Meciuri arbitrate
Vineri, 6 Decembrie 2019, 14:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Vineri, 6 Decembrie 2019, 14:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Vineri, 6 Decembrie 2019, 12:00
Juniori U19, etapa 17
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Vineri, 6 Decembrie 2019, 12:00
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:30
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 1 Decembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 16
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 1 Decembrie 2019, 09:30
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 15
Teren: JIUL / PETROSANI
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 09:30
Teren: JIUL / PETROSANI
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: AUREL SUCIU / PETROSANI
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 15:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 12
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 09:30
Teren: CETATE / DEVA
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 19 Octombrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 10
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 19 Octombrie 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Vineri, 18 Octombrie 2019, 17:00
Juniori U13, Grupa 2, etapa 9
Teren: DACIA / ORASTIE
Vineri, 18 Octombrie 2019, 17:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Vineri, 18 Octombrie 2019, 16:00
Juniori U11, Grupa 2, etapa 7
Teren: DACIA / ORASTIE
Vineri, 18 Octombrie 2019, 16:00
Teren: DACIA / ORASTIE
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:30
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 13 Octombrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 9
Teren: CETATE / DEVA
Duminica, 13 Octombrie 2019, 09:30
Teren: CETATE / DEVA
Luni, 7 Octombrie 2019, 15:45
Juniori U15, Grupa 2, etapa 9
Teren: VICTORIA / CALAN
Luni, 7 Octombrie 2019, 15:45
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 29 Septembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 7
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 29 Septembrie 2019, 09:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:30
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 21 Septembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 6
Teren: MINERUL / URICANI
Sambata, 21 Septembrie 2019, 09:30
Teren: MINERUL / URICANI
Joi, 19 Septembrie 2019, 16:00
Juniori U11, Grupa 2, etapa 3
Teren: ORASENESC / HATEG
Joi, 19 Septembrie 2019, 16:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Cupa României, Optimi de Finală, etapa 1
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Teren: COMPLEX AGREMENT BERTHELOT / GENERAL BERTHELOT
Marti, 17 Septembrie 2019, 18:00
Juniori U15, Grupa 2, etapa 5
Teren: MINERUL / TELIUC
Marti, 17 Septembrie 2019, 18:00
Teren: MINERUL / TELIUC
Sambata, 14 Septembrie 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 14 Septembrie 2019, 11:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 14 Septembrie 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 5
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Sambata, 14 Septembrie 2019, 09:30
Teren: PARÎNGUL / LONEA
Vineri, 13 Septembrie 2019, 17:00
Juniori U13, Grupa 1, etapa 2
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 13 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:30
Juniori U15, Grupa 1, etapa 3
Teren: DACIA / ORASTIE
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:30
Teren: DACIA / ORASTIE
Sambata, 7 Septembrie 2019, 11:00
Juniori U13, Grupa 2, etapa 1
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Sambata, 7 Septembrie 2019, 11:00
Teren: COMPLEX SPORTIV ORLEA / SANTAMARIA ORLEA
Vineri, 6 Septembrie 2019, 18:00
Juniori U11, Grupa 1, etapa 1
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Vineri, 6 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Michael Klein / Hunedoara
Sambata, 24 August 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 24 August 2019, 11:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 24 August 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 2
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 24 August 2019, 09:30
Teren: MUNICIPAL / VULCAN
Sambata, 17 August 2019, 11:30
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 17 August 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 17 August 2019, 09:30
Juniori U19, etapa 1
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 17 August 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / HATEG