Meciuri arbitrate
Marti, 28 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: ORASENESC / HATEG
Marti, 28 Mai 2019, 16:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Marti, 28 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: ORASENESC / HATEG
Marti, 28 Mai 2019, 18:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 18 Mai 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 18 Mai 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 18 Mai 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 18 Mai 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Cupa României, Cupa României - Sferturi de Finală, etapa 1
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 13 Aprilie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 13 Aprilie 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 13 Aprilie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 13 Aprilie 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 6 Aprilie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 6 Aprilie 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 30 Martie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 14
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 30 Martie 2019, 09:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 30 Martie 2019, 14:30
Juniori E play-off, etapa 4
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 30 Martie 2019, 14:30
Teren: CFR / SIMERIA
Sambata, 30 Martie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 30 Martie 2019, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 17 Martie 2019, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 17 Martie 2019, 09:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 17 Martie 2019, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 17 Martie 2019, 11:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 09:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 11:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: AURUL / CERTEJU DE SUS
Sambata, 27 Octombrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 27 Octombrie 2018, 09:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: ORASENESC / HATEG
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:30
Teren: ORASENESC / HATEG
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: METALUL / BRAD
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: METALUL / BRAD
Sambata, 13 Octombrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 13 Octombrie 2018, 09:30
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 13 Octombrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 13 Octombrie 2018, 11:30
Teren: BOTAU / BRAD
Miercuri, 10 Octombrie 2018, 16:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Miercuri, 10 Octombrie 2018, 16:00
Teren: PONORUL / VATA DE JOS
Duminica, 7 Octombrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 7 Octombrie 2018, 09:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:30
Teren: COMUNAL / CRACIUNESTI
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, etapa 5
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Duminica, 23 Septembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 23 Septembrie 2018, 09:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: VICTORIA / CALAN
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:30
Teren: VICTORIA / CALAN
Sambata, 15 Septembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 15 Septembrie 2018, 09:30
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 15 Septembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: BOTAU / BRAD
Sambata, 15 Septembrie 2018, 11:30
Teren: BOTAU / BRAD
Miercuri, 12 Septembrie 2018, 17:00
Cupa României, CUPA ROMANIEI - Turul II, etapa 1
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Miercuri, 12 Septembrie 2018, 17:00
Teren: GURA BARZA / CRISCIOR
Sambata, 8 Septembrie 2018, 09:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 8 Septembrie 2018, 09:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:30
Teren: ORASENESC / GEOAGIU
Miercuri, 5 Septembrie 2018, 17:00
Cupa României, CUPA ROMANIEI - Valea Muresului, etapa 1
Teren: IOAN MOT / BRANISCA
Miercuri, 5 Septembrie 2018, 17:00
Teren: IOAN MOT / BRANISCA
Turul I