JUNIORI D - VALEA JIULUI, etapa 1
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 16:00
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 22 Septembrie 2018, 16:00
Juniori C, JUNIORI C - VALEA JIULUI, etapa 3
Teren: MINERUL / LUPENI
Sambata, 22 Septembrie 2018, 16:00
Teren: MINERUL / LUPENI
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Juniori E, JUNIORI E - VALEA JIULUI, etapa 3
Teren: JIUL / PETROSANI
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Teren: JIUL / PETROSANI
Teren Jiul Petrosani
Joi, 20 Septembrie 2018, 18:00
Juniori D, JUNIORI D - VALEA JIULUI, etapa 4
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Joi, 20 Septembrie 2018, 18:00
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI